به عنوان COVID-19 roils 2020 مسابقه بایدن به دنبال ارائه می دهد ممکن است در انتخابات ریاست جمهوری پیش نمایش

معاون سابق رئیس جمهور سابق و معاون رئیس جمهور جو بایدن به نظر می رسد به خوبی در راه خود را به حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری در هفته قبل از COVID-19 ویروس اساسا زمین این حزب نامزدی مسابقه به توقف screeching برای چند هفته آینده میان به تعویق افتاد مقدماتی.

با این حال همه گیر نیز ارائه فرصت برای معاون سابق رئیس جمهور برای نشان دادن این نوع از رهبری او وعده داده شده او را در اختیار رای دهندگان برای نزدیک به یک سال با اقداماتی که پیش نمایش ممکن است رئیس جمهور بایدن.

“من خودم را به معنای واقعی کلمه بر روی گوشی با کلید مشاوران مشاوران پزشکی و مشاوران اقتصادی به معنای واقعی کلمه چهار یا پنج ساعت در روز رفتن را از طریق مفصل یادداشتها در آنچه که ما باید انجام” بایدن گفت: در یک تماس را فشار دهید بعد از ظهر جمعه.

“من تمام تمرکز کرده است واقع شده است, چگونه ما در مقابله با این بحران است. و کاملا رک و پوست کنده تا کنون بوده است و کمتر در مورد چگونه ما در مبارزات انتخاباتی و یا تفاوت های آشکار بین رئیس جمهور و I. من فکر می کنم برخی از آنها بدیهی است, اما خط پایین این است که…من کل عقلانیت در اینجا به مطمئن شوید که ما تمرکز بر روی نیاز فوری به مردم آمریکا” بایدن ادامه داد.

بایدن انتخاباتی است که در حال حاضر هدایت چگونه به رهبری گوشته در پی بحران جهانی بدون قدرت و gravitas می آید که با عنوان ‘فرمانده — یک واقعیت مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات خوشحال است به این نکته اشاره.

“این رئیس جمهور است که منجر بسیج بی سابقه آمریکا در برابر coronavirus و همه جو بایدن ارائه می دهند بی اثر است حزبی تیراندازی از حاشیه” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh در بیانیه ای گفت.

برای بایدن می گوید او شده است در برخورد با مجلس نانسی پلوسی و سنا در اقلیت رهبران چاک شومر “به طور منظم” در میان بحران است و در ارتباط با برخی از دولت و مقامات محلی نیز هست. معاون سابق رئیس جمهور نیز نشده است خجالتی مورد تحقیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ excoriating رئيس جمهور خود را برای بیش از وعده به مردم آمریکا است.

“رئیس جمهور تهمت توقف کرد و گفت غلط همه چیز را تو ؟ مردم نگران هستند که آنها واقعا وحشت زده. و هنگامی که این چیزها نمی آیند از طریق شما فقط باعث تشدید نگرانی های خود را. توقف کرد و گفت غلط چیزهایی که شما را صدا مانند یک قهرمان و شروع به قرار دادن تمام وزن در دولت فدرال, پشت, پیدا کردن سریع و بی خطر و موثر در درمان” بایدن روز جمعه گفت.

همه از این می آید پس از دو روز بدون حوادث با بایدن و در طبیعی ‘reset’ نقطه در مسابقه: بایدن برنده است 1,080 از 1,991 نمایندگان نیاز به امن نامزدی حزب دموکرات را با توجه به ABC News’ نماینده تعداد–به طور موثر به پایان هر عملی راه به نامزدی برای ایالت ورمونت برنی ساندرز.

اما آن را نیز می آید به عنوان کمپین reimagining چه چند هفته آینده می خواهم با مبارزه از راه دور.

کار در پشت صحنه

معاون سابق رئیس جمهور کار کرده است از ویلمینگتون صرف وقت خود را در تماس با کارکنان دریافت سیاست جلسات و ارتباط با سیاسی endorsers و حامیان طی چند روز گذشته. در تماس با خبرنگاران بعد از ظهر جمعه بایدن گفت که او صرف چهار تا پنج ساعت روی تلفن خود را با اقتصادی و مشاوران پزشکی و زیر ارشاد از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری(CDC) در مورد چگونه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“من با داشتن تلفن ثابت کنفرانس. چند کارکنان نشان می دهد و ما در حال دنبال کردن دستورالعمل CDC: مردم در آینده با ماسک و پوشیدن دستکش و غیره” بایدن گفت: از اقدامات او و تیم خود را در حال بدست گرفتن به عنوان تعداد موارد تایید شده از COVID-19 در ایالات متحده همچنان به افزایش است.

این کمپین هدف با توجه به ارشد بایدن aide است که نه تنها به ارائه اطلاعات برای عموم مردم در ویروس, اما همچنین نگه داشتن برگ برنده دولت به حساب و ارائه رهبری برای متقاعد کردن رای دهندگان به رای دادن برای مجلس آمده نوامبر.

