آنگلا مرکل را رد مغلوب ساختن پیشی جستن G7 اجلاس دعوت: گزارش

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گزارش حاضر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دعوت به شرکت در یک اجلاس G7 در واشنگتن است. رئیس جمهور ایالات متحده است فشار برای یک فرد رویداد به عنوان کشورهای عضو سهولت coronavirus محدودیت.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان نمی خواهد سفر به واشنگتن در آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست برای حضور در این گروه هفت (G7) در نشست سران در واشنگتن دی سی با توجه به یک گزارش سیاسی روز جمعه.

“صدراعظم فدرال با تشکر از رئیس جمهور تهمت خود را برای دعوت به اجلاس G7 در پایان ماه ژوئن در واشنگتن” سخنگوی دولت آلمان Steffen Seibert گفت: خروجی.

“از امروز با توجه به کلی همه گیر وضعیت او نمی تواند به توافق شخصی او مشارکت, برای سفر به واشنگتن” Seibert گفت.

ادامه مطلب: کدام کشورهای اروپایی در حال, باز, برای, تابستان, گردشگری?

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است صف آرایی پشت این ایده از میزبانی اجلاس G7 در فرد ماه پس از این رویداد مارس لغو شد در میان coronavirus نگرانی. او به حمایت از نخست وزیر بوریس جانسون, که گفت که در این نشست از رهبران جهان برگزار می شود باید در فرد “اگر ممکن است.”

حتی به عنوان اقتصاد شروع به باز کردن در سراسر جهان مرکل هشدار داده است که در ماه ژوئن ممکن است خیلی زود برای اجتماعات بزرگ را به محل. اجتماعی فاصله دقیق و هوشیاری شده اند توصیه می شود حتی به عنوان مستند محدودیت ها کاسته در بسیاری از نقاط جهان.

“او البته در ادامه به نظارت بر توسعه همه گیر” Seibert گفت.

ایالات متحده ثبت کرده است نزدیک به 1.75 میلیون مورد از این ویروس است. آلمان را شمارش می ایستد در حدود 183,000 موارد تایید شده. ما مرگ و میر عبور کرده 100,000 در حالی که آلمان ثبت کرده است بیش از 8,500 مرگ و میر.

ببینید/dr (“رویترز” dpa)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>