به عنوان بازار سهام غواصی مقامات کاخ سفید دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به CoVID-19

به عنوان بازار سهام روز جمعه در ادامه به nosedive بیش از COVID-19 ترس کاخ سفید در دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این کروناویروس جدید به عنوان او و حامیان او در ادامه به بی اهمیت جلوه دادن تهدید و متهم دموکرات ها و رسانه های خبری از hyping خطر برای تضعیف سیاسی و اجتماعی.

اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney در سخنرانی خود در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس (CPAC) در صبح روز جمعه گفت: این احتمال وجود دارد متحده مدارس ممکن است به “تعطیل” و حمل و نقل عمومی” می تواند به احتمال زیاد تحت تاثیر قرار — اما تنها در یک مقدمه نظر در مورد ویروس بودن “حکم اعدام.”

پینوشت: چگونه او بدست یک توجه داشته باشید از یک خبرنگار پرسیدن که چه چیزی او را به انجام برای آرام کردن بازار گفت: “ممکن است بگویید مردم برای خاموش کردن تلویزیون خود را.

“این واقعی است ؟ آن را کاملا واقعی است” Mulvaney گفت: در حالی که اضافه کردن که 20 میلیون آمریکایی دریافت آنفولانزا هر سال است. “این است که ابولا OK ؟ … آن را سارس نیست MERS” او گفت: با اشاره به سندرم تنفسی خاورمیانه با اشاره به مرگ و میر بالا نرخ.

“این یک حکم اعدام” او گفت:. “این بسیار آسان تر برای دریافت از ابولا…اما این چیزی است که ما می دانیم که چگونه برای مقابله با است.”

“آیا شما می خواهید برای دیدن برخی از مدارس تعطیل است ؟ احتمالا. ممکن است شما ببینید اثرات و در حمل و نقل عمومی ؟ اطمینان حاصل کنید. اما ما این کار را انجام. ما می دانیم که چگونه برای رسیدگی به این,” او اضافه شده است.

Mulvaney گفت: دولت در بازدید از این کنگره در اوایل سال جاری برای جلسات با کارشناسان سلامت برای مجلس نمایندگان و سنا اما چند عضو نشان داد تا به عنوان برگ برنده را در مجلس سنا اعلام جرم محاکمه شد و در جریان است.

“ما در زمان فوق العاده ای چهار مرحله از پنج هفته پیش. چرا شما از شنیدن در مورد آن ؟ چه می گذرد در چهار یا پنج هفته پیش ؟ استیضاح!” Mulvaney گفت. “و این همه فشار می خواستم به صحبت کردن در مورد.”

او همچنین با اشاره به محدودیت های مسافرتی در برابر چین مغلوب ساختن پیشی جستن دستور داد بیش از یک ماه پیش “به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر,” شکایت که برخی از دموکرات ها شکایت حرکت بود “نژادپرست است.”

“مطبوعات شد پوشش خود را جعل روز چرا که آنها فکر آن را ممکن است به پایین آوردن رئیس جمهور,” او گفت:. “دلیل شما شاهد توجه زیادی به آن امروز است که آنها فکر می کنم این است که رفتن به پایین آوردن رئیس جمهور.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور, پسر رئيس جمهور نیز در سخنرانی خود در CPAC و انعکاس نظرات ساخته شده در فاکس نیوز, مخالفت دموکرات را “هر چیزی که آنها می توانید سعی کنید به صدمه زدن به مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“هر چیزی به او در یک حس مثبت…آنها نمی خواهد به او اعتبار, برای,” او گفت:. “راهکار این است که در این نقطه, اما برای آنها را امتحان کنید به یک بیماری همه گیر و به ظاهر امیدواریم که که آن را در اینجا می آید و کشته شدن میلیون ها نفر از مردم به طوری که آنها می تواند در نهایت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رگه برنده شدن یک سطح جدید از بیماری است.”

او همچنین خطاب به سقوط بازار.

“هیچ سوالی وجود دارد که تهدید coronavirus می تواند بی ثبات کردن بازار اما واقعیت این است که دموکرات ها به ظاهر به امید این اتفاق درست مثل شما دیده ام آنها را در سال گذشته, دعا برای یک فاجعه اتفاق می افتد در اقتصاد به معنی مردم از دست دادن شغل خود را از وام مسکن خود را, معیشت خود را به طوری که آنها می توانند خود را مغلوب ساختن پیشی جستن به نحوی است که کاملا دیوانه,” او گفت:.

“تماشای 50 درصد از ما دولت ایالات متحده دعا برای که به سقوط, دعا برای نابودی آن خانواده ها و کسانی که شغل واقعا کم جدید برای دموکرات ها شده اند که بیش از پایین در یک اقدام بی سابقه مد در طول چند سال گذشته,” او گفت:.

در رادیو فردا, میزبان, Sean Hannity باز خود را برنامه دوشنبه شب گفت: “من می توانم گزارش آسمان کاملا در حال سقوط است. ما همه محکوم است. پایان نزدیک است. آخرالزمان قریب الوقوع است و شما در حال رفتن برای مردن همه شما در 48 ساعت آینده و این همه رئیس جمهور تهمت گسل — و یا حداقل این چیزی است که رسانه ها و اوباش و حزب دموکرات افراطی رادیکال حزب سوسیالیست می خواهم شما را به فکر می کنم.”

رئیس جمهور تهمت شنبه شب گفت: این رمان coronavirus “مثل یک معجزه آن را ناپدید می شوند” اما “هیچ کس واقعا نمی داند.”

