در حال بیمارستان آلمان آمادگی برای شیوع کروناویروس?

DW ویرایشگر سابین Kinkartz باقی مانده بود متعجب و متحیر عدم اقدامات احتیاطی پس از سفر اخیر خود به برلین بیمارستان. مراکز پزشکی در سراسر آلمان به نظر می رسد underprepared برای شیوع کروناویروس جدید.

روز سه شنبه من یک دوست جوان به بیمارستان. این مورد هیچ ربطی به COVID-19 بیشتر معمولا به عنوان جدید کروناویروس — حداقل نه در ابتدا.

همه چیز در اتاق اورژانس آرام بود. پزشکان و پرستاران چند تن فولاد ماسک. دوست من بررسی شد و سپس من به همراه او به اتاق خود. هنگامی که ما وجود دارد و ما یافت می شود که هم اتاقی او تا به حال sniffles و سرفه سنگین. زن به ما گفت که او تا به حال شده است وجود دارد از پیش از آن در روز. شاید روزنامه نگاران به طور طبیعی عدم اعتماد مردم اما من به دنبال منظم کردن اتاق و پرسید: اگر زن تا به حال تست شده برای COVID-19. “چرا ؟” از او پرسید: به من نگاه کن با یک سر در گم بیان در چهره اش.

“خوب,” من گفت: “از آنجا که او sniffling سرفه و تمام وقت.”

منظم پاسخ داد: “این فصل آنفولانزا — که تنها راه آن است.” و سپس او را ترک کرد.

بیشتر بخوانید: آلمان وعده €1 میلیارد دلار برای مقابله با شیوع

من سمت چپ بیش از حد, اما تنها به خانه بروید و انتخاب کنید تا به چند چیز است. زمانی که من پشت کردم به بیمارستان یک پرستار در آمد به اعلام شام. دوست من آموزش داده شد که او می تواند غذا خوردن در یک بوفه با رول سرد کاهش و سالاد در یک اتاق کنار آشپزخانه. هم اتاقی او خدمت کرده بود شام در بستر توسط یک پرستار بدون ماسک.

من پرسیدم پرستار اگر دوست من می تواند نقل مکان کرد و به اتاق های مختلف. “نه” او به من گفت. “ما در حال کامل است.” سپس در یک تلاش آشکار برای سهولت ذهن من, او به من گفت چیزی که او باید: “بیمار نیست سفر به هر یک از مناطقی که این ویروس در حال گسترش است و نه در او تماس برای هر کسی که با یک عفونت کروناویروس.”

Inforgraphic on hospital beds per 100,000 people in Europe

‘به حرکت’

در روز چهارشنبه که من وارد به کار در دویچه وله در برلین من دریافت یک پیام متنی از دوست من: “نشستن در تخت خواب پوشیدن ماسک نمی تواند اتاق را ترک کنند.” به نظر می رسد که پزشکان در نهایت آزمون خود را برای COVID-19. من از دوستم که او هم اتاقی بود. “در اینجا من” بود پاسخ من کردم. او گفت: کارکنان در بیمارستان به او گفته بود که آنها نمی خواهد که نتایج آزمون تا صبح روز بعد.

ادامه مطلب: لیگ به تعویق انداختن لیگ قهرمانان اروپا مسابقات در طول شیوع

من به بیمارستان برای پیدا کردن آنچه اتفاق می افتد. پرستار من مراجعه کننده به بخش پزشک که او گفت: به من تماس بگیرید حق بازگشت. من هم یکی دیگر از پیام های متنی از دوستان من حدود 15 دقیقه بعد. آن را بخوانید: “قرنطینه برداشته. به حرکت در اطراف unmasked. رفتن به ergotherapy در حال حاضر.” نیازی به گفتن نیست, من یک کمی بهت زده.

