هر هواپیمایی نجات باید تغییر آب و هوا شرایط متصل می گوید: گروهی از دموکرات ها

شرکت های هواپیمایی باید جمعی خود دست به میلیاردها دلار کمک های اضطراری به عنوان coronavirus بحران obliterates بخش سفر و در حال حاضر را انتخاب کنید دموکرات ببینید که به عنوان یک فرصت برای فشار عمده حامل و همچنین کشتی های کروز به قهرمانان بهتر از محیط زیست در ازای کمک کند.

کشور های عمده شرکت های هواپیمایی هیچ غریبه ای به ورشکستگی و تحکیم بیش از چند دهه, به تازگی در خواست 50 میلیارد دلار در کمک های دولت به عنوان COVID-19 pandemic بازدید پرواز تقاضا است. حامل همراه با هوافضا بوئینگ غول پیکر BA -17.92% باید هشدار داد که آنها می تواند به زودی ورشکسته بدون دولت و آسانسور.

جزئیات: خطوط هوایی جهانی به فوریت نیاز به $200 میلیارد برای زنده ماندن به عنوان coronavirus هل صنعت عمیق تر به بحران

مذاکرات در کاپیتول هیل پیچیده و مداوم اما رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما برای محافظت از بوئینگ” ایالات متحده به بزرگترین صادر کننده است. بوئینگ گفته است 60 میلیارد دلار ارزش دسترسی به نقدینگی مورد نیاز برای آن میباشد. منتقدان کمک کرده اند با اشاره به عمده سهام buybacks به جای سرمایه گذاری یا پس انداز توسط حامل و همچنین عوامل دیگر.

مرتبط با: Jim Cramer میاد علامت کوبا را نجات پیشنهادات: ‘خسته از غنی بهره مندی از هر cataclysm’

روز چهارشنبه هشت حزب دموکرات امضا نامه ای اعلام کرد که هر گونه کمک به شرکت های هواپیمایی (و آنها شامل کشتی های کروز) باید با شرایط نیاز آنها را به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در طول زمان است.

بارون در MarketWatch: شرکت هواپیمایی سهام در Nosedive. حکومت ممکن است کمک نمی کند

“اگر ما به خطوط هوایی و کروز صنایع کمک بدون نیاز به آنها را به بهتر از محیط زیست استوارت ما را از دست ندهید یک فرصت بزرگ برای مبارزه با تغییر آب و هوا و اقیانوس آزادسازی” گفت: co-signer بهداشت ، شلدون وایت هاوس یک دموکرات از رود آیلند.

مسافرت هوایی رشد کرده است به عنوان یک کمک کننده به انسان ساخته شتاب گرمایش جهانی. در حالی که حمل و نقل هوایی هنوز حساب برای کمتر از 3 درصد از جهانی دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای کسانی که تولید گازهای گلخانه ای انتظار می رود که به سه گانه تا سال 2050 به عنوان گردشگری و سفر, گسترش, نمایندگان مجلس اشاره کرد و در نامه خود.

به عنوان مثل “پرواز بشود” مشاهیر و سایر آگهی های مکرر خود را برای حمل و نقل هوایی کربن به طور فزاینده جمعیت و رسانه های اجتماعی.

هواپیمایی سهام از جمله LUV -8.10% ALK, -22.75% DAL, -25.99% UAL, -30.29% آل, -25.22% تمام شد به شدت پایین چهارشنبه.

صنعت کروز RCL, -19.27% CCL, -26.83% بود و نه معاف از دموکراتها توجه.

“خارجی-پرچم کروز در صنعت شطرنجی زیست محیطی رکورد و ترین مسافر آستر سوزاندن سوخت های سنگین نفت, یکی از کثیف ترین سوخت” سناتور گفت: در این نامه است.

گروه تجارت بین المللی خطوط کروز انجمن گفت: در یک ایمیل و پاسخ است که این بیماری همه گیر به شمار “بی سابقه بار برای کل جامعه ما از جمله دهها هزار نفر از کوچک و متوسط کسب و کار بسیاری از آنها مسافرتی که تکیه بر صنعت کروز برای معیشت خود را.”

آنها اشاره کرد که صنعت کروز اولین بخش دریایی به طور علنی مرتکب در دسامبر سال 2018 به کاهش میزان انتشار کربن توسط 40 درصد تا سال 2030 در مقایسه با 2008. صنعت نیز صرف 22 میلیارد دلار در کشتی ارتقاء به کاربر تمیز کننده سوخت خبر داد.

جزئیات: کارناوال تساوی به طور کامل در آن اعتبار تسهیلات مکث عملیات جهانی برای تمام مارک کروز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>