آرژانتین را می بیند حداقل 6 femicides در طول coronavirus قرنطینه

بوئنوس آیرس, آرژانتین – میان سخت اجباری coronavirus قرنطینه Rosana Melo از خواب بیدار به یک پیام هشدار دهنده در مورد مادرش سوزانا.

آن را دوست. او ادعا کرد که سوزانا شریک شش سال بود که به مردم بگویند او تا به حال او را کشته است.

“سعی کنید برای پیدا کردن مادر,” او پیامک خواهر او که مانند او معتقد سوزانا شده بود در یک چرخه معیوب از سوء استفاده برای چندین سال.

بیشتر:

یک کوره جستجو برای سوزانا گرفت. آنها به نام اما بدون پاسخ. آنها رفت و به خانه او اما آن را قفل شده بود. Rosana اتفاق افتاده است بر او و مادرش شریک زندگی خود را در شهر اینگنیرو سفید و هشدار پلیس. سوزانا بدن کشف شد بعد از آن روز در 21 مارس در یک خندق در کنار یک جاده. رائول Gregorio کوستا, شریک زندگی خود بازداشت شده است در ارتباط با قتل است.

“Femicides متوقف نمی در قرنطینه و نه ما خشم” اعلام فمینیستی جمعی Ni Una حداقل (نه یکی کمتر) ساخته شده است که مبارزه با خشونت مبتنی بر جنسیت در آرژانتین یک مسئله فوری است.

حداقل شش femicides رخ داده است در حالی که این کشور شده است تحت دولت تحمیل مستند با توجه به Observatorio Ahora Que Si Nos Ven (در حال حاضر که آنها به ما مراجعه کنید). قرنطینه آغاز شده است که در 20 مارس و قرار است به آخرین تا آوریل 13, نیروهای تقریبا همه در داخل و می تواند منجر به عواقب خطرناک برای کسانی که زندگی در این روابط است.

شماره های جدید منتشر شده در چهارشنبه توسط Observatorio Ahora Que Si Nos Ven نشان می دهد که حداقل 86 femicides رخ داده در آرژانتین در سال 2020 است. یک زن کشته شد و هر 29 ساعت در ماه مارس در مجموع 24 femicides با توجه به رصدخانه که آهنگ های گزارش در رسانه ها. برخی از فمینیست سازمان peg تعداد femicides در قرنطینه در حتی بالاتر است.

“ما می دانیم که قرنطینه یک وضعیت قرار می دهد که یک زن در معرض خطر به دلیل femicides در درجه اول رخ می دهد در خانه ما” گفت: Andres Lara عضو Observatorio Ahora Que Si Nos Ven. در 65 درصد موارد آن است که شریک زندگی یا شریک زندگی سابق که به کشته شدن زن رصدخانه پیدا کرده است. در 62 درصد از موارد قتل رخ داده در قربانی ،

روز دوشنبه در آرژانتین در زمان خود را به بالکن, گاییدن, گلدان آویز سبز و بنفش دستمال که نشان دهنده سقط جنین و حقوق Ni Una حداقل برای اعلام خشم و انزجار خود را بیش از machista خشونت و در حمایت از زنان و کودکان که ممکن است پیدا کردن خود را در یک موقعیت آسیب پذیر تر. “این مردسالاری و machista خشونت نیز یک بیماری همه گیر” Ni Una Menos گفت.

در تعطیلات آخر هفته بدن کریستینا ایگلسیاس و هفت ساله دختر Ada کشف شد دفن در حیاط Cristina خانه در حومه بوئنوس آیرس. آن خانه او به تازگی شروع به اشتراک گذاری با دوست پسر 27 ساله آبل رومرو. او متهم است در هر دو قتل است.

“متاسفانه زنانی که دچار خشونت مبتنی بر جنسیت آنها کامل زندانیان برای این قطعه از s*** آنها می دانند که آنها باید آنها وجود دارد و آنها نمی توانند در هر نقطه” گفت: Rosana Melo در یک مصاحبه تلفنی از خانه اش در مورد 650km (404 مایل) در جنوب بوئنوس آیرس.

پاسخ دولت را به چالش می کشد

نرخ بالای خشونت علیه زنان شده اند گالوانیزه موضوع در آرژانتین پس از 2015 که مورد 14 ساله بود که قتل توسط دوست پسر او و دفن او در پدربزرگ و مادربزرگ’ حیاط درو صدها هزار نفر از مردم به خیابان در اعتراض. Ni Una حداقل متولد شد و سپس دامن زدن به کشور قدرتمند جنبش فمینیستی. آن را عمیقا تغییر گفتمان عمومی در آرژانتین ساخت از بین بردن مردسالاری اصلی موضوع است.

“از مردسالاری وجود دارد و مردانگی نابسامانی آرژانتین جامعه و ما نمی توانیم اجازه دهیم که گفت:” رئیس جمهور آرژانتین آلبرتو فرناندز روز دوشنبه در یک Instagram chat با پورتوریکو رپ Rene Perez Joglar. او برجسته خطر افزایش خشونت نسبت به زنان و خودکشی در طول اجباری انزوا و خواست مردم برای رسیدن به این کشور تلفنی و یا پلیس برای کمک به.

