به عنوان جهانی عفونت بیش از 14,000 اینجا چرا coronavirus گسترش به سرعت در حال

Coronavirus بسیار مسری ذات الریه-باعث بیماری که باعث عفونت دستگاه تنفسی شد مسئول 304 مرگ و میر در چین با 45 جدید مرگ و میر در گزارش قبلی دوره 24 ساعته و 14,380 عفونت در سراسر جهان با توجه به آخرین آمار و ارقام منتشر شده توسط ملی چین کمیسیون بهداشت روز یکشنبه (اواخر شنبه, EST).

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تایید اولین مورد از فرد به فرد گسترش این آخرین 2019-nCoV فشار از coronavirus در ایالت ایلینوی است. وجود هشت مورد تأیید از کروناویروس در آمریکا که از شنبه, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و مقامات بهداشتی دولت. آخرین مورد اعلام شد شنبه توسط مقامات بهداشتی در ماساچوست است.

با توجه به آمار و ارقام ارائه شده توسط کسی که در روز جمعه وجود دارد موارد تایید شده در 26 کشور در علاوه بر این به چین و هنگ کنگ از جمله آلمان و استرالیا و ژاپن و ویتنام و روسیه و انگلستان و آمریکا

گزارش رسانه های محلی قرار داده اند عفونت شمارش در حتی بالاتر از آخرین رسمی شماره. اضافه کردن به سردرگمی وال استریت ژورنال گزارش داد که برخی از خانواده ها ابراز نگرانی و نا امیدی است که بستگان خود را باعث مرگ شد مشخص شده به عنوان “شدید پنومونی” یا “ذات الریه ویروسی” خود گواهی مرگ. با انسان به انسان سرایت در حال حاضر تایید کرد به عطسه کردن و یا دست زدن به همان طرف راه آهن و یا دستگیره ممکن است به اندازه کافی برای گرفتن ویروس های آنفولانزا.

شیوع این بیماری به سرعت در حال گسترش در گذشته بیش از هفت روز است. اعتقاد بر این است که منشأ در ووهان به احتمال زیاد در بازار مواد غذایی. روز یکشنبه ژو Xianwang شهردار ووهان گفت که 5 میلیون نفر مجبور به ترک شهر قبل از سفر از محدودیت های تحمیل شده بود پیش از سال نو چینی. چین همچنین گفت که آن را بازسازی و دوباره باز Xiaotangshan بیمارستان در حومه پکن ساخته شده در طول 2002-2003 شیوع سارس.

همچنین نگاه کنید به: Coronavirus کمتر کشنده تر از سارس — اما که ممکن است توضیح دهد که چرا آن را بسیار مسری

در تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس از آن مشکوک مبدا حمل و نقل ممنوعیت برقرار شد در 16 شهر با یک ترکیب جمعیت از 50 میلیون نفر است. مقامات در ووهان یک شهر با 11 میلیون نفر از ساکنان گفت: آنها تا به حال به طور موقت بسته و این منطقه خروجی فرودگاه و ایستگاه راه آهن و تعلیق تمام حمل و نقل عمومی. از راه دور قطار و اتوبوس از هوانگگنگ یک همسایه شهرستان با 7.5 میلیون نفر متوقف شد در حال اجرا به طور نامحدود در ماه گذشته.

دخالت انسان و یا عدم آن نیز ممکن است عامل شده اند. بیش از نیم دوجین پزشکان در مورد خطر بالقوه شیوع کروناویروس در اوایل ماه دسامبر تنها به سکوت می شود محلی حزب کمونیست به گفته برخی از منتقدان دولت است.

Yaxue کائو بنیانگذار و سردبیر سیاسی گروه فشار ChinaChange.org گفت: ووهان, دکتر, نوشته شده در یک WeChat برای گفتن وجود دارد 7 مورد سارس متصل به بازار غذاهای دریایی. او سپس بدحجابی توسط حزب انضباطی و مجبور به عقب که کائو گفت.

