اپل و گوگل و کر از تکنولوژی رهبران کسب و کار اسلم مغلوب ساختن پیشی جستن جدید محدودیت های ویزا

یک گروه کر از رهبران کسب و کار باید ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که این ترک خوردگی در یک تعداد انگشت شماری از ویزای کار از جمله کسانی که به طور گسترده ای مورد استفاده توسط ماهر tech کارگران است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا بیانیه روز دوشنبه ممنوعیت یک تعداد انگشت شماری از جدید ویزا از طریق پایان سال از جمله ویزای H-1B (تا حد زیادی مورد استفاده توسط کارگران در بخش فن آوری) و L-1 ویزا (که اغلب استفاده می شود برای انتقال مدیران یا مدیران از خارجی بازو از یک شرکت ایالات متحده) در میان دیگر انواع ویزا.

برخی از 388,403 H-1B دادخواست تصویب شد در سال مالی 2019 با 138,927 از آن دادخواست بودن تایمر اول اولیه برای اشتغال در شرکت های خود را با توجه به U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی گزارش منتشر شده در ماه مارس است.

بیش از 66 درصد از کسانی که مورد تایید H-1B دادخواست بودند برای کارگران “کامپیوتر-مشاغل مرتبط” با توجه به گزارش.

متقاضیان برای ویزای H-1B باید بسیار تحصیل کرده. با توجه به همین گزارش به دنبال در سال گذشته داده 36 درصد از H-1B دادخواهان که مورد تایید برگزار مدرک لیسانس 54% برگزار شد مدرک کارشناسی ارشد و 8% برگزار شد مدرک دکترای خود را.

در اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه شده این حرکت به عنوان یک راه آزاد کردن هزاران شغل برای کارگران آمریکایی در میان coronavirus ناشی از بحران بیکاری.

منتقدان استدلال کرده اند که بسیار ماهر و کارگران با تکنولوژی به خصوص در زمینه های بنیادی, اما در واقع می تواند کمک به ایجاد شغل در اقتصاد آمریکا است.

یک مطالعه از مهاجرت غیر انتفاعی تحقیقات و حمایت سازمان جدید در اقتصاد آمریکا استدلال می کنند که هر ویزای H-1B دارنده ایجاد 1.83 شغل برای بومی کارگران آمریکایی.

آمریکا اتاق بازرگانی و مدیر عامل شرکت Thomas J. Donohue به نام اعلان “شدید و فراگیر تلاش برای محدود کردن مهاجرت قانونی” است که در واقع کاهش ایجاد شغل.

“قرار دادن یک ‘نه خوش آمدید’ ثبت نام برای مهندسین و مدیران آن کارشناسان و پزشکان و پرستاران و کارگران دیگر نمی خواهد کمک به کشور ما آن را نگه دارید و ما را به عقب. محدود تغییرات به کشور ما مهاجرت به سیستم را فشار سرمایه گذاری و فعالیت اقتصادی در خارج از کشور رشد آهسته و کاهش ایجاد شغل” Donohue در بیانیه ای گفت.

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک که به مدت طولانی در دفاع نیاز برای مهاجرت نیروی کار در اپل گفت که او “عمیقا ناامید” با اعلام.

“مثل اپل این ملت از مهاجران همواره در بر داشت قدرت در ما تنوع و امید در پایدار وعده رویای آمریکایی” طبخ توییتی. “وجود دارد هیچ رفاه و بدون هر دو. عمیقا نا امید با اعلام این.”

اپل تا به حال 1,136 ویزای H-1B مصوبات در طول سال 2019 سال مالی با توجه به داده ها از USCIS.

گوگل و حروف الفبا, Inc. مدیر عامل شرکت سوندار پیچای تکرار کوک احساسات.

“مهاجرت به کمک فوق العاده به آمریکا را موفقیت اقتصادی, و آن را یک رهبر جهانی در فناوری و همچنین گوگل این شرکت آن است که امروز” پیچای نوشت: در یک صدای جیر جیر. “نا امید امروز اعلام – ما همچنان ایستاده با مهاجران و کار به گسترش فرصت برای همه است.”

گوگل تا به حال 2,678 ویزای H-1B مصوبات در سال 2019 با توجه به USCIS داده است.

مایکروسافت جمهور براد اسمیت نیز در پاسخ در توییتر گفته است که مهاجران “در حال کمک به این کشور در یک زمان هنگامی که ما به آنها نیاز دارید بیشتر.”

“در حال حاضر زمان برای برش ملت ما از جهان استعداد و یا ایجاد عدم اطمینان و اضطراب است. مهاجران نقش حیاتی در شرکت ما و پشتیبانی کشور ما زیرساخت های حیاتی,” او نوشت. “آنها در حال کمک به این کشور در یک زمان هنگامی که ما به آنها نیاز دارید بیشتر.”

مایکروسافت تا به حال 1,701 ویزای H-1B مصوبات در سال 2019, با توجه به U. کشورهای مستقل مشترک المنافع داده است.

Marc Benioff, مدیر عامل شرکت Salesforce اضافه شده است که این کارگران مهاجر تولید “نوآوری” و “رشد”.

“همانطور که ما برنامه ای برای بازیابی از COVID-19 بحران بیایید تمرکز بر حس مشترک و نمایشگاه سیاست های مهاجرتی. H-1B کارگران باید با احترام رفتار شود & کرامت” Benioff نوشت. “آنها تولید واقعی نوآوری و رشد . . . بهره ما همه و سوخت به اقتصاد ما. ما را در آغوش همه ما Ohana.”

تسلا و SpaceX مدیر عامل Elon Musk نیز در واکنش به این خبر در توییتر نوشته “بسیار مخالفت با این اقدام. در تجربه من این skillsets هستند net کار سازندگان. ویزا اصلاحات را حس می کند اما این بیش از حد وسیع است.”

سرانجام توییتر نیز ناودان اعلام این خبر در یک بیانیه استدلال این حرکت مضر است به “قدرت اقتصادی” ایالات متحده

“این اعلام تضعیف امریکا بزرگترین اقتصادی و دارایی: تنوع آن است. مردم از سراسر جهان به اینجا می آیند به ما پیوستن به نیروی کار پرداخت مالیات و کمک به ما در رقابت جهانی در صحنه جهانی” توییتر معاونت سیاست گذاری و انسان دوستی جسیکا Herrera-Flanigan در بیانیه ای گفت:. “یک جانبه و بی ارزش خفقان آمریکا جذابیت جهانی بالا, ماهر استعداد است کوته بینانه و عمیقا آسیب رساندن به قدرت اقتصادی ایالات متحده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>