از شما انتظار دارند قیمت خانه به رها کردن در طول رکود ؟ چرا شما می تواند بسیار طولانی صبر کنید

معلوم نیست زمانی که بعد از رکود خواهد آمد. اما گزارش های اخیر معتقد است که زمانی که آن را نشانی از بازار مسکن ایالات متحده بعید است تحت تاثیر قرار و در هر رشته ای در راه است.

محققان در آمریکا خدمات مالی FAF, -1.28%, یک عنوان شرکت بیمه مورد بررسی قرار چگونه بازار مسکن این کشور است شانس تاریخی در طول دوره رکود. بر اساس آنچه که اتفاق افتاده در گذشته رکود در این گزارش استدلال می کند که بعد از رکود اقتصادی بعید است که بی درنگ عمده رکود در مسکن.

“در حالی که بحران مسکن است که هنوز هم تازه در ذهن بسیاری از افراد و کاتالیزور از رکود بازار مسکن ایالات متحده دارای اب و هوای دیگر رکود از سال 1980” نوشت Odeta Kushi معاون اقتصاددان ارشد در آمریکا و نویسنده این گزارش. “در واقع بازار مسکن در واقع ممکن است کمک به اقتصاد کشور در دوره نقاهت از آینده رکود اقتصادی نقش آن به طور سنتی در بازی قبلی اقتصادی بهبود.”

ادامه مطلب: coronavirus شیوع است که ساخت آن را سخت تر برای برخی از سرمایه گذاران چینی برای خرید املاک و مستغلات ایالات متحده

با استفاده از داده های خود را همراه با اطلاعات از فردی مک FMCC, -0.47% و انجمن ملی از Realtors, گزارش, نقشه, چگونه بازار مسکن به طور سنتی شانس در رکود اقتصادی. در بسیاری از موارد دیگر قیمت خانه قدردانی ادامه داد: حتی سرعت و موجود-صفحه اصلی رشد فروش فقط لبه رو به پایین کمی Kushi نوشت.

متوسط قیمت خانه در ایالات متحده کاهش یافت و به حدود 33 درصد در طول رکود اقتصادی ،

پس چه ساخته رکود بزرگ متفاوت است ؟ رونق مسکن است که قبل از آخرین رکود اقتصادی تا حد زیادی رانده شده توسط یک انفجار در خانه-ساختمان فعالیت های اعتباری و وام مسکن. صفحه اصلی خریداران قادر به دریافت وام مسکن بدون اسناد از درآمد خود را و بدون پیش پرداخت و وام های بسیاری تا به حال مقدماتی 0% بهره دوره ساخته شده است که آنها را ارزان برای شروع اما گران تر به عنوان زمان عینک.

صاحب این خانه بیش از حد قوی تر. “بحران مسکن در رکود بزرگ شد و سوخت به شدت توسط این واقعیت است که از دست دادن شغل شد زوج با یک سهم قابل توجهی از مالکان که زیادی ندارد حقوق صاحبان سهام در خانه های خود” Kushi نوشت.

و از آنجا که توسعه دهندگان ساخته شده بسیاری از خانه های خود ارزش خانه به سرعت غرق شد زمانی که حباب پشت سر هم در تشدید این وضعیت بیشتر است.

رشد قیمت ها در صفحه اصلی دیده می شود در طول زمان توسعه اقتصادی شده توسط سوخت افزایش دسترسی به اعتبار. به جای آن یک انعکاس ساده عرضه و تقاضا: بسیاری از آمریکایی ها می خواهند برای تبدیل شدن به صاحب خانه اما عرضه خانه های موجود برای فروش بسیار پایین هل دادن قیمت به سمت بالا.

همچنین نگاه کنید به: 2020 خواهد بود یک سال خوب برای خرید یک خانه ؟ در اینجا چیزی است که کارشناسان می گویند

در حالی که این ساخته شده است که چشم انداز برای خرید یک خانه unaffordable برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها آن را نیز بدان معنی است که کسانی که صاحب خانه ها دیده می شود سهام خانه خود را از رشد قابل ملاحظه ای در سال های اخیر است. که باعث کاهش احتمال که آنها می تواند در زیر آب در وام خود را اگر قیمت خانه به شیب در رکود است.

“ما به یک رکود اقتصادی من می خواهم استدلال می کنند مسکن ارائه می کنند یک کوسن به دلیل کمبود عرضه در ورود به سطح نشان می دهد سازندگان در واقع می تواند در ادامه به ساخت” داگ دانکن Fannie Mae اقتصاددان ارشد FNMA, +0.07%, گفت MarketWatch در ماه دسامبر.

هنوز هم وجود دارد پرچم قرمز است که مالکان باید در مواظب برای وقتی که می آید به چگونه یک رکود بالقوه ممکن است بازار مسکن تاثیر می گذارد. برای شروع بسیاری از آمریکایی ها گرفته اند از پول نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن وام مسکن در خانه های خود را به عنوان خانه خود ارزش شده اند. که محدودتر هم دور سهام این افراد را در اموال خود را ترک آنها را بیشتر در معرض توجه بیش از خانه خود را به ارزش بالقوه رویداد صفحه اصلی افت قیمت.

موضوع دیگر: بسیاری از آمریکایی ها سقوط کرد که در پشت در پرداخت وام و اصلاح وام مسکن خود را در پی رکود اقتصادی برای جلوگیری از سلب حق اقامه دعوی را از redefaulted. شدند این افراد به از دست دادن شغل خود را در یک رکود اقتصادی آنها به راحتی می تواند سقوط به سلب حق اقامه دعوی. تحقیقات نشان داده است که سلب حق مالکیت را تشدید رکود اقتصادی — و آنها می توانند یک اثر موج دار شدن از طریق یک بازار محلی باعث خانه های دیگر به کاهش در ارزش.

و در سطح محلی خاص محلی بازار مسکن می تواند به اثبات بیشتر انعطاف پذیر در این رویداد از رکود بسته به قدرت از اقتصاد محلی نسبت به آنچه که در سطح ملی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>