آرکانزاس در ادامه مرحله به مرحله بازگشایی به عنوان COVID-19 مورد افزایش

آرکانزاس خود ادامه داده و مرحله به مرحله بازگشایی جمعه به عنوان تعدادی از جدید COVID-19 مورد در دولت در ادامه به افزایش است.

روز سه شنبه دولت اجازه داده میله داخل رستوران به بازگشایی با کاهش ظرفیت و ماسک مورد نیاز است.

همان روز دولت گزارش 4,923 تایید موارد تا 110 از روز قبل. اما چهار نفر از کسانی که موارد جدید از طریق جامعه انتقال با بقیه اتفاق می افتد در تادیبی امکانات آن را تجربه کرده اند شیوع بیماری در سراسر این بیماری همه گیر. کسانی که 106 مورد مشخص چهارم مستقیم بعد آرکانزاس’ تعداد جامعه مورد افزایش یافته بود و دولت دوم-بالاترین روزانه شمارش جامعه انتقال پس از وقوع آغاز شد.

در روزانه خود را coronavirus جلسه توجیهی در روز سه شنبه رژیم صهیونیستی است. آسا هاچینسون نسبت به افزایش اخیر در جامعه گسترش برای افزایش تست اما افزود که “ما هنوز کار را به انجام در آرکانزاس است.” دولت هفت روز نورد متوسط جدید COVID-19 مورد نیز تا حد زیادی trended به سمت بالا پس مارس 9. “ما می خواهم برای دیدن که رفتن به پایین تر” هاچینسون روز سه شنبه گفت.

بیش از 93,700 آزمایشات انجام شده در آرکانزاس با 39,700 انجام می شود تا کنون در این ماه به تنهایی. دولت در نهایت با هدف آزمون 60,000 ساکنان هر ماه. در روز دوشنبه آن را به حال یک آزمایش روزانه از 3,014 به گفته دکتر Nate اسمیت وزیر دولت در بخش بهداشت و درمان.

تعداد COVID-19 موارد در آرکانزاس تا حد زیادی پینگ ponged در طول ماه که اسمیت نیز نسبت به افزایش تست. در هفته گذشته تعداد بیماران بستری رز از 60 تا 78.

“پس ما تقریبا سه برابر آزمایش ما رای ما در حال شناسایی بسیاری از موارد به خصوص در موارد بدون علامت است که ما نبودند چیدن تا قبل از این که اسمیت گفت: در روز سه شنبه جلسه. “امیدوارم به عنوان ما همچنان به افزایش, تست شناسایی بیشتر از این موارد قطع گسترش COVID-19 خواهیم دید که تعداد کسانی که ایجاد ثبات و همچنین پایین رفتن.”

مقامات دولتی می گویند آنها با تمرکز تلاش های تست در مناطق آسیب پذیر مانند خانه های سالمندان. در روز سه شنبه Hutchinson اعلام کرد که دولت برنامه ای برای تست هر خانه سالمندان ساکن و کارمند در ماه ژوئن به بیش از 50,000 تست های جدید برای کمک به محدود کردن گسترش ویروس.

دولت نیز با هدف قرار دادن جوامع با upticks در مواردی مانند فارست سیتی (آرکانزاس) که در آن فدرال اصلاحات تسهیلات شاهد شیوع. روز شنبه وزارت امور خارجه انجام شده 550 آزمون در شهر “ترین آزمایش های گسترده ای انجام داده ایم در هر جامعه از ما شروع شده” هاچینسون گفت.

آرکانزاس شده است شل شدن محدودیت در بسته کسب و کار برای دو هفته گذشته شروع با ورزشگاه های بزرگ, هوای آزاد, سالن و مکان های عبادت در مارس 4. در مه 11, رستوران می تواند رزومه ناهار خوردن در خدمات و در این هفته می بیند کشت بیشتر reopenings. روز دوشنبه و خرده فروشان و قمار و داخل سالن شد و قادر به ادامه کسب و کار است که روز برگزاری کنسرت TempleLive برگزار شد ، اجتماعی-فاصله کنسرت کامل با درجه حرارت کنترل و اکثریت کرسی طناب ،

سواحل و استخر نیز در شیر به بازگشایی در روز جمعه پیش از روز یادبود و رایج میله در حال برنامه ریزی برای بازگشایی, on May 26. بازگشایی کسب و کار باید به دنبال دقیق ظرفیت و اجتماعی فاصله دستورالعمل و همه توصیه به پوشیدن ماسک ،

جامعه گسترش به نظر نمی رسد به محور های اخیر reopenings اسمیت میگوید.

از دولت 1,082 فعال موارد سه نفر گزارش شده رفتن به یک رستوران در دوره کمون 10 گزارش شده بود رفتن به یک کلیسا شش به یک آرایشگاه, چهار به یک و سه به یک مهدکودک اسمیت گزارش شده است. “این فعالیت ها به نظر نمی رسد به رانندگی در جامعه ما موارد,” او گفت:.

از کسانی که فعال موارد 630 در جامعه 369 در تادیبی امکانات و 83 در خانه های سالمندان اسمیت گفت.

آرکانزاس یکی از چند متحده را صادر پناهگاه در محل سفارش در طول همه گیر که هاچینسون گفته شده است برای محافظت از اقتصاد دولتی است.

“ما در زمان ضربه جدی اما نه به عنوان بد به عنوان ما می شده اند اگر ما تا به حال گذاشته شدن یکی دیگر از 100,000 یا تا به حال ما انجام می شود که پناهگاه در محل در اوایل” هاچینسون ” در C-Span هفته گذشته است. “من فکر می کنم ما موفق آن را به دقت با هدف پاسخ به COVID-19 ویروس.”

در سه شنبه شب جدید, CDC مطالعه تأکید خطرات متحده بازگشایی ترسیم یک خوشه از عفونت در آرکانزاس به یک کلیسا در اوایل ماه مارس قبل از مورد اول بود و حتی کشف وجود دارد. بیش از یک سوم از 92 افرادی که با حضور در کلیسای مریض شدم و سه سالگی درگذشت.

آنچه که در مورد coronavirus:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

    tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>