به عنوان coronavirus موارد 35,000 نزدیک در اینجا چگونگی گسترش آن در سراسر جهان به سرعت در حال

مرگ و میر از coronavirus نوردی نگه می دارد.

در حال حاضر وجود دارد 34,828 تایید موارد coronavirus در سراسر جهان و حداقل 724 نفر فوت کرده اند با توجه به آخرین آمار منتشر شده از سوی سازمان بهداشت جهانی (WHO). تعداد موارد و مرگ و میر در چین همچنان رو به افزایش — ملی چین کمیسیون بهداشت در تازه ترین به روز رسانی اشاره کرد 34,546 موارد و 722 مرگ و میر.

این ویروس در حال حاضر به 25 کشور اگر چه اکثر بیماری و مرگ و میر در هوبئی استان است که در آن ووهان واقع شده است. وجود دارد 12 موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا

این ویروس به 25 کشور اگر چه اکثر بیماری و مرگ و میر در هوبئی استان است که در آن ووهان معتقد بود که در کانون این ویروس واقع شده است.

60 ساله آمریکایی در ووهان شد اولین شهروند ایالات متحده به مرگ از coronavirus در روز پنج شنبه به سفارت آمریکا در پکن گفت. “ما از صمیم تسلیت به خانواده خود را از دست دادن” سفارت گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “از احترام به خانواده و حفظ حریم خصوصی ما هیچ نظر بیشتر.”

شصت و سه مسافر تشخیص داده شده اند با کروناویروس در الماس شاهزاده کشتی کروز که در حال حاضر در قرنطینه در سواحل ژاپن; که شامل یک مسافر. چندین خطوط کروز صادر قرنطينه برای کشتی در حال حاضر در دریا و تست شده اند مسافران برای کوروناویروس.

با توجه به CDC وجود دارد موارد تایید شده در بیش از دو دوجین از کشورها و یا مناطق از جمله آلمان و استرالیا و ژاپن و ویتنام و روسیه و انگلستان و آمریکا

گزارش رسانه های محلی قرار داده اند عفونت شمارش در حتی بالاتر از آخرین رسمی شماره. اضافه کردن به سردرگمی برخی از خانواده ها در چین ابراز نگرانی و نا امیدی است که بستگان خود را’ علت مرگ مشخص شده بود به عنوان “شدید پنومونی” یا “ذات الریه ویروسی” خود گواهی مرگ وال استریت ژورنال گزارش شده است.

شیوع این بیماری به سرعت در حال گسترش در طول چند هفته گذشته است. اعتقاد بر این است که منشأ در ووهان به احتمال زیاد در بازار مواد غذایی. ماه گذشته ژو Xianwang شهردار ووهان گفت که 5 میلیون نفر مجبور به ترک شهر قبل از سفر از محدودیت های تحمیل شده بود پیش از سال نو چینی. چین همچنین گفت که آن را بازسازی و دوباره باز Xiaotangshan بیمارستان در حومه پکن ساخته شده در طول 2002-2003 شیوع سارس.

یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی JAMA در روز جمعه نشان می دهد میزان مرگ و میر بالاتر و نشان می دهد برخی از بیماران ممکن است بیشتر مسری تر از دیگران است. یک بیمار گسترش این ویروس به حداقل 10 مراقبت های بهداشتی کارگران و چهار بیماران در بیمارستان است.

“در این واحد از مرکز مورد سری از 138 بیمارستان بستری بیماران با تایید رمان coronavirus آلوده به ذات الریه در ووهان چین برای مذاکره با بیمارستان های مربوط به انتقال 2019-nCoV بود مشکوک در 41 درصد از بیماران مبتلا به 26 درصد از بیماران دریافت ICU مراقبت و [از] مرگ و میر 4.3 درصد است.”

همچنین نگاه کنید به: Coronavirus کمتر کشنده تر از سارس — اما که ممکن است توضیح دهد که چرا آن را بسیار مسری

در تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس از آن مشکوک مبدا حمل و نقل ممنوعیت برقرار شد در 16 شهر با یک ترکیب جمعیت از 50 میلیون نفر است. مقامات در ووهان یک شهر با 11 میلیون نفر از ساکنان گفت: آنها تا به حال به طور موقت بسته و این منطقه خروجی فرودگاه و ایستگاه راه آهن و تعلیق تمام حمل و نقل عمومی. از راه دور قطار و اتوبوس از هوانگگنگ یک همسایه شهرستان با 7.5 میلیون نفر متوقف شد در حال اجرا به طور نامحدود در ماه گذشته.