“آن را مانند یک معجزه — آن را ناپدید می شوند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک برنامه ریزی گردهمایی در اتاق کابینه با اعضای آفریقایی جامعه است. “و از سواحل ما, شما می دانید, آن را بدتر می تواند قبل از آن بهتر می شود. شاید می تواند از بین برود. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. هیچ کس واقعا نمی داند.”

پس از معرفی در اطراف میز رئیس جمهور به راه اندازی سرسخت دفاع از دولت خود را از دست داده و کوروناویروس در حالی که کوبیدن رسانه ها و دموکرات ها برای آوردن سیاست به پاسخ.

“من می دانم که سیاست های, و شما می دانید که سیاست خوب است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما وقتی که می آید زمان به بحث در مورد بیماری های همه گیر و یا هر آنچه که شما ممکن است می خواهم به آن تماس بگیرید شما رو به دور از سیاست است.”

او همچنین به دولت علائم بالا کرد و گفت: این پاسخ تا کنون بوده است “باور نکردنی است.”

“اگر ما در حال انجام یک کار بزرگ ما باید تبریک این حرفه ای است که بهترین در جهان است. و شما می دانید چه می شد اگر ما به انجام یک کار بد ما نیز باید انتقاد کرد اما ما انجام یک کار باور نکردنی,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره نمی کند بازار سهام که سقوط برای پنجمین روز متوالی در روز جمعه سقوط بیش از 800 امتیاز پس از زنگ افتتاحیه, اما او گفت: قبلا در این هفته آن را “بهبود می یابند.”

مدت کوتاهی پس از در دیگر کاخ سفید ماه تاریخ سیاه, رویداد, بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر تبلیغ تهمت تصمیم به نزدیک مرزهای ایالات متحده به مسافران از چین و کشورهای دیگر گفت: “آن را نگه داشته است امریکا امن” و “ما خرید زمان است.”

“رئیس جمهور واقعا سزاوار باور نکردنی اعتباری چرا که او در این روز و هفته آموزش از چین در مورد این و در زمان عمل است که مردم به او حمله کردند, برای,” آذر گفت. “مردم به او حمله کردند برای این اقدامات در کنترل مرزهای ما و quarantining مردم که نگه داشته است امریکا امن است. آن را خریده است ما هم با تشکر از شما آقای رئیس جمهور.”

معاون رئیس جمهور مایک پنس برگزار شد که یک عکس op با آذر روز شنبه به عموم نشان می دهد او مصرف سرب در دولت تلاش به رهبری بود به فلوریدا جمعه به ارائه سخنان را به یک بیان سیاسی در باشگاه رشد سالانه کنفرانس در وست پالم بیچ و بعد از صحبت در ایران جمع آوری کمک برای خانه های خالی در ساراسوتا ،

در حالی که وجود دارد هیچ تایید موارد در فلوریدا تا کنون معاون برنامه ریزی یک جلسه در میان رویدادهای سیاسی با کالیفرنیا ، ران DeSantis.

مجلس صبح جمعه مونتاژ در کاپیتول هیل به صورت یک بسته توجیهی در رمان coronavirus از Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت (NIAID) و دیگر مقامات دولت فدرال و بهداشت حرفه ای.

منابع گفت: ABC News در روز پنج شنبه که تمام اظهارات عمومی از جمله کسانی که از مقامات با مراکز کنترل بیماری به سلامت و خدمات انسانی اول باید پاک شود از طریق معاون رئیس جمهور ،

منتقدان می گویند که دارای پتانسیل برای کاخ سفید به سانسور اطلاعات است.

اما قانونگذاران در مجلس جلسه گفت: دکتر Fauci به آنها گفت که او تا به حال قرار داده نشده است تحت تهوع سفارش.

شهادت در برابر کمیته روابط خارجی مجلس صبح روز جمعه وزیر امور خارجه مایک Pompeo فشرده شده توسط آمریکا برای هر دو admin پاسخ به رمان شیوع کروناویروس-هر چند دلیل اصلی برای شنیدن بود به آدرس کشته شدن ژنرال ایرانی قاسم سلیمانی بیش از دو ماه پیش.

در مورد خواسته دولت پیشنهاد کاهش جهانی بهداشت بودجه Pompeo با لبخند گفت: “ما باید مقدار زیادی از پول است.”

دموکرات ها شروع به پریدن کرد به می گویند که دولت را از دست داده و اعتبار و ارسال پیام های مخلوط در COVID-19 شیوع در ابتدا باعث Pompeo به عقب براند که در این جلسه قرار بود در مورد ایران.

تشکر. دیوید Cicilline یک رود آیلند دموکرات را متهم کرد که دولت از یک “آشکار بی توجهی به حقایق” گفت: آن را در سمت چپ آمریکایی مردم مطمئن نیستید از آنها به اعتماد. تشکر. تد داچ D-Fla., محکوم آنچه که او به نام “الگو” از “اطلاعات غلط”– اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات واکسن و گرم آب و هوا.

“این اثرات هر کس در امریکا-و مهم تر از سیاست آقای وزیر. دولت باید انجام دهید بهتر است,” او گفت:.

چند جمهوری خواهان تحت فشار قرار دادند در برابر دموکرات ها در اتاق با تشکر. لی Zeldin R-n. y. خواستار رفتار خود را یک “خجالت” و شنیدن یک “شوخی است.” Rep. Chris Smith, R-N. J. گفت: آنها “را از دست” او “عمیقا خشمگین” در آنها.

در COVID-19 شیوع Pompeo گفت: ایالات متحده به خارج از ایران و از طریق شرکای آن به پیشنهاد ایالات متحده کمک.

ABC News’ لیز Alesse مگان هیوز, Conor فینیگان و جان پارکینسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>