آیا شما یک صاحب خانه به دنبال تحمل وام مسکن خود را? سازمان دیده بان برای این پرچم قرمز

مالکان درخواست برای معافیت در پرداخت وام مسکن خود را در droves به میلیون ها نفر از آمریکایی ها چهره, چشم انداز بیکاری و یا کاهش درآمد به دلیل coronanvirus بیماری همه گیر. اما درخواست شکیبایی در وام مسکن خود نیست ادم.

مراقبت عمل بسته محرک اقتصادی نیاز به کنندگان به ارائه تحمل — به طور موقت به تعویق افتادن پرداخت — به هر صاحب خانه با فدرال-حمایت وام مسکن. آمریکایی ها با سایر وام های مسکن نیز ممکن است قادر به دریافت تحمل کنندگان در صورت صلاحدید.

درخواست برای تحمل باید ریخت. تحمل درخواست رشد 1,896% بین ماه های مارس 16 مارس 30 با توجه به گزارش های اخیر از وام مسکن بانکداران انجمن یک گروه تجاری است که نشان دهنده وام مسکن میباشد. و قبل از این که تحمل درخواست افزایش یافته بود برخی از 1,270% بین 2 مارس و آوریل 16.

به عنوان مصرف کنندگان را با عجله به تماس خود را servicer در جستجوی کمک مراکز تماس غرق شده اند که منجر به طولانی تر کردن زمان انتظار برای صحبت با یک نماینده.

ادامه مطلب:این ایالات متحده بازار مسکن هستند بیشتر در معرض یک coronavirus رکود

“اگر شما واجد شرایط برای این و شما نیاز به کمک امکان استفاده کامل از این برنامه گفت:” ریک Sharga وام مسکن صنعت کهنه و بنیانگذار CJ پاتریک شرکت املاک و مستغلات شرکت مشاوره. “اما اگر شما نمی نیاز به کمک و اگر شما می توانید پرداخت وام مسکن خود را نکنید سعی کنید و بازی های سیستم و آن را سخت تر برای افرادی که واقعا نیاز به مزایای دسترسی داشته باشید.”

برای کسانی که هنوز به تحمل توافق در محل, در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

‘تحمل است نه بخشش’

روشن, وام مسکن وام گیرندگان خواهد شد هنوز هم نیاز به پرداخت وام خود را در نهایت در صورتی که دریافت تحمل.

“تحمل است نه بخشش” گفت: Karan کال یک دانشیار پژوهشی در موسسه شهری چپ-از-مرکز غیر انتفاعی سیاست ، “شما هنوز هم مدیون پولی که شما پرداخت شد, این درست است که وجود دارد یک توقف موقت در پرداخت های ماهانه خود را.”

‘تحمل است نه بخشش. شما هنوز هم مدیون پولی که شما پرداخت شد, این درست است که وجود دارد یک توقف موقت در پرداخت های ماهانه خود را.’

— Karan کال یک دانشیار پژوهشی در موسسه شهری

در زیر یک مثال از قرارداد قرض می توانید مکث پرداخت به طور کامل و یا کاهش پرداخت وام مسکن خود را. صاحبخانه با فدرال حمایت وام مسکن واجد شرایط هستند تا 180 روز از منکر در ابتدا تحت مراقبت عمل می کنند. که در آن نقطه اگر آنها هنوز هم در مواجهه با دشواری های مالی آنها می تواند درخواست تمدید تا به یکی دیگر از 180 روز از منکر.

مقررات در بسته محرک اقتصادی تصریح می کند که در طول دوره تحمل وام مسکن کنندگان نمی تواند گزارش های منفی در مورد وام گیرنده در سوال به اعتبار دفاتر از جمله سه اصلی هستند Experian EXPGY, +0.35% Equifax EFX +1.25% و TransUnion TRU +2.86% . وام گیرندگان نیز مدیون نیست هر گونه هزینه های اواخر و یا مجازات اگر آنها اعطا تحمل.

شما نیاز به می دانم که شما servicer است

تلاش مالکان نمی خواهد به طور خودکار دریافت تحمل. شما نیاز به درخواست آن از خود servicer.

وام مسکن کنندگان به شرکت هایی که دریافت پرداخت های ماهانه خود را. صاحب خانه وام مسکن servicer لزوما همان وام دهنده خود را — بسیاری از وام دهندگان فروش سرویس حقوق برای وام های مسکن به شرکت های دیگر.

