یک دروغ آوریل آب و هوا جعل در وسط یک بیماری همه گیر

نسخه قبلی این گزارش به اشتباه منسوب به گوگل روش جدیدی را برای تغییر آب و هوا سیاست است که این شرکت تا به حال انجام شده است. شخص ثالث نما به عنوان گوگل اعلام کرد.

خبرگزاری بلومبرگ

MarketWatch و دیگر فن آوری و سرمایه گذاری سایت های misreported اوایل روز چهارشنبه که گوگل پدر و مادر الفبا قطع روابط با لابی و فکر می کنم تانک که انکار شتاب انسان ساخته شده تغییر آب و هوا.

این غول جستجو GOOGL, -5.15% GOOG -4.92% همچنین بنا به گزارش اعلام کرد برنامه ای برای قطع روابط با سوخت های فسیلی منابع. به جز آن را ندارد که اعلام.

ارسال یک شوخی قرار داده شهر نیویورک بازوی آب و هوا اعتراض گروه که به نام شیوه های گوگل قبل از.

سایت های خبری به طور کلی اعتقاد بر این است که در میان coronavirus همه گیر April Fools’ Day طنز منتشر می شود نادر است و یا وجود ندارد در این سال داده شده توجه همه را در آمریکا افزایش مرگ و میر. در همان زمان, توجه, ثابت باقی می ماند در شرکت های فن آوری و تلاش های پایداری پس از مایکروسافت MSFT, -3.55% و دیگران را اعلام کرد صفر یا خالص مثبت کربن تولید گازهای گلخانه ای و طرح های دیگر.

و: مایکروسافت با هدف ‘کربن منفی’ تا سال 2030

هنوز MarketWatch باید بیشتر موشکافی بیش از حد معمول برای هر نسخه از این طبیعت بدون توجه به آن ظاهری جدی. چنین پوشش عادلانه نیست به خوانندگان که در حال تلاش برای تشخیص مبتنی بر علم آمار در هر دو coronavirus و بلندمدت اثرات تغییر آب و هوا. ما می تواند همه بیشتر مسئول است.

جزئیات: آمازون دارای “بلندپروازانه اما دست یافتنی’ برنامه ریزی برای ضربه, پاریس, آب و هوا و اهداف 10 سال زود و رفتن خنثی کربن توسط 2040

در اواخر سال گذشته بیش از 1000 گوگل کارگران با امضای یک نامه سرگشاده خواستار کارفرمای خود را متعهد به تهاجمی “شرکت گسترده آب و هوا برنامه ریزی” است که شامل لغو قرارداد با صنعت سوخت فسیلی و توقف آن کمک به تغییر آب و هوا منکران از جمله کسانی که در روز چهارشنبه در اعتراض به انتشار. این نامه که تا به حال خواست خنثی انتشار گازهای گلخانه ای تا سال 2030.

گوگل همچنین استفاده از انرژی های تجدید پذیر اعلام کرد در سال 2018 که آن را به خرید بیشتر از انرژی های تجدید پذیر از آن مصرف به عنوان یک شرکت است.

جزئیات: مغلوب ساختن پیشی جستن به دیدار با مدیران عامل شرکت های نفتی بیش از کمک به صنعت

الفبای سهام پایین 17 ٪ در سال به تاریخ و پایین نزدیک به 9 درصد بیش از سال گذشته است. S&P 500 SPX -4.41% پایین است 23 درصد در سال به تاریخ و پایین 14 درصد بیش از سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>