روز دوشنبه وزارت امور زنان جنسيت و تنوع راه اندازی یک کمپین جدید به نام #BarbijoRojo یا قرمز “ماسک”. زنانی که ترس برای ایمنی خود را می توانید رفتن به یک داروخانه های محلی و از آنها بخواهید برای قرمز ماسک و داروسازان را برای کمک تماس بگیرید. آن را شبیه به یکی دیگر از برنامه در جزایر قناری است که همچنین تحت مستند.

“این مهم است که توجه داشته باشید که فقط به خاطر یک زن جدا شده است در یک قرنطینه اجباری به این معنا نیست که او به تنهایی است” گفت: Andres. او تاکید کرد که زنان باید بدانید که حتی در وضعیت قرنطینه آنها می تواند به ترک خانه های خود و به دنبال کمک.

این مشکل گفت فمینیستی وکیل سابرینا Cartabia است که موانعی که مانع از توانایی یک زن دریافت حمایت یا عدالت در شرایط خشونت آمیز را تنها به بدتر. برخی از دادگاه ها را به طور نامحدود تمدید اقدامات حفاظتی است که در حال حاضر در محل, اما آنها نیز کاهش ساعت خود را از عملیات ساخت آن بسیار سخت تر برای زنان که در حال تلاش برای رسیدن اقدامات در محل در حال حاضر. به طور کلی دادگاه مجهز به شکایات دیجیتالی.

قبل از قرنطینه از خشونت خانگی در دیوان عالی کشور در این شهرستان سرمایه ثبت شده 50 شکایت روزانه گفت: Cartabia. تحت قرنطینه آن دریافت شده است و پنج روز.

“این یک شاخص است که وجود دارد کمتر خشونت است. این یک شاخص است که زنان قادر به شکایت راه آنها می تواند قبل,” او گفت:. “تصور کنید که شما در زندگی خود را با متجاوز و شما لازم نیست که یک لحظه به بیرون رفتن به محل کار و یا برای رفتن به کودکان خود در مدرسه – یک لحظه زمانی که او خانه را ترک می کند – وجود دارد هیچ فرصتی قادر به تسلیم شکایت.”

پیش بینی تشدید خشونت آرژانتین با وزارت زنان جنسيت و تنوع افزایش پرسنل پاسخ دادن به آن خط تلفن – خط 144 – و اضافه شده یک آدرس ایمیل و شماره واتساپ به عنوان یک راه برای در تماس گرفتن. استان بوئنوس آیرس دیدم درخواست کمک پرش 60 درصد در طول شش روز از قرنطینه آرژانتین خروجی رسانه ها Infobae گزارش شده است. در اولین 80 روز از سال آن سابقه بیش از 5000 تماس به خط 144 ارائه می دهد که راهنمایی اما نمی کند آغاز اقدامات قانونی.

‘یک قاتل توسط یک قاتل’

شورای فدرال از مدافعان و کلی مشاوران از سوی دولت آرژانتین به نام برای راه حل های خلاقانه برای مشکلات تشدید شده است.

این گروه خواست دادگاه به گسترش محافظ قضایی اقدامات است که زنان به دست آمده برابر متجاوزان است. آن وجود دارد گفت: باید با راه های آسان تر برای قربانیان برای گزارش موارد سوء استفاده در ایستگاه های پلیس یک مطلب قابل مشاهده تبلیغات انتخاباتی در داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی از چه گزینه های خود را و بیشتر منابع اختصاص داده شده به دادگاه در زمانی که کارکنان کوتاه است به دلیل قرنطینه. این سازمان همچنین خواهان پناهگاه برای مردم فرار کردند.

“این روند در این کشور همواره مورد نیاز بسیاری از حضور و تلاش در بخشی از این قادر به دست آوردن حفاظتی و اندازه گیری به شکایت هنگامی که اندازه گیری نقض شد” گفت: Cartabia عضو NGO Red de Mujeres (شبکه زنان). “و می آید که با هزینه های برای زنان – هزینه های اقتصادی, چرا که او به دست کار و یا صرف پول برای سفر, تمام چیزهایی که مانع از حرکت رو به جلو است.” او گفت: شرایط تحمیل شده توسط این ویروس می تواند به یک کاتالیزور است که باعث بهبود دسترسی به عدالت به طور کلی.

آنها ما را بکشند مانند هر قطعه از زباله است. آنها حتی نمی کشتن سگ در راه است که آنها از کشتن زنان … مادر من بود عالی فرد است. او یک کارگر سخت. او هرگز تا به حال مشکل با هر کسی. دختران او هستند که ما به لطف او.

Rosana Melo

Rosana Melo را سرزنش قرنطینه. “یک قاتل است و قاتل” او گفت:. او قبلا یک شکایت پلیس در برابر کاستاریکا زمانی که مادرش در بیمارستان بستری شد با شکسته استخوان درشت نی و استخوان نازک نی. او مداخله خشم مادر او که رد او او صدمه دیده است. Rosana معتقد است مادر او حاضر کمک کند چرا که او می خواست برای محافظت از دخترش.

“این سیستم حفاظت از زنان است. این چیزی است که اتفاق می افتد گفت: Melo.

“آنها ما را بکشند مانند هر قطعه از زباله است. آنها حتی نمی کشتن سگ در راه است که آنها از کشتن زنان,” او اضافه شده است. “مادر من عالی بود فرد است. او یک کارگر سخت. او هرگز تا به حال مشکل با هر کسی. دختران او هستند که ما به لطف او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>