اضافی 2.4 میلیون آمریکایی در زمینه رفع بیکاری

نرخ بیکاری در آمریکا به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ.

اضافی 2,438,000 آمریکایی ها برای پرونده های بیمه بیکاری در هفته گذشته وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت.

این به ارمغان می آورد و نه هفته مدعیان مجموع پس از coronavirus بحران در زمان برگزاری در آمریکا به حدود 38.6 میلیون نفر است.

“با یک نهم در هفته جدید بارگیری در این هفته مدعیان بودن شمارش در میلیون ها اگر چه در سطح پایین تر از قبل یکی ممکن است وسوسه به تمرکز بر روی کاهش مداوم” مارک Hamrick ارشد تحلیلگر اقتصادی برای Bankrate گفت: در یک تفسیر پنج شنبه.

“اما در 2.4 میلیون ادعاهای جدید در هفته گذشته لرزه ای تاثیر نیست باید اخراج شود چرا که در اوایل امواج شوک بزرگتر بود,” او اضافه شده است. “این تعداد از ادعاهای جدید به تنهایی در مورد برابر جمعیت این شهر هوستون تگزاس.”

میلیون ها باید ثبت برای مزایای بیکاری هر هفته به مدت دو ماه گذشته. جدید برای رفع بیکاری به اوج خود رسید و در حدود 7 میلیون در هفته پایان مارس 28, هر چند آنها وارد کردن پس از آن. قبل از این بیماری همه گیر رکورد جدید بیکاری در هفته براده شد 695,000 در سال 1982.

U. s. اداره آمار نیروی کار گفت: در مارس شغل گزارش می دهند که نرخ بیکاری در آمریکا تا به حال سر به فلک کشید 14.7% — بالاترین پس از رکود بزرگ-هر چند بسیاری از اقتصاددانان می گویند این می تواند حتی بالاتر صعود با اشاره به نصب بیکاری براده. نرخ بیکاری در ماه فوریه بود که 3.5 درصد.

در میان سخت ترین ضربه صنایع توسط coronavirus مستندات و محدودیت های, مهمان نوازی, خدمات مواد غذایی و خرده فروشی هر چند همه گیر نهفته است تقریبا تمام صنایع در اقتصاد ایالات متحده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>