مسلح معترضان در میشیگان تقاضای پایان دادن به کروناویروس مستند

صدها نفر از تظاهرکنندگان خشمگین برخی از حمل سلاح گرم جمع شده در میشیگان دولت و کنگره آمریکا در لنسینگ در روز پنج شنبه در اعتراض به فرماندار گرچن Whitmer درخواست برای تمدید وضعیت اضطراری برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

تظاهرات آمد و به عنوان قانونگذاران ایالتی بحث اندازه گیری امتناع از فرماندار درخواست و رای به اجازه طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن او از قدرت و اقدامات برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

بیشتر:

در یک نقطه در طول قانونی مذاکرات ده ها تن از معترضان – بسیاری از بدون پوشش صورت و برخی با تفنگ پرتاب در اطراف سینه – وارد کنگره و خواستار اجازه به خانه اتاق که بسته شد به مردم اجازه می دهد تا اتاق را برای نمایندگان و خبرنگاران به گسترش از هم جدا. جمعیت فریاد زد: “اجازه دهید ما در” در حالی که ماسک-پوشیدن sergeants دولت و پلیس مسدود شده آنها.

تظاهر کنندگان اجازه داده شد در مجلس سنا دولت که کمتر از اعضای باقی مانده در جلسه به همچنین اجازه قانونی عمل است.

سلاح گرم شده اند از نظر قانونی مجاز در ایالت میشیگان ساختمان کاپیتول برای برخی از زمان.

اعتراض به نظر می رسد بزرگترین در دولت پس از 15 آوریل زمانی که حامیان و متحدان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سازماندهی هزاران نفر از مردم را برای “عملیات ترافیکی” متراکم خیابان لنسینگ با اتومبیل های خود را به تماس از آنچه به آنها گفته شد که نفس بیش از حد از Whitmer را سخت اقامت در خانه سفارش دهید.

این یکی از اولین کشور عمده ضد قفل تظاهرات و کمک برانگیخته موج از حوادث مشابه در سراسر کشور.

آهسته بازگشایی دولت در اقتصاد در سراسر کشور گرفته شده در لایههای سیاسی به عنوان جمهوری خواه سیاستمداران و افراد وابسته با مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ترویج تظاهرات در میدان نبرد انتخاباتی متحده مانند میشیگان.

“فرماندار Whitmer و دولت ما در قوه مقننه آن را با بیش از. باز این دولت” مایک Detmer یک جمهوریخواه نامزد کنگره آمریکا گفت: جمعیت است. “اجازه دهید کسب و کار باز و دوباره. اجازه دهید مطمئن شوید که شغل وجود دارد برای رفتن به.”

دیگر سخنرانان در “پاتریوت آمریکایی رالی” که تا به حال مختلف سازمان به اواسط ماه آوریل در اعتراض سوال کوشندگی از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. آنها همچنین گفت Whitmer اقامت-در-خانه سفارش نقض حقوق اساسی و خواست مردم برای باز کردن کسب و کار خود را در مارس 1 در بی اعتنایی کند.

معترضان بسیاری از بیشتر مناطق روستایی میشیگان استدلال کرده اند آن را فلج اقتصاد ایالت حتی اگر اکثریت مرگ و میر ناشی از این ویروس در حال محور در جنوب شرقی دیترویت مترو منطقه است.

Whitmer اقامت-در-صفحه اصلی, سفارش, دقیقترین, در ایالات متحده آمریکا است که در اثر طریق ممکن است 15. آمریکا می خواست تغییرات مانند اجازه می دهد انتخابی پزشکی و دندانپزشکی دوباره و یقین در تاریخ او قصد دارد برای بازگشایی اقتصاد منطقه ای بر اساس. در همین حال فرماندار اجازه داده است برخی از کسب و کار مانند چمن-مراقبت از شرکت ها و گلخانه ها به سر عامل.

بسیاری از کشورها از جمله گرجستان, اوکلاهما, آلاسکا, کارولینای جنوبی و اوهایو در حال حاضر نقل مکان کرد و به راه اندازی مجدد بخش هایی از اقتصاد خود را از هفته بعد از اجباری مستندات که انداخته اند تقریبا از هر شش آمریکایی کارگران از شغل خود.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>