اولین گام برای شکل که خود را servicer است خواهد بود برای بررسی وام مسکن خود را در بیانیه ای. اگر برای برخی از دلایل این اطلاعات وجود ندارد شما می توانید آن را با جستجو وام مسکن ثبت نام الکترونیکی سیستم های سایت. متناوبا, شما می توانید با Fannie Mae و Freddie Mac اگر وام خود را در حمایت یکی از آنها است.

چگونه شما می دانید اگر شما واجد شرایط?

برای واجد شرایط برای تحمل یک وام گیرنده باید یک وام مسکن با حمایت یکی از سازمان های فدرال:

• Fannie Mae

• فردی مک

• اداره مسکن فدرال (FHA)

• وزارت امور سربازان بازنشسته (VA)

• وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA)

وام گیرندگان باید به جلوگیری از دعوت کنندگان خود را برای پیدا کردن اگر آنها واجد شرایط Sharga گفت.

“پیدا کردن آنچه که شما می توانید قبل از اینکه شما سعی کنید و رسیدن به وام مسکن خود را servicer چرا که آنها در حال غرق با حجم تماس در حال حاضر” Sharga گفت.

Fannie Mae و Freddie Mac هر دو وب سایت که در آن شما می توانید بررسی کنید که آیا وام خود را در حمایت یکی از آنها است. شما می توانید دسترسی به این سایت اینجا و اینجا. تقریبا نیمی از وام های مسکن در آمریکا در حال حمایت فنی می و فردی.

برای پیدا کردن اگر وام خود را حمایت FHA بررسی اصلی بسته شدن و یا اسناد و مدارک خود را در تازه ترین بیانیه وام مسکن. اگر شما برای پرداخت FHA بیمه, پس از آن که آژانس پشتوانه وام خود را. متناوبا خود را بسته اسناد و مدارک باید شامل یک HUD (وزارت مسکن و شهرسازی) بیانیه و 13 رقمی HUD شماره.

چون VA و وزارت کشاورزی ایالات متحده برنامه های وام هدف خاص وام گیرندگان کسانی که وام گیرندگان باید در حال حاضر می دانم که اگر آنها وام حمایت آن سازمان. در صورتی که شما هنوز هم مطمئن نیستید, شما می توانید تماس خود را servicer.

کسانی که واجد شرایط لزوما از شانس ، کنندگان برای غیر-فدرال-حمایت وام مسکن هنوز هم ممکن است مایل به ارائه تحمل به وام رو مشکل مالی در حال حاضر.

همچنین ببینید:بیش از نیمی از مستاجرها می گویند که مشاغل از دست رفته با توجه به کروناویروس: ‘آنها می تواند شرایط مسکن که مارپیچی خارج از کنترل’

آماده برای پاسخ به برخی از سوالات

شما نمی نیاز به ارائه اسناد و مدارک برای اثبات خود را مشکلات مالی در این زمان اما خود را servicer ممکن است برخی از سوالات برای تعیین چقدر کمک آنها به شما ارائه خواهد شد.

مصرف کننده حمایت مالی اداره نشان می دهد در حال آماده شدن برای پاسخ به شرح زیر است:

•چرا شما نمی توانید پرداخت خود را?

•مشکل این است که شما روبرو هستند به طور موقت و یا دائمی است ؟

•چه دولت فعلی درآمد و هزینه و سایر دارایی ها از جمله پول در بانک ؟

•آیا شما یک سرویس عضو با تغییر دائمی از ایستگاه دستور ؟

“مصرف کنندگان باید نشان می دهد که آنها تا به حال مشکلات با توجه به COVID-19 و در مورد درخواست خود را تحمل گزینه با شرکت خدماتی وام مسکن وام” گفت: Chris Diamond, مدیر محصولات مالی در وام دهنده وام مسکن آنلاین Better.com. “آنها باید بپرسید چه مدت از تحمل آنها می توانید برای واجد شرایط به عنوان به خوبی به عنوان چه گزینه های خود را در پایان که تحمل دوره است.”

خود را تحمل توافق در نوشتن

این CFPB تاکید می کند که هر وام گیرنده دریافت کرده است که تاخیر در پرداخت وام مسکن باید توافق خود را در نوشتن.

