به عنوان متحده سرکوب تجمعات برخی مذهبی معافیت می تواند نگه دارید pews کامل

با وجود هشدارهای مکرر از کارشناسان بهداشت و درمان در مورد خطر از تعامل اجتماعی بیش رمان coronavirus فرمانداران در حداقل سه متحده معاف خانه عبادت از ایالت ممنوعیت تجمع جرم و آخر این هفته ارائه خواهد شد یک آزمایش برای دیدن اگر هر جماعت نونهالان با وجود هشدارهای.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer یک دموکرات را ممنوع کرده است گردهمایی از 50 یا بیشتر و امضا ایالت اقامت در خانه سفارش در روز دوشنبه. اما هر دو حکم به صراحت معاف خانه عبادت از تخطی از قانون مجازات برای متخلفان.

“که منطقه ما اصلا توانایی به طور مستقیم اجرا و یا کنترل” Whitmer گفت: در طول یک ظاهر در “فاکس نیوز یکشنبه.”

او گفت که او احساس فشار از جمهوری خواهان در مجلس قانونگذاری ایالتی که شامل معافیت و گفت: دست او را بسته بود با جدایی کلیسا و دولت است.

دموکرات کانزاس رژیم صهیونیستی. لورا کلی محکم محدودیت در تجمع جرم در کشور به بیش از 10 نفر. اما بسیار شبیه میشیگان با او معاف خانه از عبادت به عنوان طولانی به عنوان عبادت در تعامل اجتماعی مناسب فاصله. اوهایو مقامات حک شده معافیت برای تجمعات مذهبی از جمله مراسم عروسی و مجالس ترحیم از آن اقامت در خانه سفارش در بالای یک معافیت گسترده ای برای جمع آوری هر گونه “با هدف بیان متمم اول قانون اساسی حفاظت گفتار.”

هر کس معتقد است که اعمال محدودیت بر روی آن قرار خواهد اجرا گرفتار از حمایت قانون اساسی.

راشل لیزر, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت غیر انتفاعی گروه حمایت آمریکایی ها از ایران برای جدایی کلیسا و دولت گفت: فرمانداران هستند که برداشت غلطی از محدودیت های مذهبی مانع بیان. او می گوید: قانون اساسی در واقع نیاز به دینی و سکولار موسسات درمان همان.

“قانون اساسی نه تنها مجوز آن از خواسته های آن” او در بیانیه ای گفت. “چنین محدودیت را نقض آزادی مذهبی; آنها اطمینان آزادی مذهبی است و نه سوء استفاده در راه است که زندگی مردم در معرض خطر.”

لیزر سازمان ردیابی توده جمع آوری ممنوعیت توسط دولت و به نقل از تعداد زیادی از موارد که در آن COVID-19 است گسترش از طریق جماعت گاهی اوقات منجر به مرگ و میر.

“ما می دانیم که بسیاری از مردم پیدا کردن آرامش در حضور در مراسم مذهبی به خصوص در طول زمان نامشخص از این قبیل و در نتیجه به اشتراک گذاری در غم و اندوه عمیق است که در حال حاضر به چالش کشیدن coronavirus وضعیت نیز به معنی به طور موقت متوقف فرد در خدمات مذهبی” لیزر گفت.

او را تحسین خانه عبادت است که با روش های خلاق برای حفظ یاران خود را در این زمان از اجتماعی دورى از جمله خدمات جریان آنلاین.

“ما ممکن است از لحاظ فیزیکی از هم جدا اما ما را از طریق این بحران بهداشت عمومی با هم-حتی اگر آن را در راه های جدید” لیزر گفت.

در میشیگان Whitmer شده است اصرار خانه عبادت نه به میزبان خدمات با وجود معافیت. اما آخر هفته گذشته برخی از کلیساها در دولت بودند و هنوز هم نگه داشتن خدمات. بیشتر لطف معبد در دیترویت استقبال حدود 200 نمازگزاران یکشنبه گذشته چهار برابر بیشتر از دولت تجمع جرم بان اجازه می دهد اما به مراتب کمتر از 4000 صندلی پناهگاه می توانید نگه دارید.

“مگر در مواردی که شما یک زن و شوهر یا پدر و مادر و فرزندان همه نشسته بود حدود چهار تا پنج کرسی از یکدیگر جدا” اسقف Charles H. الیس سوم از فضل بزرگتر معبد گفت: ABC News در یک مصاحبه تلفنی.

روز سه شنبه پس از فرماندار اقامت-در-صفحه اصلی سفارش بیشتر فضل معبد معلق خدمات عبادت برای حداقل سه هفته.

“ما می خواهیم به قطعا همکاری و انجام بهترین های ما به پایبندی به آنچه او درخواست ما را به انجام” الیس گفت. “ما قطعا نمی خواهید به توان بالای این سیستم است.”

حتی در کشورهای با سخت ممنوعیت تجمع جمعی از هر نوع, برخی از گروه های ایمان در ادامه به عبادت با هم.

در نیویورک که در حال حاضر کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده, محلی, گزارش های خبری نشان می دهد بسیاری از فوق العاده ارتدکس یهودی در بروکلین باید نگران بیش از این ممنوعیت با بسیاری از امتناع. هفته گذشته نیویورک تایمز گزارش داد که سازمان آتش نشانی تا به حال به نام به شکستن صدها گرفتم جشن در یک Hasidic عروسی در بروکلین.

در لوئیزیانا کشیش در زندگی خیمه کلیسا خارج از Baton Rouge قول داد برای ادامه خدمات عبادت برای یک جماعت بیش از 1000 عضو با توجه به گزارش های خبری. برگرد. تونی طلسم با سی ان ان گفت: “اگر آنها, از هر دری در این شهر پس از آن من خواهد شد و من از درب. اما شما نمی توانید می گویند که خرده فروشان ضروری هستند اما کلیسا نیست. که آزار و اذیت از ایمان است.”

حدود ده متحده هنوز هم ممنوع تجمع جرم در همه.

یکی از این کشورها است, آرکانزاس که در آن یک محله در شهر کوچک Greers Ferry است ماتم از دست دادن یک 91-سال-درب قدیمی greeter پس از 34 عضو از 80 شخص جماعت آلوده شد با COVID-19 در کلیسا جمع آوری است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: مردم آمریکا او را نگه داشته است به این امید که زندگی عادی از سر گرفته خواهد با عید پاک وجود دارد بنابراین می توان به “بسته بندی کلیساها در سراسر کشور ما است.”

پشت در میشیگان یک کلیسا پیدا کرده است یک راه جدید را با خیال راحت به عبادت. همه مردم خدا را کلیسا در رزویل میزبانی آنچه Rev. W. J. Rideout III تماس “drive-in” خدمات در پارکینگ که در آن محله های کشیش نشین ماندن در اتومبیل های خود را.

“من تنها کسی خارج از موعظه و بشارت کلام خدا به مردم برای اقدامات ایمنی,” او گفت: “جامعه می گوید: شما می دانید وجود دارد زمان را در آغوش گرفت و یک زمان وجود دارد به خودداری از آغوش.’ بنابراین این است که لحظه ای.”

ABC اخبار کارآموز مل Madarang کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>