آرمین Laschet: داغ مدعی برای موفقیت CDU رهبر Kramp-Karrenbauer

پس CDU رهبر حزب Kramp-Karrenbauer استعفای مسابقه به موفقیت او است. NRW دولت برتر آرمین Laschet به خوبی می تواند به دنبال در جای پای او را. و احتمالا اجرا برای chancellorship بیش از حد.

تا این لحظه Annegret Kramp-Karrenbauer اعلام کرد او را از مرحله ایده آرمین Laschet رهبری اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) از دست داده بود و در بسیاری از.

دسامبر 2018 نظر سنجی نشان داد که Laschet برتر آلمان پرجمعیت ترین ایالت NRW شد چیزی جز یک مدعی برای موفقیت CDU رهبر حزب Kramp-Karrenbauer — اجازه دهید به تنهایی آنگلا مرکل.

اما این همه تغییر کرده است.

او نشان داد که او آرزوهای خود را به اجرا برای هر پست — احتمالا به دلیل موقعیت خود را به عنوان NRW دولت برتر به طور خودکار باعث می شود او را یک نامزد بالقوه برای موفقیت Kramp-Karrenbauer و مرکل.

58 ساله که متولد آخن است در راس یک دولت ائتلافی با آلمان رایگان-بازار دموکرات آزاد (FDP) از بهار سال 2017. و تصویب اعتبار برای NRW شاخه ای از حزب CDU شده اند جامد.

بیشتر بخوانید: می تواند آنجلا مرکل CDU را به نوبه خود به سمت راست ؟

‘استاد غیر commital’

آنچه سپس توضیح می دهد که موفقیت خود را? برای یک Laschet را خوش برخورد شخصیت به عنوان FDP نایب رئیس ولفگانگ Kubicki به تازگی گواهی. “او یک فرد دوست داشتنی کسی که می تواند به نفع دیگران و متحد کردن آنها — همه در حالی که استاد از غیر commital,” Kubicki گفت.

“من فرض این است که دقیقا به همین دلیل او تبدیل خواهد شد CDU نامزد برای ریاست,” او اضافه شده است.

چند سال پیش هیچ کس می توانست حدس زده است که Laschet خواهد بود با نوک انگشتانش به بازی در چنین نقش مهمی در سیاست آلمان. پس از همه, پس از چهار سال به عنوان یک عضو آلمانی پارلمان اروپا, مجلس فدرال Laschet از دست داد صندلی خود را در سال 1998 است.

بین سال های 2005 و 2010 او به عنوان یک وزیر در NRW دولت به ریاست سپس-لیگ برتر یورگن Rüttgers — تاریخی ناهنجاری به عنوان دولت بوده سوسیال دموکرات و دژ محکم برای چند دهه.

Laschet یک روزنامه نگار سابق ساخته شده یک نام برای خود به عنوان دولت اولین وزیر برای یکپارچه سازی. با توجه به موضع لیبرال و متنوع استدلال در مورد ادغام مهاجرت و مسائل سیاسی دشمنان disparagingly او را به نام “ترکی Armin.”

Deutschland Jahrestag 25 Jahre Solinger Brandanschlag | Angela Merkel und Armin Laschet (picture-alliance/dpa/F. Gambarini)

آرمین Laschet و آنجلا مرکل معمولا در توافق

مرکل وفاداری

بعد به عنوان NRW مخالفت رهبر با CDU, Laschet اب و هوای مقدار زیادی بیشتر انتقاد. اما او استقامت نشان می دهد که با وجود خوشگذران طبیعت او یک سیاستمدار جدی محسوب می شود. و به این ترتیب در سال 2017 او NRW دولت برتر.

Laschet در نظر گرفته شده است سرسخت مرکل وفادار. در آلمان 2015 مهاجرانی او به خود را بی دریغ پشتیبانی می کند. امروز هر دو مرکل و Laschet مدافع تا حدودی سخت تر موضع در پناه جویان.

Laschet نیز عضو به اصطلاح پیتزا اتصال دیدم که جوان CDU قانونگذاران و اعضای سبزی دیدار در انبار شراب از یک رستوران ایتالیایی در شهر بن آلمان در آن زمان پایتخت برای شناسایی سیاسی مشترکات و تفاوت بین هر دو طرف است.

ادامه مطلب: نظر: چه چیزی در انتظار CDU و آلمان پس از آنجلا مرکل?

متخصص در دولت های ائتلافی

Laschet حفظ این پیتزا-اتصال شبکه به این روز بسیاری از کسانی که در آن جلسات رسمی در حال حاضر در موقعیت پیشرو در آورد و حزب سبز. نظرسنجی ها نشان می دهد که یک ائتلاف بین هر دو می تواند ممکن و Laschet خواهد بود نامزد ایده آل برای آن رخ می دهد — به خصوص پس از او در نظر گرفته است تا حدودی از سبز حزب دموکرات مسیحی حتی اگر او حاکم در یک ائتلاف با FDP.

اما Laschet همچنین می دانم که چگونه به گرد هم آوردن CDU سبزی و FDP برای سه حزب ائتلاف یک پیشنهاد او گفته شده است که به شدت پشتیبانی می کند. در واقع وجود دارد در حال حاضر آزمایشی برنامه ای برای ایجاد چنین اتحاد در سال 2017. این تلاش در نهایت شکست خورده که FDP کشیده از مذاکرات ،

Laschet خصوصی در زندگی, در ضمن نمونه خود را لیبرال-محافظه کار و طرز فکر او بوده ازدواج به همسرش سوزان از اوایل 20s. این دو باید همدیگر را از دوران کودکی و جفت دارای سه فرزند. Laschet سرسخت طرفداران فوتبال لذت تعطیلات خود در ایتالیا را دوست دارد دریاچه کنستانس و رمان جرم و جنایت.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>