یکی دیگر از قربانی ادعا پیدا نمی Ghislaine ماکسول برای خدمت به شکایت

چهار ماه پس از پر کردن طرح دعوی در دادگاه در برابر Ghislaine ماکسول سابق همراه مرحوم جنسی-مجرم جفری اپستین وکلا برای کودکان اتهام تجاوز جنسی به قربانی می گویند که آنها شده اند قادر به پیدا کردن ماکسول به خدمت او با شکایت علی رغم جامع تلاش برای ردیابی او را با توجه به سوابق دادگاه.

ناشناس متهم, Jane Doe, اولین شناخته شده ادعا قربانی اپستین سال الگوی سوء استفاده جنسی از دختران و زنان جوان است. و او زن سوم تحت پیگرد ماکسول به دنبال مداخله دادگاه به عنوان آخرین چاره, پس از ماه از بیهوده تلاش برای پیدا کردن 58 ساله انگلیسی مقتدر-که متهم شده است کمک اپستین جرائم.

“[شاکی] نشان داده است که شخصا خدمت ماکسول غیر عملی است با ساخت متعدد و سخت کوش تلاش برای effectuate خدمات — فایده ای نداشت” سازمان حفاظت محیط زیست وکیل رابرت Glassman نوشت: در یک پرونده در دادگاه فدرال.

سازمان حفاظت محیط زیست را قانونی تیم اعزام سرور روند به پنج آدرس قبلا متصل به ماکسول از جمله چند میلیون دلار brownstone در منهتن در شرق فوقانی جانبی یک ساختمان آپارتمان در ساحل میامی و اپستاین عمارت در ساحل نخل جزیره با توجه به اسناد دادگاه. آنها همچنین با ارسال نسخه ای از شکایت به هشت آدرس های ایمیل مختلف به طور بالقوه متصل به ماکسول اما بدون دریافت پاسخ.

پس اپستاین بازداشت در ماه ژوئیه گذشته و مرگ او در زندان یک ماه بعد ماکسول نگهداری شده اند و این موضوع شایعات و شدید حدس و گمان است. او دیده نشده است در ماه. او به فروش می رسد سابق خانه در نیویورک و توقیف او غیر انتفاعی حفاظت از اقیانوس پایه و اساس است.

آکسفورد تحصیل دختر رابرت ماکسول بزرگتر-از-زندگی انتشار تیتان Ghislaine ماکسول زندگی عجیب زندگی در میان انگلیسی ها و نخبگان تا زمانی که پدرش سقوط امپراتوری در پی مرگ او در سال 1991. او نقل مکان به نیویورک برای یک شروع تازه بود و به زودی خال خال اغلب در شرکت مبهم چند میلیونر اپستاین.

منابع بگویید ABC اخبار ماکسول که همچنان تحت تحقیقات جنایی توسط مقامات فدرال در نیویورک که متعهد به نگه مسئول هر گونه اتهام شرکت در توطئه گران در اپستین قاچاق جنسی توطئه است.

سازمان حفاظت محیط زیست یکی از سه زن به نام ماکسول به عنوان یک شرکت متهم در پرونده های حقوقی علیه اپستین و مستغلات است که ارزش دلار در 634 میلیون, با توجه به دادگاه براده در جزایر ویرجین ایالات متحده. اپستاین نگه داشته خود را به محل اقامت اولیه در خصوصی کارائیب جزیره در سواحل سنت توماس.

سازمان حفاظت محیط زیست, 39, ثبت شکایت در ژانویه ادعا که او استخدام شد توسط اپستین و ماکسول در Interlochen هنر اردوگاه در میشیگان در سال 1994 زمانی که او 13 ساله دانش آموز موسیقی. او معتقد است که او از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته توسط اپستین در موارد متعدد در طول چهار سال آینده و این که ماکسول “به طور منظم تسهیل اپستین سوء استفاده” و “اغلب در حال حاضر هنگامی که آن رخ داده است.”

