یکی دیگر از AfD سیاستمدار ماشین آتش در برلین

برای حداقل سومین بار از ماه مارس, یک خودرو متعلق به یک عضو از راست, آلمانی, حزب سیاسی به نظر می رسد شده اند به آتش کشیده شده بر روی هدف است. این AfD می گوید که قربانی چپ “خشونت.”

یک خودرو متعلق به یک عضو از آلمان را راست Alternative für Deutschland (AfD) حزب به آتش کشیده شد در اوایل صبح روز دوشنبه در برلین Schöneberg محله این حزب در بیانیه ای گفت.

برلین پلیس منتشر نشده اطلاعات در که مجموعه ای از آتش اما تایید کرد که این حادثه شد تحت درمان به عنوان یک عمل “آتش سوزی با یک ممکن است انگیزه های سیاسی.”

فرانک Hansel رئیس شلاق برای AfD در مجلس محلی برای شهر برلین-دولت مشترک یک عکس از خود سوخته جگوار در توییتر.

“آنچه واقعا بد است که مردم تقریبا عادت کردن به این چپ از خشونت و بنابراین هیچ چیز زیر از CDU های SPD یا FDP,” هانسل نوشت tagging سه جریان اصلی احزاب و برخی از اعضای آن آمده بود صحبت کردن در برابر زودتر به نمونه های مشابه.

به عنوان دو همسایه وسایل نقلیه آسیب دیده و گرتل اضافه شده است که “طبقه متوسط نیز مورد حمله در اینجا.”

این مورد در حال بررسی توسط وزارت آلمان تحقیقاتی نیروی انتظامی وظیفه برخورد با جرایم که به نظر می رسد انگیزه های سیاسی.

A burned-out car belonging to AfD politician Nicolaus Fest (picture-alliance/dpa/S. Stache)

AfD سیاستمدار نیکلاس متحرک ماشین خراب شد و در ماه مارس نیز در برلین

سری از حملات ؟

از ماه مارس شده اند وجود دارد چند اعمال خرابکاری و تخریب اموال متعلق به AfD مقامات.

در روز دوشنبه AfD گروه پارلمانی رهبر در برلین گئورگ Pazderski به نام حادثه “بعدی دافعه عمل در یک سری است که نمی خواهید به پایان رسید.”

بیشتر بخوانید: آلمان AfD نظر حزب تقسیم در میان جنجال بر رادیکال بال

در مارس 2, یک وسیله نقلیه متعلق به تینو Chrupalla این AfD را co-رئیس آتش كشيده شد خارج Chrupalla در زاکسن.پس روز دوشنبه حادثه Chrupalla توییتی در پاسخ به: “یک بار دیگر و AfD سیاستمدار خودرو به آتش کشیده است. خوب که فرانک Hansel صدمه دیده است نیست. این سری از آتش سوزی حملات نشان می دهد که چقدر ما دموکراسی در خطر است.”

در مارس 10, یک خودرو متعلق به یک AfD سیاستمدار در برلین به آتش کشیده شد. در یک حادثه جداگانه در همان روز ویندوز در یک AfD سیاستمدار خانه شکسته شد, با سنگ و “Antifa” بود با اسپری رنگ بر روی دیوار با توجه به برلین ، Antifa فرم کوتاه را برای “ضد فاشیست” در آلمانی زبان و کلمه را تبدیل به یک اصطلاح کلی دیگری برای های مختلف چپ گروه ها و سازمان ها در آلمان اغلب با بسیار سست ساختارهای سازمانی و یا وابستگی به هر یک از دیگر.

پس از آتش زدن در ماه مارس در Chrupalla ماشین Saxony دولت برتر مایکل Kretschmer از صدراعظم مرکل دموکرات مسیحی (CDU) را محکوم و اعمال خشونت و یا خرابکاری علیه سیاستمداران است.

“یک عمل منجر به دیگری و ما نیاز به شکستن این دایره خشونت” Kretschmer گفت. او افزود که خشونت نیز می تواند شامل حملات کلامی و گفت که “AfD ساخته شده است که سهم بزرگ به این در طول سال است.”

wmr/msh (AFP dpa)

هر روز DW می فرستد مجموعه ای از اخبار و امکانات در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>