دو ساعت بعد من دریافت یک تماس از بخش پزشک. او به من گفت که بیمار نیست با معیارهای تعریف ظن عفونت به عنوان گذاشته شده در دستورالعمل از رابرت کخ موسسه (RKI). او به من اطمینان داد نه خودم دوست من و نه کادر پرستاری در نظر گرفته شد عفونی. به عنوان تست ظرفیت محدود در آلمان RKI نشان می دهد آزمایش تنها بیمارانی که علائم نشان می coronavirus را در تماس با افراد آلوده شده توسط آن و یا سفر به مناطق دارای ریسک بالا. دکتر رفت و به من بگویید که نتایج آزمون خواهد بود در صبح و که در آن نقطه یک تصمیم خواهد بود ساخته شده که آیا ما رسما مسری — در نقطه ای که ما بیش از حد خواهد بود تست شده است.

هنوز هم من برچسب بالقوه مسری توسط DW مدیریت. من هیچ مشکلی با آن در نور از حوادث در سراسر جهان, من فکر می کنم که این روش درست است. در توییتر می تواند یکی از داستان های بی شماری است که اکو خود من تجربه بیمارستان. یکی از دوستان من که در چندین بیمارستان برلین می گوید: او می بیند چنین شرایطی هر روز. او به من می گوید که حتی اگر یک بیمار به وضوح یک عفونت تنفسی آن را به اندازه کافی به حکم یک coronavirus آزمون.

وحشت و بی مبالاتی

روز چهارشنبه در برلین بهداشت عمومی افسران در یک کنفرانس مطبوعاتی به صدای زنگ. آنها خواستار لغو رویدادهای عمومی و جمعیت اجتناب در نور از شیوع کروناویروس; آنها همچنین پیشنهاد بسته شدن تمام کافه ها و کاباره ها. “اگر ما نمی” پاتریک Larscheid پزشکی افسر پایتخت Reinickendorf منطقه گفت: پخش عمومی رادیو براندنبورگ در برلین (RBB) در یک مصاحبه بعد از کنفرانس مطبوعاتی “وجود خواهد داشت هیچ راهی برای کنترل آن است.”

Berlin: Patrick Larscheid (picture-alliance/dpa/P. Zinken)

Larscheid و دیگر برلین مقامات بهداشت گفت: اقدامات انجام شده تا کنون کافی نبود

“ما می دانیم که ما باید به شکستن تمام تماس های اجتماعی در این مرحله از بیماری همه گیر اگر ما به هر گونه شانس نگه داشتن تعدادی از عفونت های پایین” Larscheid گفت. او افزود که این امر می تواند بی معنی فقط به انصراف از حوادث 1000 یا بیشتر مردم است. “این شماره است که به طور کامل بی ربط” Larscheid گفت. “به عنوان مثال ما شاهد تعدادی از عفونت های ناشی از برلین, کاباره ها.” حتی اگر به مراتب کمتر از 1000 نفر در این باشگاه گفت: آنها تا به حال خیلی بیشتر تماس با یکی دیگر: “که به مراتب خطرناک تر از زمانی که یک دسته از مردم نشستن در همان اتاق.” باید آلمان موفق به اساسا در واکنش به تهدید در سطح فردی Larscheid گفت: کشور خواهد بود تاخت و تاز کردن با این ویروس به ایتالیا در حال حاضر است.

در راه خانه از من به نام من 82 ساله مامان به تکرار مشاوره است که من شده اند با دادن او را برای روز: در خانه بمانند!

“من فکر نمی کنم آن را به عنوان بد به عنوان آنها می گویند و من ماندن در منزل” او به من گفت. “من دست شستن از 10 بار در روز من نمی آغوش یا بوسه میزنن و من با فاصله از دیگران است.”

من سعی کردم شدید رویکرد: “اگر شما مجبور به رفتن به بیمارستان ما نمی قادر خواهد بود به بازدید شما — حتی اگر شما می میرند.”

“فرزند” او گفت:, “شما می دانید که شما فقط آنها را نادیده گرفت.”

اسکن توییتر من در سراسر یک زن به دنبال یک گروه خود کمک برای کودکان از پدر و مادر مسن که حاضر به اذعان به تهدید coronavirus. من فکر می کنم من شروع به دنبال بیش از حد.

DW ویراستاران ارسال یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>