‘یکی دیگر از نقطه عطف’: کوزوو و صربستان نشانه های راه آهن و جاده معاملات

روسای جمهور صربستان و کوزوو اعلام کرده اند در معاملات به کار در ساختمان راه آهن و جاده ها بین سرمایه بلگراد و پریشتینا.

معاملات میانجیگری ایالات متحده امضا شد در روز جمعه در بین المللی کنفرانس امنیتی در مونیخ آلمان است.

هر دو کشور رهبران حاضر بودند در مراسم امضای همراه با ریچارد Grenell رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایران در مذاکرات.

“من خوشحالم برای دیدن پیشرفت های امروز و بسیاری از تشکر به رئیس جمهور تهمت و ریچارد Grenell از طرف صربستان چرا که ما احساس می کنیم ما یک آینده بهتر به این دلیل که ما اطمینان از صلح برای آینده دهه” رئیس جمهور صربستان Aleksandar Vucic گفت.

“نقطه عطف دیگری!” رئیس جمهور کوزوو هاشم Thaci گفت در توییتر. “یک گام بزرگ به سوی رسیدن به توافق نهایی توافقنامه صلح.”

Grenell گفته آسوشیتد پرس اخبار آژانس را “تاریخی توافق نامه به منظور توسعه راه آهن و بزرگراه ارتباط بین بلگراد و پریشتینا را کمک به تسهیل جریان از مردم و کالا بین صربستان و کوزوو”.

در ماه گذشته ما ایران نیز به واسطه یک توافق نسبت به بازگرداندن یک پرواز میان دو پایتخت یک لینک بود که کاهش یافته است در طول 1998-99 جنگ که در آن کوزوو سابق صرب استان, شکست دور از بلگراد.

در حالی که معاملات عمدتا نمادین در این مرحله امضای مراسم در روز جمعه مشخص شده یک لحظه نادر از همکاری بین رهبران دو کشور که حاضر به بازگشت به میز مذاکره برای بیش از یک سال است.

صربستان را قبول نمی کند کوزوو را در سال 2008 اعلام استقلال اگر چه سابق آن استان شناخته شده است در حدود 100 کشور جهان از جمله ایالات متحده و بسیاری از اتحادیه اروپا و سازمان ملل.

در بکر, Albin Kurti کوزوو را به عنوان نخست وزیر شکایت کرده است که امضاء مقامات از دولت و نه مجاز توسط یکی از جدید.

بیانیه ای از دفتر شکایت از عدم شفافیت برخورد کرد و گفت که “بسیار مهم است که روند شفاف باشد در نتیجه خالص مذاکرات و در احترام کامل از قوانین کشور و حاکمیت”.

Kurti از جناح چپ تعیین سرنوشت جنبش یا Vetevendosje!, به قدرت رسید در اوایل این ماه پس از مذاکرات طولانی در یک ائتلاف حاکم متعهد به مبارزه با جرم و جنایت و فساد است.

از سرگیری گفت و گو با صربستان بیش از تسکین روابط متوقف شده پس از دولت قبلی مجموعه 100 درصد تعرفه صرب کالا همچنان یک چالش است.

اتحادیه اروپا-رهبری مذاکرات بین بلگراد و بکر را شکست پس از کوزوو را تعرفه حرکت در اواخر سال 2018 است.

وقتی که می آید به حمل و نقل در حال حاضر وجود دارد آموزش لینک کردن یک شهر کوچک در مرکز صربستان به شمال کوزوو شهر اما هیچ کامل بلگراد-پریشتینا مسافر خط.

بسیاری از افراد سفر با ماشین و اتوبوس بیش از کوچک و ضعیف نگهداری جاده ها که عبور از مرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>