آنگلا مرکل می گوید او نمی خواهد دخالت در جستجو برای CDU جانشین

این اطلاعیه به شرح زیر استعفای آنجلا مرکل قبلا نوک جانشین Annegret Kramp-Karrenbauer. حزب دموکرات مسیحی در حال تقلا برای پیدا کردن یک معتبر مدعی برای سال آینده انتخابات است.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت که او نمی خواهد دخالت در جستجوی آینده اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) نامزد شده است.

“من نمی خواهد دخالت در این موضوع که منجر به CDU در آینده و یا خواهد شد که نامزد صدراعظم آلمان” مرکل در یک کنفرانس خبری گفت.

ادامه مطلب: برگزاری انتخابات مبارزات با بحران هویت در پی CDU رهبر خروج

این اطلاعیه به شرح زیر استعفای مرکل قبلا نوک جانشین Annegret Kramp-Karrenbauer. Kramp-Karrenbauer اعلام کرد که او را بعد از یک دولت برتر انتخاب شد با حمایت راست های جایگزین برای آلمان (AfD) و CDU در ایالت شرقی تورینگن.

او همچنین به او جاه طلبی های در حال اجرا به عنوان حزب صندلی به او گفت: او معتقد بود یک نفر باید هر دو را انجام دهد که تا به حال شده است استاندارد تمرین قبل از او در زمان بیش از عنوان صندلی.

بیشتر بخوانید: Annegret Kramp-Karrenbauer — یک نبرد به دست آورد اما جنگ تمام نشده

این حزب در حال حاضر تلاش برای پیدا کردن یک نامزد جدید برای پست. پتانسیل شامل نوربرت Röttgen رئیس مجلس به کمیته امور خارجی نخست وزیر محیط زیست تحت مرکل; Armin Laschet برتر آلمان پرجمعیت ترین ایالت نوردراین-وستفالن در کشور; وزیر بهداشت ینس Spahn; و CDU پیشین گروه پارلمانی, رهبر, فریدریش Merz.

بیشتر بخوانید: می تواند آنجلا مرکل CDU را به نوبه خود به سمت راست ؟

هر روز DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای عضویت در خبرنامه اینجا.

lc/ng (ایسنا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>