اپل به طور موقت خاموش فروشگاه های خارج از چین برای مبارزه با ویروس

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک می گوید: فن آوری های غول پیکر عملیات خرده فروشی در خارج از چین می گذرد آنلاین-فقط برای دو هفته به عنوان بخشی از تلاش ها برای مبارزه با جهانی ویروسی همه گیر

لندن — غول تکنولوژی اپل بسته شدن فروشگاه خود را در خارج از چین به مدت دو هفته و تنها فروش آنلاین به عنوان بخشی از تلاش ها برای مبارزه با جهانی ویروسی همه گیر.

“ما در محل کار و جوامع ما باید انجام همه ما می توانیم برای جلوگیری از گسترش COVID-19,” تیم کوک مدیر عامل شرکت توییتی شنبه. “اپل خواهد بود به طور موقت بسته شدن تمام فروشگاه ها در خارج از چین تا مارس 27 و ارتکاب $15M به کمک در سراسر جهان بهبود است.”

در طولانی آنلاین, بیانیه کوک گفت که اپل فروشگاه در چین که همه در حال حاضر بازگشایی شد و آنچه را که شرکت یاد شده وجود دارد کمک کرده و آن را توسعه “بهترین شیوه است که کمک فوق العاده در جهانی ما پاسخ.”

یکی از درس های اپل آموخته در چین است که “موثر ترین راه برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به این ویروس را انتقال است که به منظور کاهش تراکم و به حداکثر رساندن فاصله اجتماعی” او گفت:. به همین دلیل این شرکت در حال برداشتن گامهای جدید برای محافظت از کارگران و مشتریان به عنوان عفونت افزایش نرخ در جاهای دیگر.

اپل فروشگاه آنلاین باز باقی می ماند. کارگران ادامه خواهد داد به پرداخت می شود و کارکنان دفتر کار از راه دور در صورت امکان طبخ گفت: در بیانیه صادر جمعه.

این شرکت صدها نفر از فروشگاه های خرده فروشی در سراسر جهان از جمله 42 در چین که بسته یا عمل با کاهش ساعت کار در ارتفاع کشور شیوع.

اعلام ساعت پس از اپل گفت: سالانه خود کنفرانس توسعه دهندگان جهانی را به طور کامل حاضر این سال است. هزاران نفر از مهندسین و مشتریان حضور در این رویداد در سن خوزه کالیفرنیا است که در آن 31 سال است.

این ویروس نیز آلوده کرده است 137,000 مردم در سراسر جهان است. اکثر بیماران تنها خفیف یا متوسط و علائم طور کامل بهبود می یابند اما در افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی موجود هستند به خصوص آسیب پذیر است. بیش از 5000 فوت کرده اند.

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>