“هنگامی که شما قادر به امن تحمل و یا یکی دیگر از وام مسکن تسکین گزینه خود بپرسید servicer به ارائه اسناد و مدارک نوشته شده است که تایید می کند جزئیات توافق خود را و که شما در حال پاک کردن در چه شرایط” آژانس گفت: در وب سایت خود را.

داشتن توافق در نوشتن از شما محافظت خواهد کرد اگر خطا در وام مسکن خود را در بیانیه و یا گزارش اعتبار خود را.

سازمان دیده بان برای بالون پرداخت

پس از یک گیرنده است امن تحمل توافق از خود servicer آنها باید بحث در مورد گزینه های بازپرداخت.

“شما نمی خواهید تعجب مانند پیدا کردن که شش ماه معوق پرداخت وام ها همه به دلیل بلافاصله پس از پایان شکیبایی,” Sharga گفت. “اکثر مردم به سادگی نمی خواهد که شش ماه ارزش از پرداخت وام مسکن در دسترس است.”

برخی از وام گیرندگان ابراز نگرانی پس از ارائه یک بادکنک گزینه های پرداخت مانند یک Sharga شرح داده شده است. با یک بالون پرداخت قرض خواهد پرداخت کل مبلغ بدهکار برای تحمل دوره در یک بار.

در حالی که وام دهنده ممکن است پیشنهاد پرداخت بالون به عنوان یک گزینه وجود دارد و نه دستور است که یک گیرنده وام باید بازپرداخت در این شیوه کال گفت.

بیشتر بخوانید:آمریکا در بازار مسکن نشان برای اولین بار نشانه هایی از مشکل از این بیماری همه گیر کوروناویروس

صاحب خانه می تواند و باید هدف به مذاکره ممکن است بهترین گزینه های بازپرداخت برای آنها. “همه کسانی که شرایط در حال مذاکره” Sharga گفت. “سخت کوش بود ثابت قدم و سعی کنید و ایستاده خود زمین است.”

فراتر از یک بالون پرداخت کنندگان ممکن است ارائه به تمدید مدت از وام مسکن و رویه در پرداخت های از دست رفته در پایان پس از 30 سال وام مسکن خواهد بود تمدید 4 ماه اگر که چقدر تحمل یک گیرنده دریافت کرده است.

هیچ حکم که یک گیرنده وام باید بازپرداخت آنچه آنها مدیون در پرداخت های از دست رفته در یک بالون پرداخت پس از تحمل.

متناوبا یک گیرنده نیز ممکن است ارائه گزینه ای برای ایا قسطی تعادل آنها مدیون بیش از زندگی از وام. این به این معنی آنها را بازپرداخت بخشی از تعادل بدهکار علاوه بر معمول خود را ماهانه پرداخت.

قرض می توانید درخواست اطلاعات در مورد که صاحب وام مسکن خود را توجه داشته باشید از آنجا که مالک ممکن است قادر به ارائه گزینه های تسکین. کنندگان باید پاسخ به این درخواست در عرض 10 روز کسب و کار گفت: Andrea نوارهای استارک یک وکیل با ملی حقوق مصرف کنندگان ،

“اگر servicer پاسخ نمی دهند قرض باید ارسال نامه دیگری و به دنبال کمک های حقوقی,” نوارهای استارک گفت. “Servicer برگزار می شود مسئول خسارت واقعی و به $2,000 قانونی خسارت برای عدم پاسخ دهند.”

اگر شما هنوز هم در مشکل مالی پس از تحمل نظر اصلاح وام

آن را خیلی زود به بگویید که آیا 12 ماه از منکر خواهد بود به اندازه کافی برای کمک به کسانی که در میان میلیون ها نفر از آمریکایی ها که از دست داده اند شغل خود را در هفته های اخیر.

“مفید ترین گزینه در صورتی که وام گیرنده ممکن است از کار و یا نهفته برای یک دوره طولانی است که به درخواست برای تغییر وام در پایان شکیبایی,” الماس گفت.

بر خلاف تحمل یک اصلاح وام شامل یک تغییر دائمی به جزئیات وام مسکن. این می تواند شامل تنظیم نرخ بهره و گسترش طول مدت وام و یا به تعویق انداختن مبلغ بدهکار تا پایان وام به عنوان یک جداگانه حق رهن.

یک servicer را تعیین اینکه آیا یا نه یک قرض واجد شرایط برای اصلاح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>