آنگلا مرکل سیاهی انرژیهای تجدید پذیر در زغال سنگ-گرسنه آفریقای جنوبی

صدراعظم مرکل در دیدار با آفریقای جنوبی رئیس جمهور به بحث در مورد چگونه کشور خود را می تواند حرکت به سمت انرژی های تجدید پذیر برای مبارزه با تغییر آب و هوا. این جفت ارز نیز در مورد جنگ در لیبی و کسب و کار سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در دیدار با آفریقای جنوبی رئیس جمهور سیریل Ramaphosa روز پنجشنبه برای بحث در مورد تجارت تغییرات آب و هوایی و جنگ در لیبی است.

پنج شنبه مذاکرات با تمرکز بر چگونه آفریقای جنوبی یک کشور تا حد زیادی وابسته به زغال سنگ می تواند انتقال به انرژی های تجدید پذیر. Ramaphosa گفت: آفریقای جنوبی امیدوار است برای یادگیری از تجربه آلمان در برخورد با تغییر آب و هوا.

“ما تا به حال واقعا گسترده و بسیار آموزنده بحث انرژی و صدراعظم قادر بود برای به اشتراک گذاشتن تجربه آلمان چگونه آنها شده اند قادر به حرکت به دور از زغال سنگ نیروگاه و به انرژیهای تجدید پذیر,” Ramaphosa گفت.

نیروگاه با سوخت زغال سنگ هستند مسئول تولید 89 درصد از آفریقای جنوبی بوده است. آلمان از سوی دیگر قصد دارد به ضایعات سوخت زغال سنگ ایستگاه های 2038.

“ما هم در موانع مربوط به چگونه یکی می تواند ترکیب سنتی تولید انرژی با انرژیهای تجدید پذیر و من فکر می کنم ما بسیار در توافق” مرکل گفت.

ادامه مطلب:چرا چند روادیدهای صادر شده برای آفریقایی ها که مایل به آمدن به آلمان

آفریقای جنوبی خواستار آلمانی کسب و کار سرمایه گذاری

این سفر رسمی دو روزه شروع با تمرکز بر بهبود روابط تجاری بین دو کشور و همچنین همکاری در شورای امنیت سازمان ملل متحد که در آن هر دو آلمان و آفریقای جنوبی در حال خدمت دو سال از نظر به غیر عضو دائم.

آفریقای جنوبی آلمان بزرگترین شریک تجاری در آفریقا در حالی که آلمان آفریقای جنوبی دومین شریک تجاری پس از چین است.

با نزدیک به 30 درصد از مردم در حال حاضر در معرض بیکاری در سراسر کشور آفریقای جنوبی با رهبر تشویق آلمانی کسب و کار به گسترش در آفریقای جنوبی.

آفریقای جنوبی یک بازار پرسود برای اقتصاد آلمان. اما “شرایط عمومی برای تعهد از شرکت های آلمانی هستند و نه مطلوب” ماتیاس Boddenberg از جنوب آفریقا و آلمان اتاق بازرگانی و صنعت گفت: DW پیش از مرکل سفر.

برخی از 600 آلمانی کسب و کار در حال حاضر دارای عملیات در آفریقای جنوبی. اما تکرار قطع برق در سراسر کشور قرار داده اند و یک تعداد سرمایه گذاران خارجی است.

ادامه مطلب: نسل کشی: نامیبیا هنوز در انتظار برای عذرخواهی

مذاکرات در لیبی

Ramaphosa و مرکل همچنین در مورد درگیری های جاری در نفت خیز لیبی با مرکل خواستار همکاری در مدیریت بحران بدون “تحمیل یک راه حل بر روی آنها است.”

“این است که متاسفانه نه تنها مشکل آفریقا اما تمام راه را از روسیه به کشورهای عربی و ترکیه و همچنین از کشورهای اروپایی. ما را دیده اند بسیاری از کسانی که ظاهرا باید منافع مقرره در لیبی” مرکل گفت. “لیبی خود را برای پیدا کردن یک راه حل برای کشور خود.”

در ضمن Ramaphosa گفت: “می خواهم برای دیدن آفریقا مصرف سرب در همه این” اما او اذعان کرد که “لیبی مشکل منحصر به فرد است چرا که ما تعدادی از کشورهای دیگر در خارج از آفریقا درگیر در این جنگ است.”

Ramaphosa گفت: با این وجود او انتظار دارد که “بسیار واضح تر آفریقایی موقعیت” در لیبی به دنبال آفریقایی در اجلاس سران اتحادیه اروپا که قرار است به اتفاق در پایتخت اتیوپی آدیس آبابا در روز یکشنبه.

mvb/اس ام اس (AP dpa)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>