ارتش قرنطينه 90 سربازان با کروناویروس در فورت براگ

ارتش آمریکا به قرنطینه 90 سربازان و مربیان که تست مثبت برای coronavirus در طول بقا البته در فورت براگ

فورت براگ N. C. — ارتش آمریکا به قرنطینه 90 سربازان و مربیان که تست مثبت برای coronavirus در طول بقا البته در فورت براگ.

در مجموع 110 نفر شرکت کننده در این دوره که کوتاه قطع شد و پس از یک سرباز آزمایش مثبت است. پس از آن تست های پس از آن نشان داد که 82 دانش آموزان و 8 مدرسان حال COVID-19 ارتش سخنگوی جانیس برتون گفته آسوشیتد پرس در روز چهارشنبه.

در حال حاضر تمام 110 قرنطینه می شوند اگر چه 20 نفر که تست مثبت بودند از بقیه جدا, او گفت:.

البته خود به نام بقا فرار از مقاومت و فرار است که به طور طبیعی جدا شده از فورت براگ دیگر ویژه جنگ های دوره های آموزشی شرکت کرد.

دستورالعمل اجرا شد در فورت براگ برای جلوگیری از گسترش coronavirus و برخی از کلاس منتقل شد آنلاین. بخش هایی از کلاس که می تواند آموزش داده شود حاضر شد و از نزدیک بررسی شود. دانش آموزان با در نظر گرفتن بقا دوره مورد آزمایش قرار گرفتند قبل از آموزش و دریافت روزانه رفاه چک.

“بهداشت و سلامتی ما دانش آموزان و کارکنان اولویت ما است” گفت: مسلح ، ژنرال پاتریک رابرتسون. “ما همه چیز را ما می توانیم برای محافظت از ما دانش آموزان و خانواده های آنان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>