دادگاه تجدید نظر OKs تگزاس ممنوعیت سقط جنین در طول شیوع کروناویروس

یک دادگاه تجدید نظر فدرال در روز سه شنبه حکم داد که تگزاس ممکن است پیش بروید با برنامه های به طور موقت ممنوعیت ترین سقط جنین در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مدار 5 دادگاه تجدید نظر صادر اقامت موقت در یک حکم از دادگاه بدوی که مسدود شده بود تگزاس از اجرای این ممنوعیت.

این حکم در میان گسترده تر تلاش چندین محافظه کار متحده برای توقف این رویه تلاش سقط جنین را به گروه های تروریستی تلاش “برای بهره برداری از یک بحران به ممنوعیت ضروری مراقبت”.

بیشتر

تگزاس مقامات می گویند این ممنوعیت لازم است برای حفظ تجهیزات پزشکی برای سلامت کارگران که در پاسخ به coronavirus اما سقط جنین را به طرفداران می گویند تگزاس و دیگر کشورهای در حال استفاده از این بیماری همه گیر به عنوان بهانه ای برای جلوگیری از دسترسی به روش.

در 2-1 نظر دادگاه تجدید نظر حکم داد که منظور از دادگاه بدوی صادر شده و از دوشنبه تا بود باقی ماند تا زمانی که یک درخواست تجدید نظر از تگزاس در نظر گرفته شده است. دو قضات در اکثریت بودند نامزد برای پست های خود را توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور سابق جورج بوش است.

“اقامت موقت دستور داد این بعد از ظهر عادلانه prioritises لوازم و تجهیزات حفاظت فردی برای حرفه ای پزشکی نیاز” تگزاس دادستان کل کن Paxton گفت: در بیانیه منتشر شده پس از تصمیم گیری.

مدار قاضی دادگاه جیمز دنیس بود که منصوب سابق دموکراتیک رئیس جمهور بیل کلینتون عقیده داشت نوشتن “یک قاضی فدرال در حال حاضر به این نتیجه رسیدند که آسیب های جبران ناپذیر خواهد جریان از اجازه می دهد به منظور اجرایی برای ممنوعیت سقط جنین در این زمان بحرانی.”

این حکم پس از قضات فدرال در دو کشور دیگر در روز دوشنبه به طور موقت مسدود شده و اقدامات مشابه است. همراه با تگزاس فدرال قضات در اوهایو و آلاباما در روز دوشنبه مسدود و ممنوع و خلاف قانون اساسی.

پرونده های حقوقی نیز ثبت شد در آیووا و اوکلاهما پس از فرمانداران در این کشورها به طور مشابه دستور توقف به غیر از روش اورژانس و به طور خاص شامل سقط جنین در میان آنها است.

پرونده های حقوقی ثبت شد با برنامه ریزی والدین اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا مرکز حقوق باروری و محلی وکلا در هر دولت است.

فرماندار اوکلاهما کوین Stitt جمعه اعلام کرد که سقط جنین گرفتند و اجرایی خود را به منظور منع در تمام اعمال جراحی الکتیو و جزئی روش های پزشکی تا آوریل 7, مگر اینکه این روش لازم بود برای جلوگیری از خطرات جدی بهداشتی برای مادر. Stitt گفت: منظور لازم بود برای کمک به حفظ دولت در عرضه محدود از تجهیزات حفاظت شخصی مانند فولاد ماسک و دستکش.

دوشنبه شب, ما قاضی منطقه Emma Thompson صادر موقت سفارش محدود در برابر آلاباما سفارش کرد و گفت: این حکم خواهد بود, در اثر, از طریق, مارس 13 در حالی که به نظر او استدلال اضافی.

تامپسون نوشت: دولت نگرانی در مورد حفاظت از تجهیزات پزشکی در طول همه گیر نیست “بیشتر جدی و در برخی موارد دائمی مضرات اعمال شده توسط محرومیت از یک فرد حق حفظ حریم خصوصی است.”

وکلا برای آلاباما درمانگاه گفت: امکانات حال لغو قرار ملاقات برای 17 نفر برنامه ریزی شده این هفته است.

“بیماران که در حال حاضر به قرار ملاقات خود را لغو ویران شده اند; در بسیاری از موارد خواستار لغو قرار ملاقات را به پایان رسید در اشک” وکلا برای درمانگاه ها نوشت.

آلاباما بسته بسیاری از کسب و کارهای غیر ضروری با یک دولت بهداشت و درمان, منظور, موثر شنبه. آلاباما دادستان کل استیو مارشال گفت: اوایل روز دوشنبه دولت را ارائه نمی دهد “پتو معافیت” به کلینیک سقط جنین.

یک سخنگوی آیوا کیم رینولدز پت گارت در دفاع از دولتی که بان کی مون گفته فرماندار “متمرکز شده است در حفاظت از مردم آیووا نمایندگان شان از بی سابقه بهداشت عمومی در بلایا و او به حالت تعلیق در تمام اعمال جراحی الکتیو و روش برای حفظ آیووا بهداشت و درمان منابع است.”

آیووا طرح دعوی در دادگاه گفت: سقط جنین روش نیازی به استفاده گسترده از تجهیزات پزشکی و استفاده از N95 ماسک دستگاه در کوتاهترین عرضه در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“بيماران سقط جنین به تعویق خواهد افتاد و در برخی از موارد را تکذیب کرد و گفت در مجموع” طرح دعوی در دادگاه متحده است. “به عنوان یک نتیجه, آیووا, بیماران خواهد بود مجبور به حمل حاملگی به مدت منجر به محرومیت از حق اساسی برای تعیین زمانی که و این که آیا به یک کودک و یا برای اضافه کردن به موجود خود را خانواده.”

پرونده های حقوقی به دنبال دادگاه دستور توقف عمل مربوط به سقط جنین و از قضات فوری برای جلسات.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>