آنگلا مرکل می بیند کمی امید’ اما نگه می دارد coronavirus مستند در محل

صدراعظم آلمان حاضر به تنظیم پایان تاریخ برای کشور محدودیت در زندگی عمومی اما اشاره کرد که ظاهری افت در میزان عفونت بود نشانه خوبی است. قوانین کلیدی برای حفظ زندگی می کند, او گفت:.

به آلمان و جهان صورت COVID-19 گیر هفته آینده تعطیلات عید پاک خواهد شد “کاملا متفاوت از هر یک از ما تا به حال قبل از” آنگلا مرکل گفت که در آدرس ویدیو در روز جمعه.

مرکل هشدار داد که این ویروس هنوز هم به سرعت گسترش از طریق آلمان و توصیف این کشور را ضد همه گیر تلاش به عنوان یک “کار بسیار نیرومند است.” در همان زمان او اشاره کرد که افزایش در تایید عفونت “در حال حاضر کمی آهسته تر از آن بود که فقط چند روز پیش.”

“درست است که آخرین شماره… به عنوان بالا به عنوان آنها بسیار با احتیاط کمی از امید,” او گفت:.

اما از آن است که “قطعا بیش از حد به زودی به رسمیت شناختن یک روند مشخص و آن است راه بیش از حد به زودی شروع به شل شدن هر یک از قوانین سختگیرانه ما تحمیل کرده است در خودمان است.”

این اقدامات “به معنای واقعی کلمه از زندگی اهمیت,” او اضافه شده است.

ادامه مطلب: چه مستند اقدامات در سراسر اروپا ؟

از ماهی تابه به آتش’

65 ساله رهبر خطاب عمومی در یک پادکست هفتگی در روز اول خود را در معاونت. او صرف دو هفته در قرنطینه به علت تماس با آلوده ، چند coronavirus آزمون با توجه به صدراعظم منفی بودند.

پرداختن به این کشور در روز جمعه مرکل گفت که او خواهد بود بازیگری “کاملا غیر مسئولانه” اگر او تعیین تاریخ برای بلند کردن اقدامات و کشور شد و پس از آن قادر به این افتخار است.

در این سناریو “ما را از ماهی تابه به آتش, پزشکی, اقتصادی, اجتماعی,” مرکل گفت.

این سیاستمدار محافظه کار در خواست مسیحیان در آلمان نه جشن تعطیلات عید پاک در روش معمول خود را.

“برای میلیون ها نفر از مسیحیان عید پاک به معنی رفتن به کلیسا صرف یکشنبه عید پاک با تمام اعضای خانواده شاید در نظر گرفتن یک پیاده روی یا ساخت یک جشن” مرکل گفت. “اما در این سال نیست.

زمان از نگرانی

در جریان توافق بین آلمان 16 متحده و مرکل رهبری دولت فدرال محدودیت در زندگی عمومی و اجتماعی فاصله خود را در محل اقامت حداقل تا مارس 19. دولت فدرال و نمایندگان به دیدار پنج روز قبل از این مهلت و تصمیم بگیرید که اگر این اقدامات را در محل اقامت.

در جمعه, پیام مرکل اذعان کرد و آن را “نگران کننده زمان است.”

“وجود دارد نگرانی در مورد خانواده خود را در مورد کار خود در مورد چقدر کشور ما تغییر خواهد کرد” مرکل گفت. “ما همه چیز ممکن است از دولت دیدگاه به مطمئن شوید که به عنوان تعداد کمی از نگرانی های خود را که ممکن است تبدیل به واقعیت است.”

dj/اس ام اس (AFP dpa ساعت و EPD)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>