“از همان گزارش به ما آموخته است که ووهان مقامات بهداشتی را دارا بودند یک شبه جلسات مورد جدید “سارس” در پایان ماه دسامبر” کائو ارسال شده در Jan. 27. “اوایل امروز. این ووهان شهردار گفت که او نه ‘مجاز’ به انتشار این بیماری همه گیر تا Jan. 20.”

گسترش کمک کرده بود چین قمری تعطیلات سال جدید این ماه است. ووهان شهردار ژو Xianwang گفت: 5 میلیون نفر در حال ترک این شهر قبل از سفر از محدودیت های تحمیل شده بود پیش از سال نو چینی. Ma Xiaowei مدیر ملی چین کمیسیون بهداشت گفت که این ویروس تا به حال یک دوره کمون 10 تا 14 روز.

“مردم ناآشنا با چین دچار مشکل درک بسیار زیاد سفر پدیده ای که رخ می دهد در طول سال جدید قمری در زمانی که بیش از یک دوره یک ماهه برخی از 3 میلیارد نفر در حال حرکت بسیاری از بازگشت به خانه خود را در شهرها و مناطق اما دیگران تعطیلات” تنر قهوه ای, پکن بر اساس روزنامه نگار نوشت: برای MarketWatch. “اوج سفر رخ می دهد این هفته است.”

این ویروس در چین, کمک های این کشور قمری تعطیلات سال جدید.

یکی دیگر از دلایل گسترش سریع: در حالی که برخی از مردم در حال لغو برنامه سفر در چین و امید بستن به ماندن در خانه در طول دوره تعطیلات دیگران ممکن نیست و در عین حال تجربه بدترین علائم باور خود را به خوبی به اندازه کافی برای سفر و/یا ممکن است تمایلی به پرداخت تا 400 دلار برای تغییر یک پرواز — به خصوص اگر آنها باور دارند که آنها صرفا باید یک سرماخوردگی. در واقع قبلی تکرار coronavirus بسیار شبیه به یک سرماخوردگی.

مردم ممکن است می دانم که آنها در حال حمل این ویروس و پزشکان هنوز نمی دانند که چه مدت آن طول می کشد به منظور توسعه. علائم شامل آبریزش بینی و سردرد و سرفه و گلو درد و تب و کلی احساس ناخوشی به گفته CDC.

توصیه می شود: ‘هیچ چینی مجاز’: نژاد پرستی و ترس در حال حاضر پخش كردن همراه با کروناویروس

Ma Xiaowei مدیر ملی چین کمیسیون بهداشت گفت که این ویروس تا به حال یک دوره کمون 10 تا 14 روز که در طی آن ویروس می تواند مسری است اما بیماران را نمایش علائم. که اجازه می دهد تا ویروس منتقل شود به همراه از فرد به فرد.

“از مشاهدات ویروس است که قادر به انتقال حتی در طول دوره کمون” کارشناسی ارشد یک کنفرانس خبری گفت با توجه به گزارش در جنوب چین صبح پست. “برخی از بیماران عادی درجه حرارت و وجود دارد بسیاری از موارد خفیف تر. پنهان وجود دارد و حامل.”

قبلی تکرار coronavirus بسیار شبیه به یک سرماخوردگی.

اما شدید تر coronaviruses می تواند تبدیل به جدی تر و پیشرفت به ذات الریه. “انسان coronaviruses گاهی اوقات می تواند باعث پایین-دستگاه تنفسی بیماری هایی مانند ذات الریه یا برونشیت” به آن اضافه شده است. “این است که بیشتر شایع در افراد مبتلا به بیماری قلبی مردم با تضعیف سیستم ایمنی بدن نوزادان و افراد مسن. دو انسان دیگر coronaviruses MERS-CoV و SARS-CoV شناخته شده اند اغلب باعث علائم شدید.”

