به عنوان coronavirus مرگ و میر, افزایش, ایتالیا, نظر جدید قرنطینه مناطق

ایتالیا با مقامات بهداشتی با توجه به راه اندازی یک جدید قرنطینه منطقه قرمز سعی کنید برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در اروپا بدترین آمار کشور پس از مرگ و میر و تعداد موارد شروع به پریدن کرد.

بیست و هفت نفر از بسیار مسری بیماری در ایتالیا بیش از 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد کل مرده به 79 واحد عمران سازمان حفاظت گفت: در روز سه شنبه.

همانطور که از شنبه شب ایتالیا بيشترين coronavirus مرگ و میر در خارج از چین داشتن پیشی گرفتن ایران که حداقل 77 نفر کشته شده اند.

بیشتر:

افزایش مرگ و میر در ایتالیا بود که بزرگترین پس از وقوع ظاهر 12 روز پیش در ثروتمند مناطق شمال لومباردی و ونتو.

آن باقی مانده محور در شمال با لمباردی تا کنون بدترین تحت تاثیر قرار, اما آن را تا به آنجا گسترش جنوب و عفونت را در حال حاضر تایید شده است در همه اما یکی از ایتالیا به مناطق 20.

مدت کوتاهی پس از سرایت به نور در فوریه 20, دولت تحمیل قرنطینه در مناطق دو – یک شامل 10 لمباردی شهرهای جنوب شرقی میلان و دیگری کوچکتر منطقه قرمز در منطقه ونتو به شرق است.

ساکنان مسدود شده در داخل را تحت تاثیر قرار شهرهای پلیس و جلوگیری از هر گونه غیر خودی از ورود.

تعداد کل موارد یافت و با 2,502 از 2,036 فتح کرد گرفته شد در روز دوشنبه.

یکی مرده بود 55 ساله جوانترین بیمار تا کنون به تسلیم به این بیماری در ایتالیا. یکی دیگر از 61 ساله دکتر بود که شناخته شده است به مشکلات اساسی بر خلاف اکثریت قریب به اتفاق قبلی قربانیان.

“هیچ یک از ما می تواند مطمئن شوید که در مورد آینده تکامل از بیماری است. این مهم در هفته به درک آنچه اتفاق خواهد افتاد” آنجلو Borrelli سر از عمران سازمان حفاظت یک کنفرانس خبری گفت.

غلظت بالایی از موارد جدید پدید آمده در اطراف شهر برگامو در شمال شرقی مالی سرمایه میلان و رئیس موسسه ملی بهداشت به خبرنگاران گفت: یک جدید منطقه قرمز ممکن است در اعمال وجود دارد سعی کنید به ساقه به افزایش است.

در میان موارد جدید در روز سه شنبه منتشر شد دو بدوی که مشغول به کار در میلان دادگاه و نوزاد در برگامو. هنوز روشن نیست که چگونه این کودک قراردادی ویروس.

زندگی روزانه را مختل

وقوع است به شدت مختل روزانه زندگی در ایتالیا ثروتمند ترین و تولیدی مناطق با مدارس بسته شده و بسیاری از وقایع عمومی از جمله لغو مد نشان می دهد و بالا پرواز مسابقات فوتبال.

Vinitaly یکی از بزرگترین شراب نمایشگاه که سالانه برگزار در شمال شهر ورونا در روز سه شنبه منتشر شد تعویق انداختن 2020 نسخه از آوریل تا ژوئن.

صنعت لابی Confindustria هوا در روز سه شنبه که اقتصاد بود که در حال حاضر teetering در لبه رکود قبل از وقوع خواهد قرارداد در هر دو مرحله اول و دوم چهارم از این سال است.

ملی سلامت موسسه رئیس سیلویو Brusaferro خواست ایتالیایی ها برای شستن دست های خود را اغلب باقی می ماند حداقل یک متر (حدود یک حیاط) جدا خودداری از در آغوش گرفتن یکدیگر و اجتناب از مکان های شلوغ.

“مهم ترین توصیه این است که به اتخاذ شیوه زندگی است که می تواند کمک به ما را قطع انتقال کانال,” او گفت:.

واتیکان روز سه شنبه در عمل به سرکوب حدس و گمان است که پاپ فرانسیس بود قرارداد این بیماری پس از لغو یک لنت عقب نشینی برای اولین بار در مقام پاپی.

پاپ رنج می برد تنها از یک سرماخوردگی است و “بدون علائم مربوط به دیگر بیماریهای” آن را در بیانیه ای گفت.

اختلال در فوتبال فصل ناراحت است میلیون ها نفر از طرفداران و موجب نزاع میان این مدیران.

اینتر میلان, باشگاه فوتبال رئیس Steven Zhang برچسب رئیس جمهور سری یک “دلقک” با توجه به آخرین لحظه تصمیمات اتخاذ شده توسط مقامات لیگ در مورد اینکه آیا مسابقات باید برگزار شود. او متهم به مقامات لیگ مراقبت بیشتر در مورد ثابت لیست از سلامت عمومی است.

سر از ایتالیا در کمیته المپیک جیووانی Malago به نام برای استدلال به توقف.

“این ایتالیا هیچ افتخار گفت:” La Repubblica روزنامه در مصاحبه. “ما باید برای مقابله با این در راه چون ما در مواجهه با یک رویداد است که نه تنها نادر آن را منحصر به فرد است.”

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>