: اپل می گوید که می خواهد همه به غیر از چین فروشگاه تا مارس 27 برای کمک به جلوگیری coronavirus گسترش

Apple Inc. اعلام کرده است که بسته شدن موقت از تمام فروشگاه ها در خارج از چین برای کمک به حداقل رساندن گسترش coronavirus و گفت: این امر افزایش کمک های مالی برای کمک به حمایت واکنش جهانی تلاش.

در یک وبلاگ بر روی آی فون ساز AAPL +11.98% سایت ارسال شده در جمعه, مدیر ارشد اجرایی تیم کوک گفت: کسانی که در فروشگاه ها باقی خواهد ماند بسته تا مارس 27 برای محافظت از کارکنان و عمومی است. او گفت که این شرکت ادامه خواهد داد ارائه خدمات آنلاین.

“در تمام دفاتر ما, ما در حال حرکت به کار انعطاف پذیر ترتیبات جهان خارج از چین بیشتر است. این بدان معناست که اعضای تیم باید کار از راه دور اگر کار خود را اجازه می دهد و کسانی که در کار به آنها نیاز به در سایت باید به دنبال راهنمایی برای به حداکثر رساندن فردی فضا. گسترده و عمیق تمیز کردن ادامه خواهد داد و در تمام سایت های. در تمام دفاتر ما, ما در حال نورد جدید نمایش های بهداشتی و متوسط چک,” او گفت:.

تمام شرکت فروشگاه در چین — بسته از اوایل فوریه به عنوان آن را در کانون شیوع — در حال حاضر بازگشایی شد, او گفت:, ابراز قدردانی به اعضای تیم خود را برای “تعیین و روح” و همکاران برای گرفتن زنجیره تامین را به بالا و در حال اجرا است.

او گفت که اپل کمک های مالی به جهانی COVID-19 پاسخ رسیده اند 15 میلیون دلار در سراسر جهان. “ما اعلام کرد که ما در حال تطبیق کارکنان ما کمک دو به یک به پشتیبانی COVID-19 پاسخ تلاش های محلی, ملی و بین المللی است.”

روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی بیش از coronavirus گیر یک حرکت است که تا پول و منابع دیگر برای مدیریت اضطراری. در اروپا که در آن ویروس است که هدف قرار دادن کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا سخت, دولت در حال حرکت بوده است به تنها ضروری کسب و کار و محدود کردن جنبش از افراد است. مدارس بخش هایی از ایالات متحده نیز بسته شدن بسیاری از کسب و کار هستند درخواست کارکنان برای کار از خانه و فرهنگی و رویدادهای ورزشی لغو شده اند.

سهام اپل از دست داده اند 3.8% طی پنج جلسه معاملاتی در برابر 8.8% افت برای شاخص S&P 500. سهام تقویت جمعه در یکی از بزرگترین و روز تار و مار برای داو DJIA +9.36% و S&P 500 SPX +9.29% از سال 1987 سقوط به عنوان سرمایه گذاران را وحشتزده بیش از این گسترش coronavirus و ترس است که جهانی دولت ها پاسخ نمی دهد به اندازه کافی سریع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>