هنوز هم وجود دارد که ناشناخته است در مورد کوروناویروس از جمله اگر آن را می تواند برای هر دوره از زمان در خارج از میزبان. اشکالات دیگر می توانید برای روز گذشته بر روی اشیاء. شوم صدایی Methicillin-resistant Staphylococcus aureus (معمولا شناخته شده به عنوان MRSA) به طول انجامید و طولانی ترین (168 ساعت) در مواد از یک صندلی-جیب عقب در حالی که باکتری Escherichia coli O157:H7 (همچنین به عنوان شناخته شده E. coli است که می تواند باعث مشکلات کلیوی) جان سالم به در برد طولانی ترین (96 ساعت) در مواد از کاربردي از هواپیما با توجه به تحقیقات ارائه شده در سال 2014 به American Society for Microbiology.

در تلاش برای باقی می ماند رقابتی شرکت های هواپیمایی را کاهش خود را بار چرخش در سال های اخیر است. بسیاری از خطوط هوایی بودجه را کاهش زمان چرخش به 25 دقیقه با از بین بردن صندلی جیب. دیگر شرکت های هواپیمایی موفق شده اند که مسافت های طولانی بار چرخش 90 دقیقه. نه تنها هواپیماهای جدید در هواپیما از مسافران آنها اغلب کاملا متفاوت خدمه. عمیق پاک همیشه ممکن است در طول این بازسازی که می تواند کمک در انتقال یک ویروس است.

کارگران دفتر انتخاب کنید تا 30 درصد به 50 درصد از موجودات زنده است که در سمت چپ بر روی سطوح.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که اتباع خارجی که برای بازدید از چین در گذشته 14 روز خواهد بود محروم از ورود به ایالات متحده در حالی که آمریکایی که برای بازدید از چینی استان در مرکز شیوع را در قرنطینه می شود و پس از بازگشت خود به ایالات متحده چندین خطوط هوایی ایالات متحده به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین است.

پس از پرواز اکثر مردم را در حمل و نقل عمومی. شما ممکن است جلوگیری از فولاد ضد زنگ قطب در مترو و اتوبوس, اما آیا شما را لمس گردان و بلیط ماشین ؟ آنها مسلما لمس و حتی بیشتر مردم می گوید چارلز Gerba یک میکروبیولوژیست در دانشگاه آریزونا. مسافران در حال 6 بار بیشتر احتمال دارد به منظور توسعه یک عفونت های حاد تنفسی اگر آنها سفر کرده به تازگی با اتوبوس یا تراموا در سال 2011 منتشر شده در مجله BMC از بیماری های عفونی به این نتیجه رسیدند.

چه می توانید انجام دهید ؟ راهرو صندلی را لمس اغلب توسط افراد دیگر به عنوان آنها در حال تلاش برای پیدا کردن خود Gerba می گوید. در سال 2008 اعضای یک گروه تور با تجربه اسهال و استفراغ در یک هواپیما پرواز از بوستون به لس آنجلس. دیگر مسافران که دچار عفونت های ثانویه بودند یا نشستن در کنار کسانی که آلوده و یا unsuspecting مسافران نشسته در صندلی های راهرو با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله بالینی بیماری های عفونی.

ما ممکن است حرکت به دور اگر می بینیم کسی عطسه در آب خنک و یا در قطار و اما دست زدن به اشیاء است که یک راه سریع تر برای انتقال ویروس ها Gerba می گوید. او توصیه می کند با استفاده از دست عفونی و یا مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب به خصوص در جایی که افراد ممکن است تمایلی به ماندن در خانه اگر آنها بیمار است. یک 2014 مطالعه ارائه شده در یک American Society for Microbiology نشست در واشنگتن دی سی کار انتخاب کنید تا 30 درصد به 50 درصد از موجودات زنده است که در سمت چپ بر روی سطوح.

یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله لانست به دنبال در پنج شش خانواده با این ویروس گفت: آن را از شخصی به شخص و نه به طور انحصاری از حیوانات و یا مواد غذایی آلوده و منتقل می شود در اجتماعی, خانواده و حتی محیط بیمارستان. همچنین در حال حاضر در حال گسترش افرادی که به ووهان. “این یک رمان coronavirus است که نزدیک به بت سندرم حاد تنفسی (سارس)-مربوط coronaviruses یافت در چین, خفاش نعل اسبی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>