اما به عنوان مبارزات انتخاباتی خود را تنظیم می کند خود را روز به روز عملیات برای به انجام رساندن این هدف آنها مقابله با چالش ها و کاستی های خود است که با تلاش برای ساخت یک دیجیتال عملیات مبارزه برای یک نامزد بنابراین متکی به فرد در تعاملات است.

کمپین آموخته چالش در راه عمده جمعه گذشته هنگامی که در یک شهر با ایلینوی رای دهندگان مواجه فاجعه مسائل فنی است. کمپین نیست تلاش یکی دیگر از پیام های تصویری با معاون رئیس جمهور تا زمانی که زیر پنج شنبه شب هنگامی که بایدن صحبت از طریق livestream زیر سه اولیه برنده و تصمیم گرفتند برای تاون هال تلفنی در آستانه مسابقات.

“خط پایین این است که همه چیز را از ارائه دسترسی بهتر به جایی که من از لحاظ جسمی زندگی می کنند و قادر به پخش از آنجا به عنوان مقر ما در جریان است. ما با استخدام یک تیم حرفه ای انجام دهید که در حال حاضر” بایدن به خبرنگاران گفت:.

“این یک کمی بالا پرداخت من-کلاس, که چگونه ما انجام این کار, اما, که به شدت به آنچه که ما در حال تلاش برای انجام به دلیل من می خواهم به در روزانه یا حداقل شما می دانید قابل توجهی از تماس با مردم آمریکا و برقراری ارتباط با آنچه که من می تواند انجام آنچه که من فکر می کنم ما باید انجام دهند و چگونه ما باید آن را انجام می دهند اما من به شما قول می دهم که در این راه امیدوارم انشالله در روز دوشنبه.”

یک منبع با آگاهی از این کمپین گفت: بایدن تیم در حال کار بر روی پوسته پوسته شدن است که زیرساخت ها و برخورد با واقعیت بایدن را ویلمینگتون خانه مانند این واقعیت است که وجود ندارد به خصوص سقف بالا که می تواند روشنایی یک چالش است.

مبارزه در “دنیای جدید شجاع”

به عنوان مبارزات تنظیم به حالت عادی آنها نیز مقابله با به طور فزاینده ای روشن است که چالش های ارائه شده توسط در حال اجرا برای رئیس جمهور در میان, جهانی, جامعه-تغییر همه گیر در حال بی سابقه است.

“وجود دارد هیچ راهکار برای این کار ما ندارد و مجموعه ای از روش های برای چه کاری انجام دهید” گفت: تیم لیم دموکراتیک تبلیغات استراتژیست است که به کمک باراک اوباما رئیس جمهور انتخابات تلاش و خدمت ملی کمیته مالی برای هیلاری کلینتون در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

این بایدن کمپین کاملا آگاه از این واقعیت است که به درخواست برای کمک به در چگونه آنها کرافت استراتژی خود را در هفته پیش رو است.

راب فلاهرتی بایدن دیجیتال, مدیر, ایمیل, حامیان اوایل این هفته درخواست برای ورودی و ایده های در مورد چگونه آنها می تواند انطباق با “دنیای جدید شجاع” از مبارزه بدون گزینه در فرد حوادث.

کمپین تفکر از طریق راه هایی برای سرمایه گذاری در آنچه آنها را به عنوان بایدن را “ابرقدرت” توانایی خود را برای اتصال یکی-یکی-یکی با رای دهندگان.

“چگونه ما مطمئن شوید که معاونت درگیر شدن با هواداران خود در این لحظه ؟ که مردم در حال چک کردن در در هر یک از دیگر ؟ بنابراین ما مطمئن شوید که بخشی از روز خود را است که از طریق تماس مردمی حامیان و مطمئن شوید که آنها فرصتی برای ارتباط برقرار کردن با او در آن ظرفیت” فلاهرتی گفت: در مصاحبه با ABC News.

مجازی طناب خط را قادر می سازد بایدن به صحبت با فردی رای دهندگان پس از حوادث پادکست و گوگل hangouts با کارشناسان پزشکی در میان coronavirus بحران هستند ایده ها در دست بررسی است.

مثال دیگر پرتاب در یک تماس با داوطلبان یکشنبه شب بود که میشل کوان کمپین را مدیر عملیاتی ممکن است انجام یک جلسه یوگا با حامیان با توجه به یک داوطلب در تماس است.

یکی دیگر از ایده های آنها به کار از طریق جمع آوری کمک های مردمی ایمیل ارسال جمعه: یک شانس برای چت تصویری با نامزد خود است.

در حالی که اجتماعی فاصله نیاز به این کمپین به شعبه در راه های جدید و جالب به شرکت رای دهندگان–فلاهرتی استدلال کرد که

“که در جامعه حس رانندگی مردم به عمل تعامل آنلاین بودن در مکان های که در آن مردم هستند و موقعیت این معاونت به عنوان رئیس جمهور. و ساخت آن-نشان دادن رهبری خود را در این لحظات بودم همیشه تو بود آنچه ما باید انجام دهید. این درست است که یک شبه…کل میدان جنگ به نوعی منتقل آنلاین” فلاهرتی گفت.