دخالت انسان و یا عدم آن نیز ممکن است عامل شده اند. بیش از نیمی از پزشکان در مورد خطر بالقوه شیوع کروناویروس در اوایل ماه دسامبر تنها به سکوت می شود محلی حزب کمونیست به گفته برخی از منتقدان دولت است.

Yaxue کائو بنیانگذار و سردبیر سیاسی گروه فشار ChinaChange.org گفت: ووهان, دکتر, نوشته شده در یک WeChat برای گفتن وجود دارد, هفت مورد از سارس متصل به بازار غذاهای دریایی. او سپس بدحجابی توسط حزب انضباطی و مجبور به عقب که کائو گفت.

“از همان گزارش به ما آموخته است که ووهان مقامات بهداشتی را دارا بودند یک شبه جلسات مورد جدید ‘سارس’ در پایان ماه دسامبر” کائو ارسال شده در Jan. 27. “اوایل امروز. این ووهان شهردار گفت که او نه ‘مجاز’ به انتشار این بیماری همه گیر تا Jan. 20.”

دکتر لی Wenliang, 34 دکتر که برای اولین بار با صدا زنگ در ویروس درگذشت مشغول به کار در یک بیمارستان در کانون شیوع در مرکز شهر ووهان, بیمارستان اعلام کرد, در فوریه. 7.

“ما بیمارستان چشم پزشک Li Wenliang بود که متاسفانه مبتلا به کروناویروس در طول کار خود را در مبارزه با کروناویروس اپیدمی” بیمارستان گفت. “او در 2:58 صبح در فوریه. 7 بعد از تلاش برای احیای ناموفق بودند.”

از دست ندهید: به عنوان جهان با تمرکز بر coronavirus مرگبار آنفلوآنزای کشته شدن حداقل 10,000 آمریکایی

گسترش به احتمال زیاد با کمک چین قمری تعطیلات سال جدید در ماه گذشته. ووهان شهردار ژو Xianwang گفت: 5 میلیون نفر در حال ترک این شهر قبل از سفر از محدودیت های تحمیل شده بود پیش از سال نو چینی.

“مردم ناآشنا با چین دچار مشکل درک بسیار زیاد سفر پدیده ای که رخ می دهد در طول سال جدید قمری در زمانی که بیش از یک دوره یک ماهه برخی از 3 میلیارد نفر در حال حرکت بسیاری از بازگشت به خانه خود را در شهرها و مناطق اما دیگران تعطیلات” تنر قهوه ای, پکن بر اساس روزنامه نگار نوشت: برای MarketWatch ماه گذشته. “اوج سفر رخ می دهد این هفته است.”

این ویروس در چین, کمک های این کشور قمری تعطیلات سال جدید.

یکی دیگر از دلایل بالقوه برای گسترش سریع: در حالی که برخی از مردم در حال لغو برنامه سفر در چین و امید بستن به ماندن در خانه در طول دوره تعطیلات دیگران ممکن نیست و در عین حال تجربه بدترین علائم باور خود را به خوبی به اندازه کافی برای سفر و/یا ممکن است تمایلی به پرداخت تا 400 دلار برای تغییر یک پرواز — به خصوص اگر آنها باور دارند که آنها صرفا باید یک سرماخوردگی. در واقع قبلی تکرار coronavirus را ناشی از بیماری بسیار شبیه به یک سرماخوردگی.

مردم نیز ممکن است می دانم که آنها در حال حمل این ویروس. علائم مشترک انسان coronaviruses شامل آبریزش بینی و سردرد و سرفه و گلو درد و تب و کلی احساس ناخوشی به گفته CDC. علائم کروناویروس جدید می تواند شامل تب و سرفه و تنگی نفس.

توصیه می شود: ‘هیچ چینی مجاز’: نژاد پرستی و ترس در حال حاضر پخش كردن همراه با کروناویروس

Ma Xiaowei مدیر ملی چین کمیسیون بهداشت گفت که این ویروس تا به حال یک دوره کمون تا 14 روز که در طی آن ویروس می تواند مسری است اما بیمار نیست نمایش علائم. که اجازه می دهد تا ویروس منتقل شود به همراه از فرد به فرد.

