تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ در زیر آب به عنوان او را برمی گرداند به دنباله: نظرسنجی

جامد اکثریت آمریکایی ها از رد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus حتی به عنوان او به کمپین بلیزرز با تجمع شنبه شب مشخص شده است که خود را اولین رویداد مهم پس از همه گیر شروع جدید, ABC News/ایپسوس نظرسنجی منتشر یکشنبه می یابد.

محبوبیت خود را در حال حاضر در 41% شبیه به 39 درصد تصویب امتیاز او دریافت آخرین بار این سوال پرسیده شد که در یک نظرسنجی دو هفته پیش. مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفت در حال حاضر در 58 درصد در مقایسه با 60% زمان گذشته است.

برای بیش از دو ماه مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید خود را برای پاسخ به شیوع این بیماری شده است در زیر آب با مخالفت مداوم معلق در هوا در یک باند باریک از 57 درصد به 60 درصد پس از پایان ماه آوریل است.

پس از ABC News/ایپسوس شروع رای گیری در coronavirus در اواسط ماه مارس تهمت را تصویب کرده است که عمدتا ثابت برگزار جز برای یک هفته در ماه مارس زمانی که آن را بالاتر از آب در 55% و مخالفت فرود در 43%. نظرسنجی جدید انجام شده توسط Ipsos در همکاری با ABC News با استفاده از ایپسوس’ دانش پنل.

با وجود کم علائم رئیس جمهور در حرکت رو به جلو با اولین فرد در رالی از ماه مارس که او گفت که او به عنوان مجلس از انتخاب مجدد کمپین بود که زمین به توقف توسط ویروس مرگبار است.

در طول این تجمع در داخل BOK, مرکز اجتماعی که در آن فاصله دستورالعمل بودند نه به دنبال تهمت غالبا آورده coronavirus دادن خود را ستایش بالا برای دولت او در پاسخ به بحران است.

“COVID-19,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “این نام را می شود بیشتر و بیشتر از چین به عنوان مخالف خواستار آن چینی است. virus. و با وجود این واقعیت است که ما-من انجام داده اند یک کار فوق العاده با آن است. … ما را نجات داد صدها هزار نفر از زندگی و همه ما این است که ضربه به مانند ما وحشتناک است.”

در ایالات متحده تایید موارد این ویروس بالا 2.2 میلیون نفر و مرگ و میر می ایستد در حدود 120,000.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به برگزاری یک تجمع عظیم در اوکلاهما آمد و به عنوان های متعدد مقامات بهداشتی هشدار می دهند که یک رویداد بسته بندی در یک سالن به صندلی که تا به 19,000 می تواند لبریز گسترش coronavirus در منطقه است که در حال حاضر شاهد موارد در حال افزایش است.

روزانه تعداد coronavirus موارد ایالت افزایش یافته است در طول هفته گذشته در حالی که تعدادی از تست های انجام شده در هر روز کاهش یافته است کمی با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. تعداد روزانه موارد در تولسا منطقه نیز trended رو به بالا بیش از دو هفته گذشته در حالی که نرخ تست باقی مانده است در مورد مشابه با توجه به Tulsa County را در بخش بهداشت و درمان.

در همان روز از این تجمع, Tulsa County گزارش آن را بالاترین یک روز افزایش در coronavirus موارد تا کنون با 136 جدید موارد مثبت.

کمپین مورد نیاز هواداران به نشانه چشم پوشی کرد و گفت آنها فرض تمام خطرات اگر آنها در معرض COVID-19 در این رویداد تلاش برای جلوگیری از هر گونه دعاوی است.

در اطراف محیط رویداد مراقبت های بهداشتی کارگران در تجهیزات حفاظت شخصی بودند در دست بررسی درجه حرارت از شرکت کنندگان با دست اسکنر و کیوسک متوسط اسکنر قبل از آنها وارد عرصه است. وجود دارد همچنین ایستگاه های پر از ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست برای شرکت کنندگان.

نظرسنجی جدید می آید تنها چند روز پس از Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: ABC اخبار ارشد کاخ سفید خبرنگار جاناتان کارل در “نیروگاه سیاست” پادکست که توصیه های خود را برای افرادی که می خواهید برای حضور در مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات همان است که برای ضد مغلوب ساختن پیشی جستن معترضان – هر گروه بزرگی است که “خطر” و “مخاطره آمیز است.” برای هر کسی که اصرار دارد در حضور او گفت: آنها باید با پوشیدن ماسک.

Fauci, که گفت که او شخصا نمی خواهد حضور در این تجمع شده است پیشرو علمی صدای در کشور در پاسخ به کروناویروس و یک عضو کلیدی از کاخ سفید Coronavirus نیروی کار است که با سرکشی به تلاشهای دولت برای کنترل و کاهش گسترش COVID-19.

اما در هفته های اخیر وظیفه نیروی کمرنگ شده در برجستگی و اوایل این هفته Fauci گفت NPR 1A برنامه ای است که او در آخرین صحبت به مغلوب ساختن پیشی جستن “دو هفته پیش است.”

کمتر از پنج ماه تا ماه نوامبر انتخابات و تهمت را تایید خود را برای مدیریت از coronavirus است که به احتمال زیاد تكیه موضوع انتخابات همچنان به سقوط به شدت در امتداد خطوط حزبی.

در میان دموکرات ها تنها 6% از تایید رئیس جمهور پاسداشت از طریق بحران با قریب 94 درصد مخالف. جمهوری خواهان از سوی دیگر در حال نزدیک آینه تصویر با 90% تصویب رئیس جمهور coronavirus پاسخ و 10 درصد مخالف.

مستقل دوباره ردیابی نگرش این کشور با 59 درصد مخالف و 40 درصد تصویب.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین تلاش بیشتر زنان نسبت به مردان در این موضوع با 62 درصد از پاسخ دهندگان زن مخالف از دست زدن به او از این بیماری همه گیر در مقایسه با 54% از مردان است. فقط بیش از یک سوم از زنان از تایید رئیس جمهور, رهبری, در مقایسه با 46% از مردان است.

گروههای نژادی بیش از حد نشان می دهد بدست آورد. سفید آمریکایی (50%) تقریبا چهار بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان سیاه و سفید آمریکایی (13%) و دو بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان اسپانیایی (25%) به تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ. اکثریت قریب به اتفاق از آمریکایی های سیاه و سفید (85%) و اسپانیایی (74%) رد از رئیس جمهور در مورد این موضوع با 49 درصد از سفید آمریکایی ها احساس همان.

این شبکه خبری ABC/ایپسوس نظرسنجی انجام شده توسط Ipsos امور عمومی’ KnowledgePanel® ژوئن 17-18, 2020, در زبان انگلیسی و اسپانیایی در میان تصادفی نمونه ملی از 727 بزرگسالان با oversamples سیاه و اسپانیایی پاسخ دهندگان. نتایج یک حاشیه خطای نمونه گیری از 4.1 نقاط از جمله طراحی اثر است. دیدن این نظرسنجی topline نتایج و جزئیات این روش در اینجا.

ABC News’ خواهد Steakin و آن فلاهرتی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>