سازمان عفو بین الملل آلمان جایزه حقوق بشر جایزه به اقیانوس نجات فعالان

سازمان عفو بین المللی اعطا کرده آن حقوق بشر جایزه به luventa10 خدمه اعضای دریا و کشتی نجات است که نجات پناهندگان سرگردان در دریا. این فعالان در حال حاضر چهره به اتهام قاچاق انسان در ایتالیا.

این شاخه آلمان سازمان عفو بین المللی به رسمیت شناختن “luventa10,” اعضای یک اقیانوس نجات با سازمان حقوق بشر جایزه عفو بین الملل در برلین اعلام کرد در روز سه شنبه.

این سازمان غیر دولتی آلمانی بال جوایز جایزه همراه با €10,000 ($10,900) هر دو سال یکبار به افراد و سازمان هایی که با وجود شرایط دشوار ایستادگی برای حقوق بشر است.

تحقیقات جنایی آورده شده است در برابر ده اقیانوس نجات از فعالان و آلمان و انگلستان و اسپانیا و پرتغال “حتی اگر همه آنها را انجام داده ایم این است که صرفه جویی انسان را از غرق شدن در دریای مدیترانه” عفو بین الملل گفت: توضیح آن استدلال پشت این انتخاب است.

نجات کشتی “Iuventa” — که توسط آلمانی نجات سازمان Jugend Rettet یا “جوان مردم را نجات دهد” — trawled دریای مدیترانه از جولای 2016 به اوت 2017. امدادگران کمک به صرفه جویی بیش از 14000 نفر از غرق شدن در آن دوره زمانی عفو بین المللی گزارش شده است.

یک دادگاه ایتالیایی به اتهام این فعالان با “کمک و معاونت در جرم مهاجرت غیر قانونی.”

عفو بین الملل: اتهامات “بیش از لرزان.” Iuventa10 می ایستد به عنوان یک مثال از اینکه چگونه کسانی که کمک “هستند که جرم نیست دل کندن از مردم در حال فرار از کشور خود را در لحظه نیاز” سازمان گفت.

مراسم جوایز برگزار خواهد شد در برلین در آوریل 22.

kp/ng (AFP epd)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>