“از مشاهدات ویروس است که قادر به انتقال حتی در طول دوره کمون” کارشناسی ارشد گفت: در طول یک کنفرانس خبری با توجه به گزارش در جنوب چین صبح پست. “برخی از بیماران عادی درجه حرارت و وجود دارد بسیاری از موارد خفیف تر. پنهان وجود دارد و حامل.”

قبلی تکرار coronavirus بسیار شبیه به یک سرماخوردگی.

اما شدید تر coronaviruses می تواند تبدیل به جدی تر و پیشرفت به ذات الریه. “انسان coronaviruses گاهی اوقات می تواند باعث پایین-دستگاه تنفسی بیماری هایی مانند ذات الریه یا برونشیت” CDC اضافه شده است. “این است که بیشتر شایع در افراد مبتلا به بیماری قلبی مردم با تضعیف سیستم ایمنی بدن نوزادان و افراد مسن. دو انسان دیگر coronaviruses MERS-CoV و SARS-CoV شناخته شده به اغلب باعث علائم شدید.”

هنوز هم وجود دارد که ناشناخته است در مورد کوروناویروس از جمله آن می تواند برای هر دوره از زمان در خارج از میزبان. “این در حال حاضر مشخص نیست اگر یک فرد می توانید 2019-nCoV با لمس یک سطح یا شیء است که ویروس در آن و سپس دست خود را در دهان و بینی و یا احتمالا چشم خود را” CDC می گوید.

اشکالات دیگر می تواند بر روی اشیاء برای روز. این Methicillin-resistant Staphylococcus aureus (معمولا شناخته شده به عنوان MRSA) به طول انجامید و طولانی ترین (168 ساعت) در مواد از یک صندلی-جیب عقب در حالی که باکتری Escherichia coli O157:H7 (همچنین به عنوان شناخته شده E. coli است که می تواند باعث مشکلات کلیوی) جان سالم به در برد طولانی ترین (96 ساعت) در مواد از کاربردي از هواپیما با توجه به تحقیقات ارائه شده در سال 2014 به American Society for Microbiology.

کارگران دفتر انتخاب کنید تا 30 درصد به 50 درصد از موجودات زنده است که در سمت چپ بر روی سطوح.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که اتباع خارجی که به چین سفر در گذشته 14 روز خواهد بود محروم از ورود به ایالات متحده در حالی که آمریکایی که برای بازدید از چینی استان در مرکز شیوع خواهد بود قرنطینه پس از بازگشت خود به ایالات متحده چندین خطوط هوایی ایالات متحده به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین است.

اما این هفته پس از این ویروس برای اولین بار کشف شد قبل از پرواز بودند محدود و جهانی سفر و صنعت است ایده آل برای بسیاری از ویروس ها برای سفر در مسافت های طولانی.

در تلاش برای باقی می ماند رقابتی شرکت های هواپیمایی را کاهش خود را بار چرخش در سال های اخیر است. بسیاری از خطوط هوایی بودجه را کاهش زمان چرخش به 25 دقیقه با از بین بردن صندلی جیب. دیگر شرکت های هواپیمایی موفق شده اند که مسافت های طولانی بار چرخش 90 دقیقه. نه تنها هواپیماهای جدید هواپیما از مسافران آنها اغلب کاملا متفاوت خدمه.

عمیق پاک همیشه ممکن است در طول چنین turnarounds. چارلز Gerba یک میکروبیولوژیست در دانشگاه آریزونا توصیه می کند با استفاده از دست عفونی و یا مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب به خصوص در هنگام سفر و یا در جایی که افراد ممکن است تمایلی به ماندن در خانه اگر آنها بیمار است.

یک مطالعه در مجله لانست منتشر شده در ماه گذشته به دنبال در پنج شش خانواده با کروناویروس گفت که آن را از شخصی به شخص و نه به طور انحصاری از حیوانات و یا مواد غذایی آلوده و منتقل می شود در اجتماعی, خانواده و حتی محیط بیمارستان. “این یک رمان coronavirus است که نزدیک به بت سندرم حاد تنفسی (سارس)-مربوط coronaviruses یافت در چین, خفاش نعل اسبی” این مطالعه گفت.

(این داستان در اصل منتشر شده در Jan. 21 و به روز شده در فوریه. 8.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>