تجزیه و تحلیل: مغلوب ساختن پیشی جستن حمله به پست الکترونیکی-در برگه های رای را به هزینه خواهان

به عنوان اهداف خود را به, رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه تثبیت و بد-mouthing از پست الکترونیکی-در رای گیری پیش از ایالات متحده در ماه نوامبر انتخابات پارلمانی ممکن است در نهایت یکی از عواملی است که هزینه او را – همراه با بسیاری از بازیکنان دیگر در جمهوری تیم – مسابقه.

در تاون هال جلسه پخش شده در فاکس نیوز سهشنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مخاطبان عضو پرس و جو در مورد این موضوع بود که “مهم ترین سوال من از شما خواسته می شود”.

تکرار یک استعاره او با چکش دور در هفته در حال حاضر تهمت حمله مقامات دولتی در کالیفرنیا و جاهای دیگر که به ادعای او در پستی از “میلیون ها و میلیون ها” از برگه های رای است که می تواند شمارش متقلبانه رفتن تا آنجا که به ادعا می کنند که یک کشور مانند چین می تواند “چاپ میلیون ها نفر از رای گیری با استفاده از همان مقاله” در تلاش برای دخالت در انتخابات.

اتهام – تکرار تهمت دادستان ویلیام Barr در مصاحبه با رادیو ملی عمومی در روز پنج شنبه – به طور گسترده ای به عنوان تمسخر کروبی توسط مردم که در واقع می دانم که در مورد چنین چیزهایی. پادمان مانند بارکد و امضای چک, نه به ذکر این واقعیت است که برگه های رای در هر رای گیری قضایی در ایالات متحده اغلب به طور چشمگیری متفاوت از محلی به محلی را چنین تعهد همه اما غیر ممکن است به انجام.

بدون در نظر گرفتن تهمت همچنان ادامه دارد. رئیس جمهور در آنچه دیده شده است به عنوان تلاش برای تماس به سوال نتیجه رای گیری در مورد او دست می دهد, است که به وضوح مجموعه ای مرده در برابر چشم انداز متحده ساخت آن را آسان تر برای شهروندان خود برای رای دادن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

پست الکترونیکی-در رای گیری یک “کلاهبرداری” او هنوز توییتی. آن را “خطرناک”. آن را “دیوانه”. آن را “جعلی”. دموکرات ها “در تلاش برای سرقت یکی دیگر از انتخابات” او نوشت.

اگر یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن نیت است برای متقاعد کردن خود رای دهندگان به شرکت در نوامبر اگر آنها هنوز هم نگران COVID-19, شواهد پدید آمده است که او در حال انجام یک کار خوب.

در میدان نبرد ایالت پنسیلوانیا که به تصویب یک قانون در سال گذشته اجازه می دهد هر کسی که برای رای دادن از طریق پست به هر دلیلی در حدود 1.9 میلیون نفر درخواست پست الکترونیکی-در رای گیری برای مقدماتی این سال است. در سال 2016 تعداد 107,000. و 71 درصد از آنها شده اند دموکرات ها با توجه به تجزیه و تحلیل توسط Philadelphia Inquirer روزنامه.

در شمالهمپتون County, Pennsylvania – یکی از سه شهرستان در دولت دو بار برنده سابق باراک اوباما رئیس جمهور قبل از کوه در می رم قرمز و جانبداری با مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 – رئیس محلی حزب جمهوریخواه لی Snover گفت: آنها در حال هل دادن مردم به رای دادن از طریق پست.

“ما county نوع یک مغلوب ساختن پیشی جستن شهرستان است. ما نوع از گوش دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن در این” Snover گفت: Inquirer. “او صحبت در مورد آن. او توییتی در مورد آن. او نمی خواهید ما را به انجام آن است.”

“بیش از یک نفر” او اضافه شده است به او گفت که “تهمت نمی خواهند ما پستی در [به طوری که] من نه پستی آن را در”.

پست الکترونیکی-در رای سیل آزمون انتخابات در کنتاکی, نیویورک (2:30)

در فلوریدا, حزب دموکرات مقامات اعالن این هفته در مورد بهمن از درخواست پست الکترونیکی-در برگه های رای وجود دارد. پس از راهپیمایی اصلی در این است که آنها در بیانیه ای گفت دموکرات ها را متقاعد 350,000 رای دهندگان برای ثبت نام در این برنامه نسبت به 160,000 رای دهندگان امضا توسط خواهان.

روند این حزب گفت: “باید علت زنگ در فلوریدا توافق مقر”.

رابرت استین, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه رایس در هوستون, تگزاس, شده است, بررسی نگرش رای دهندگان نسبت به پست الکترونیکی-در رای گیری وجود دارد پس از مدت کوتاهی پس از همه گیری آغاز شد. به طور کلی او در بر داشت دموکرات ها ترجیح می دهند پست الکترونیکی-در رای گیری و جمهوری خواهان به نفع انجام این کار در فرد است.

جالب, استین, گزارش تنها یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به tweeting در برابر پست الکترونیکی-در رای گیری ها نظرسنجی متوجه افت درصد از جمهوری خواهان که گفت: آنها به نفع رای گیری از راه دور – از 41 درصد به 34 درصد است. در ابتدا استین بود متعجب و متحیر از آنجا که بسیاری از جمهوری خواهان وجود دارد که رای الکترونیکی در انتخابات گذشته ریاست جمهوری.

اما او گفت: “رای دهندگان جمهوری خواه دنبال رهبری حزب خود و رئیس جمهور.”

voters

با وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حملات در آنها مقامات از هر دو طرف در حال تشویق رای دهندگان به انتخاب کردن برای پست الکترونیکی-در رای گیری برای انتخابات عمومی ماه نوامبر [فایل: نم Y. Huh/AP Photo]

نکته این است که رای دهندگان زیر رهبری حزب خود است. آنها زیر رهبری رئیس جمهور است. خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن بال غربی/کاپیتول هیل اکو مجلسی مقامات جمهوری خواه در سراسر کشور تقریبا یکنواخت به نفع پست الکترونیکی-در رای گیری.

با وجود سکوت از محلی ایران با رهبران در Northampton County, و در جای دیگر, دولت حزب جمهوری خواه در ایالت پنسیلوانیا رفته همه را به ترویج رای گیری از طریق پست خواستار آن هر دو امن و هوشمند است.

“دموکرات ها را با استفاده از ایمیل جدید در انتخابات به شدت افزایش مشارکت” حزب به درستی پیش بینی در وب سایت خود را در اوایل این سال است. “جمهوری خواهان خواهد بود هوشمند به انجام همان طوری که ما دارای مزیت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پی در پی ضربه طبل در برابر پیام حزب خود خواهد بود قابل توجه نبود بنابراین قابل پیش بینی است. از طریق کلمات و اعمال در طول مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور روشن ساخته است که این انتخابات است که در مورد حزب جمهوری خواه چشم انداز. آن را مورد تهمت و چشم انداز.

ما سناتورها و اعضای کنگره و دیگر پایین-رای جمهوری خواهان سر در گم می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>