اتحادیه عرب دارای جلسه اضطراری بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح

اتحادیه عرب برگزاری نشست اضطراری در مصر را در قاهره به بحث در مورد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طرح خاورمیانه که رونمایی شد هفته گذشته است.

این جلسه در روز شنبه درخواست توسط رئیس جمهور فلسطین محمود عباس خواست که کشورهای عربی را به یک موضع روشن در برابر این پیشنهاد که تهمت بود و لقب “معامله قرن”.

بیشتر:

طرح ارائه شده در روز سه شنبه بود که مذاکره با اسرائیل بود و هیچ ورودی از فلسطینی ها که به قطع همه روابط با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. آن را پیش بینی اسرائیل الحاق بزرگ عصری کرانه از جمله شهرک های غیر قانونی و دره اردن به اسرائیل دائمی مرز شرقی در امتداد رود اردن.

عباس که گفت: “هزار و نه” به این طرح گفت: فلسطینی ها باقی می ماند متعهد به پایان دادن به اشغالگری اسرائیل و تشکیل دولت با سرمایه خود را در شرق بیت المقدس. مغلوب ساختن پیشی جستن طرح همچنین پیشنهاد ساخت اورشلیم فقط در خارج از اورشلیم پایتخت آینده فلسطینی که او نیز فورا رد فلسطینی ها است.

اتحادیه عرب را سر احمد ابوالغيت-Gheit گفت: مطالعه اولیه این طرح را در چارچوب سیاسی نشان داد که در آن “نادیده گرفته مشروع حقوق فلسطینی در سرزمین”.

او گفت: فلسطینی ها پاسخ خواهد بود و کلیدی در شکل دادن به یک “جمعی عرب موقعیت” در این طرح که به او اشاره شد یک “غیر الزام آور ما را دید.”

مجدی Khaldi یک مشاور دیپلماتیک به عباس گفت: نشست اتحادیه عرب وزرای خارجه با هدف صدور “روشن اعلامیه” رد کرد.

Al-Khaldi که به همراه عباس در سفرهای خود به پایتختهای جهان گفت: رهبر فلسطینی را ملاقات با رئیس جمهور مصر عبد فتاح el Sisi به بحث در مورد اقدامات برای “حمایت از فلسطین و دفاع از حقوق مردم.”

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>