اپل اهدا کرده است 20 میلیون ماسک در حال تلاش برای ایجاد 1 میلیون سپر چهره یک هفته تیم کوک می گوید

در میان کمبود تجهیزات حفاظتی برای کارگران بهداشت و درمان درمان coronavirus بیماران, Apple Inc. اهدا کرده است بیش از 20 میلیون ماسک صورت در سراسر جهان است و شروع به تولید 1 میلیون سپر چهره یک هفته مدیر اجرایی تیم کوک گفت:.

“این واقعا یک تلاش جهانی است و ما در حال کار به طور مداوم و از نزدیک با دولت در تمام سطوح برای اطمینان از این اهدا را به مکان های از بزرگ ترین نیاز” کوک گفت: در توییتر تصویری ارسال شده در یکشنبه بعد از ظهر.

کوک گفت که اپل AAPL -1.43% راه اندازی کرده است یک شرکت گسترده تلاش است که شامل محصول طراحان و مهندسین و تولید کنندگان به طراحی و تولید و کشتی سپر چهره برای سلامت کارگران است.

کوک گفت: اولین محموله از چهره سپر تحویل داده شد در هفته گذشته به برخی از بیمارستان ها در دره سیلیکون.

قابل تنظیم پلاستیک صورت سپر مونتاژ می تواند در کمتر از دو دقیقه کوک گفت و کشتی 100 به یک جعبه.

“ما برنامه ریزی برای کشتی به بیش از 1 میلیون تا پایان این هفته بیش از 1 میلیون نفر در هر هفته پس از آن” کوک گفت که اپل در هماهنگی با متخصصان پزشکی در سراسر کشور برای دریافت تجهیزات به جایی که آن را بیشتر مورد نیاز است و که اپل امیدوار است به زودی گسترش توزیع فراتر از آمریکا

“در هر دو این تلاش کردن تمرکز بر روی راه های منحصر به فرد اپل می تواند کمک به جلسه ضروری نیازهای مراقبان به فوریت و در یک مقیاس شرایطی نیاز به” کوک گفت. “برای اپل این است که یک کار از عشق و قدردانی و ما را به اشتراک بگذارید بیشتر از تلاش های ما در طول زمان است.”

در دیگر تحولات مربوط به دره سیلیکون را در پاسخ به همه گیری:

• تسلا, Inc. TSLA, +5.62% مهندسین نشان داد یک ویدئو از نحوه کار جدید خود را ونتیلاتور — ساخته شده تا حد زیادی با تسلا قطعات خودرو — پیشرفت است. “هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام, اما ما در حال دادن آن ما بهترین تلاش برای مطمئن شوید که ما می تواند کمک به برخی از مردم خارج وجود دارد” یک مهندس گفت. تسلا متعهد شده است به کمک فن به بیمارستان و در نظر دارد به استفاده از آن نیویورک کارخانه برای تولید آنها.

• Salesforce.com Inc. CRM -0.00% مدیر اجرایی Marc Benioff توییتی تصویری از یک هواپیمای باری “پر از PPE incl عینک چهره سپر و محافظ مناسب برای اهدا به نیویورک دولت” حسن نیت ارائه میدهد از Salesforce و شریک گروه Alibaba Group Holding Ltd. بابا -0.94% و آن مدیر عامل دانیل ژانگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>