اپستاین با حضور موسیقی اردوگاه در Interlochen به عنوان یک جوان, نوجوانان در سال 1967 با توجه به بیانیه منتشر شده در سال گذشته توسط Interlochen مرکز برای هنر. او یک کمک کننده به این مرکز از سال 1990 تا 2003 و تامین مالی ساخت و ساز از یک کابین در پردیس که به نام “اپستاین تسلیم” تا زمان دستگیری اش در سال 2006. در این بیانیه گفت: این مرکز تا به حال هیچ سابقه ای از هر گونه شکایت در مورد اپستاین.

سازمان حفاظت محیط زیست را در دادگاه تشکیل پرونده ماکسول معتقد است که “عمد فرار از خدمت” در حالی که وکلا از کلرادو شرکت به نمایندگی از او به طور همزمان رقابت دیگر اقدامات قبل از قضات در همان دادگاه فدرال. لورا Menninger یک وکیل از این شرکت گفت: Glassman که او “مجاز به قبول خدمات از هر گونه شکایت از طرف Ghislaine ماکسول” با توجه به نامه گنجانده شده در دادگاه پرونده.

Menninger شرکت در حال حاضر نمایندگی ماکسول در مناقشه اطراف افشای قبلا مهر و موم شده اسناد و مدارک در حال حاضر حل و فصل دعوی افترا علیه ماکسول توسط ویرجینیا Giuffre که مدعی است که اپستاین و ماکسول مورد آزار جنسی او به عنوان یک نوجوان و به کارگردانی او به داشتن رابطه جنسی با سایر مردان قدرتمند از جمله بریتانیا را از شاهزاده اندرو.

و به تازگی به عنوان هفته گذشته Menninger به نظر می رسد به عنوان مشاور برای ماکسول در طول یک جلسه در یک طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط آنی کشاورز که مدعی است که ماکسول sexually assaulted او در سال 1996 زمانی که کشاورز بود 16. Menninger با موفقیت استدلال کرد که در جلسه ماکسول که نباید مورد نیاز برای پاسخ به سوالات در طرح دعوی در دادگاه — حداقل به طور موقت — در حالی که تحقیقات جنایی است که هنوز هم در جریان است.

Menninger نیست پاسخ دادن به یک ایمیل از ABC News درخواست دهید. ماکسول قبلا اتهامات را رد کرده است که او تسهیل و یا شرکت در اپستین جرائم. شاهزاده اندرو نیز اتهامات را رد کرده است که او تا به حال رابطه جنسی با Giuffre به عنوان او معتقد در سه نوبت در سال 2001.

وکلا برای کشاورز و دیگری ادعا قربانی جنیفر Araoz را اجرا کنید به مسائل مشابه تلاش برای خدمت ماکسول با اطلاع از پرونده های حقوقی.

کشاورز وکلا با موفقیت متقاعد دادگاه در ماه فوریه که آنها انجام داده بود همه آنها منطقی می تواند انجام دهد برای قرار دادن ماکسول. ایالات متحده دادرس قاضی دبرا فریمن دستور ماکسول برای پاسخ و سه هفته بعد Menninger ظ ظاهر در مورد به عنوان مشاور برای ماکسول. فریمن نیز نظارت بر سازمان حفاظت محیط زیست است.

Araoz وکلای باید یک حرکت انتظار قبل از ایالت نیویورک قاضی دادگاه به دنبال تصویب به صورت متناوب استفاده از خدمات. در یک دادگاه پرونده آنها ادعا شده که “تلاش های مکرر برای قرار دادن خانم ماکسول از جمله حفظ محققان خصوصی برای انجام نظارت از مکان های گزارش های رسانه ها نشان داد خانم ماکسول ممکن است واقع شود.”

Araoz, 32 ادعا می کند او استخدام در نیویورک به عنوان یک 14-دانش آموز سال به اپستین “طرح بهره برداری و سوء استفاده” و او است که به دنبال به نگه دارید ماکسول مسئول او را به اتهام نقش به عنوان “دوم در دستور جفری اپستین قاچاق جنسی سازمانی” با توجه به شکایت در ماه اوت گذشته.

دن قیصر یک وکیل برای Araoz گفت: ABC اخبار که آنها در زمینه حرکت پس از انواع تلاش های ناموفق برای پیدا کردن او برای خدمات. ماکسول “ثابت کرد غیر ممکن است برای قرار دادن” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>