ظلم و ستم حیوانی نکته منجر به قفس کودک نو پا و مواد مخدر و اسلحه

سه نفر روبرو هستند و بسیاری از اتهامات عنوان شده بعد از پلیس یک قفس کودک در کثیف, تنسی, خانه های تلفن همراه است که همچنین شامل سگ و جوندگان مارها

پاریس, Tenn. — سه نفر روبرو هستند و بسیاری از اتهامات عنوان شده بعد از پلیس یک قفس کودک در کثیف, تنسی, خانه های تلفن همراه است که همچنین شامل سگ و جوندگان مارها, مقامات روز جمعه گفت.

مقامات رفت و به خانه دوشنبه پس از دریافت ناشناس نکته در مورد امکان حیوانات, ظلم, Henry County Sheriff مونته Belew. آنها دریافتند نه تنها کودک و حیوانات, اما اسلحه و مواد مخدر Belew گفت: رسانه های خبری.

18-ماه-پیر پسر داشت در یک 4-توسط-4 لانه سگ در اتاق نشیمن است که نیز تا به حال هشت مارها از جمله 10 پا, مار بوا و سطل پر از صدها نفر از موش Belew گفت.

خانه تا به حال 15 تا 20 سگ شل در حال اجرا در داخل و مدفوع در کف و هزاران نفر از سوسک و کرم او گفت:.

خارج از خانه کلانتر گفت: مقامات کشف و ضبط ده ها تن از حیوانات در اموال از جمله 86 مرغ و خروس, 56, سگ, 10 خرگوش چهار parakeets و سه گربه.

نیز یافت 127 گیاهان ماری جوانا و 17 اسلحه Belew گفت:

هدر Scarbrough, 42, T. J. Brown, 46 و چارلز براون 82 شده اند متهم به تشدید کودک آزاری و تشدید ظلم و ستم به حیوانات و تولید ماری جوانا و دیگر شمارش Belew گفت.

آن را بلافاصله روشن که آیا مظنون را وکیل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>