اندرو یانگ به رای دهندگان: باشه برو با یک غیر استقرار نامزد

او به نظر می رسد در ABC “این هفته” روز دور از آیووا انجمن.

اندرو یانگ آغاز شده به عنوان یک نامزد بعید است که پیشی گرفته نشسته سناتورها و فرمانداران در سال 2020 رقابت برای کاخ سفید.

او به نظر می رسد در ABC “این هفته” روز دور از آیووا حزبی که در آن او را گفتن رای دهندگان که آنها را OK رفتن با یک غیر استقرار نامزد شده است.

به منظور به دست آوردن یک نماینده از, آیووا, نامزد نیاز به دریافت 15 درصد از آرا در یک حوزه. ABC اخبار رئیس لنگر جورج Stephanopoulos خواسته یانگ روز یکشنبه در مورد مبارزات انتخاباتی خود را در مسیر رو به جلو اگر او قادر به رسیدن به این آستانه.

“اول ما برنامه ریزی برای بیش از 15% در اکثریت قریب به اتفاق مکان و بنابراین آنچه ما حامیان ممکن است آیا اگر ما در رسیدن به آستانه است که در یک محل خاص ما بسیار بسیار متنوع گروهی از حامیان” یانگ گفت. “من می توانم صحبت می کنند که در آن آنها خواهد ، من یک احساس است که بسیاری از آنها پشتیبانی برنی در گذشته اما بسیاری از آنها پشتیبانی رئیس جمهور تهمت و آنها فقط ممکن است ترک.”

یانگ اغلب جلب توجه به این واقعیت است که بسیاری از هواداران خود و مردم او انتظار دارد که به نوبه خود برای او در واقع رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات است.

در هفته گذشته گفت: هواداران در سالن شهر “در هر رویداد من در اینجا در آیووا کسی که آمده است تا به من و گفت:” من رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن و شما من نامزد این زمان.’ … این یکی از دلایلی که چرا مردم می دانند (که) شدند و قرار دادن پول در این چیزهایی که من به عنوان سنگین ترین مورد علاقه matchup با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

یانگ هرگز برگزار شد انتخاب موقعیت در عین حال او تولید شده زیر قوی که انجام او را از طریق چندین دموکراتیک بحث. اگر چه او نمی واجد شرایط برای ژانویه بحث او در حال حاضر رای گیری مورد نیاز در این مرحله برای ABC New Hampshire بحث است.

این است که در حال توسعه داستان اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>