“ما در حال نوشیدن از شلنگ آتش در بهترین راه ممکن است,” او اضافه شده است.

این کمپین گفت: در حالی که بسیاری از مطالب خود را تمرکز بر روی COVID-19 همه گیر و نمایش بایدن رهبری در زمان نامشخص است و هنوز در جریان مبارزات انتخاباتی–نیاز به آنها را به تجدید نظر عناصر خاصی از توسعه در حال حاضر در محل.

“ما تقریبا حتی reframing ما چگونه فکر می کنم در مورد ایمیل به تمرکز بر درگیری درست است ؟ چگونه بسیاری از مردم شما می دانید امضای یک دادخواست یا در نظر گرفتن یک عمل در مقابل مانند ما چگونه گرفتن بتن دلار و پس از آن یک بیت از یک reframing برنامه برای فقط در مورد فکر می کنم که سطح تعامل و عمق با حامیان ما به عنوان به خوبی به عنوان گسترده ای برسد که ما در حال تلاش برای گرفتن” فلاهرتی گفت:

هر روش کمپین دیجیتال زیرساخت ها و استراتژی است در حال حاضر تبدیل شدن به برترین به موفقیت آن است.

“دیجیتال خود را استراتژیست تبدیل به مهم ترین فرد در این اتاق” Lim گفت. “اگر شما در حال گوش دادن به آن شخص پس از آن شما در حال رفتن به قادر به حرکت مبارزات انتخاباتی خود را رو به جلو است.”

این برنی ساندرز عوامل

در حالی که بایدن و تیم او کار برای قرار دادن زیرساخت ها و استراتژی مبارزات انتخاباتی در محل به سیمان نقش خود را به عنوان برگ برنده را مقابل در میان بحران وجود دارد یکی دیگر ناشناخته برای مبارزات انتخاباتی: ساندرز و برنامه های خود را برای آینده نامزدی خود را.

در حالی که بایدن این تیم گفت: آنها نمی بینم هر عملی مسیر رو به جلو برای سناتور ورمونت به کمپین گفت: آنها خواستار دعوت به ترک نژاد گفتن داوطلبان آنها ادامه خواهد داد تا نشان دهد که ساندرز’ تیم شایسته را که شخصی تصمیم خود را روز شنبه تماس بگیرید.

“سناتور. ساندرز در حال رفتن به گفتگو با حامیان به بررسی مبارزات انتخاباتی خود. در این مدت فوری او متمرکز شده است دولت در واکنش به شیوع کروناویروس و حصول اطمینان از که ما مراقبت از کار مردم و آسیب پذیرترین” ساندرز مدیر کمپین فیض فولادوند نوشت: در بیانیه منتشر شده روز شنبه.

پشت صحنه مبارزات در حال صحبت کردن–اما با تمرکز بر پاسخ به کروناویروس و تاثیر آن بر مربوطه خود را در مبارزات انتخاباتی.

“از هفته گذشته بایدن و ساندرز مبارزات انتخاباتی شده اند در تماس منظم در سطح ارشد به بحث در مورد چگونه coronavirus مؤثر است مبارزات نحوه تنظیم برنامه ها و فعالیت ها در نور از آن – و همچنین به بحث در مورد هر دو معاون رئیس جمهور بایدن و سناتور ساندرز’ ایده در سیاست پاسخ به این ویروس” بایدن معاون مدیر کمپین و ارتباطات مدیر کیت Bedingfield در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

جعل جلوتر

عنوان مطلب متحده به تعویق انداختن اصلی خود, مسابقات, اثرات COVID-19 چه مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد از اینجا و ساندرز’ در ادامه مسابقه افزایش سوال برای بزرگتر حزب دموکرات است.

“به طور معمول یک کمپین را شروع تفکر در مورد کلی انتخابات که به معنی راه اندازی یک کمیته مشترک با DNC و دولت احزاب است. از لحاظ تاریخی, جمع آوری کمک برای یک کمیته مشترک کاملا متکی به فرد در حوادث گفت:” روفوس Gifford یک سفیر سابق در دانمارک و بالا بایدن جمع آوری کمک.

“بنابراین نگرانی من در حال حاضر خواهد بود دو برابر: اگر بحران سلامت در محل باقی می ماند برای ماه ها و حوادث را نمی توان بخشی از این معادله همه مبارزات را به تنظیم کنید. این البته شدنی است اما سخت تر خواهد شد با توجه به مقدار پولی که باید مطرح شده به منظور شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“دو اگر برنی باقی می ماند در مسابقه و اولیه آن است که سخت تر برای بایدن به محوری برای انتخابات عمومی. ما باید برخی از زمان هنوز اما ما بیشتر بهتر. من امیدوارم که ما با داشتن این گفتگو در ماه ژوئن”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>