‘فرشته’ خلبانان داوطلب کمک به خانواده ها در سراسر ایالات متحده در طول همه گیر

“ما واقعا سپاسگزار” گفت: یک مادر که خانواده بود پرواز به کالیفرنیا.

خلبانان اهدا وقت خود را در هواپیما و مهارت های زندگی می کنند تا نام خود را به کمک به خانواده ها در سراسر کشور در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

فرشته پرواز شرق مستقر در شمال Andover, ماساچوست, لینک های داوطلب خلبانان با جوامع نیاز دارند.

داوطلبان گرفته اند به آسمان به تحویل حیاتی دنده محافظ برای بیمارستان ها در ماساچوست و نیویورک و نیوجرسی است. آنها تحویل داده ام COVID-19 کیت های آزمایش به مینه سوتا و آب و غذا و لباس به نوجو جوامع در جنوب غربی ایالات متحده

فرشتگان swooped به کمک کونای خانواده در بوستون که مادر الیزابت فرود یک کار جدید تدریس در کالیفرنیا مدرسه منشور است. الیزابت کونای 9 ساله پسر, جان, شد, مبارزه با سرطان و کار کمک خواهد کرد که حمایت از خانواده و جان های تخصصی مراقبت از او نیاز دارد. مطمئن نیستید که چگونه آنها می خواهم به کالیفرنیا فرشتگان در پا کمک کند.

“ما فقط واقعا لمس است که شما می دانید کسی که حتی نمی دانید که ما مایل به انجام این کار” الیزابت کونای گفت: ABC News. “ما واقعا از او سپاسگزارم.”

غیر انتفاعی در حال حاضر پرواز حدود 400 پرواز در سراسر 15 متحده از این بیماری همه گیر آغاز شد.

داوطلب خلبان ریچارد Jacobs صحبت به ABC News در ماساچوست فقط پس از بازگشت از یک پرواز است.

“من بر اساس در بدفورد ماساچوست. فراخوان ثبت نام ‘فرشته پرواز 1818,’,” او گفت:. “در این COVID بار مردم به نظر می رسد برای فراموش کردن این واقعیت که بسیاری از مردم در حال مبارزه با سرطان و دیگر مسائل پزشکی.”

جاکوبز می گوید که او شروع به کار داوطلبانه چرا که او را دوست دارد به پرواز.

“این به من فرصت داد برای کمک به مردم در همان زمان” او گفت:. “ما احساس می کنیم واقعا خوب بعد از هر ماموریت.”

Jacobs انجام داده است و بیش از 750 پرواز به صورت رایگان. او و تیم خود را آماده برای ماموریت بعدی. در ضمن در کالیفرنیا Cooneys با قدردانی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>