در میان ویروس کنگره رهبران مقاومت در برابر تماس از راه دور رای گیری

واشنگتن — رهبران کنگره در حال مقاومت در برابر تماس ها اجازه دهید به, نمایندگان مجلس با رای گیری از راه دور, اختلاف خوردگی معضل از coronavirus در برابر دو قرن از سنت است که تأکید واشنگتن در تلاش برای انطباق با توصیه هایی است که تکامل روزانه در مورد نحوه رسیدگی به این بیماری همه گیر.

طرفداران رای گیری تغییر استناد سلامت خطرات مسافرت هوایی در زمانی که کارشناسان بهداشت می خواهید مردم را به اجتناب از جمعیت. آنها استدلال می کنند که به عنوان عفونت گسترش آن ممکن است اما غیر ممکن است برای بسیاری از نمایندگان مجلس برای سفر به پایتخت به دلیل رشد خطر ابتلا به ویروس.

“یک زمان وجود دارد که حضور فیزیکی تنها راه برای مطمئن شوید که یک فرد در حال حاضر و رای گیری” شماره 2 رهبر حزب دموکرات مجلس سنا, دیک دوربین D-Ill., روز سه شنبه گفت. “من فکر می کنم که تکنولوژی به ما می دهد گزینه های دیگر و ما بهتر از ورزش آنها را.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., قرار دادن پای خود را پایین بصورتی پایدار و محکم در مقابل اجازه دادن به سناتور رای به صورت الکترونیکی از هر کجا که ممکن است.

“ما نمی خواهیم انجام می شود که” مک کانل ” به خبرنگاران گفت که در یک کنگره تلویزیون استودیو که در آن تعدادی از خبرنگاران بود محدود به کاهش خطر گسترش ویروس. او پیشنهاد کرد اتاق خود ممکن است گسترش رول تماس آرا فراتر از سنتی 15 دقیقه و اجازه می دهد سناتور برای رای دادن در گروه های کوچک به جای همه در یک بار.

“ما را در مقابله با اجتماعی فاصله مسئله اساسا بدون تغییر سنا قوانین” مک کانل گفت.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا که در شهر سان فرانسیسکو است که در میان بسیاری از منطقه خلیج جوامع است که ساکنان آن دستور داده شده است به ماندن در خانه نیز مخالف این ایده با توجه به نمایندگان مجلس که صحبت کردم به او.

اختلاف در میان گیج کننده آشفته بازار از احکام دولت با هدف متوقف coronavirus’ گسترش احکام و دستورات است که اغلب رشد سختگیرانه تر روز به روز و متفاوت با صلاحیت. مدارس و رستوران ها بسته شده اند و در بسیاری از ایالت ها, اما نه همه مردم دستور به ماندن در خانه به مدت دو هفته یا بیشتر در برخی از جوامع و نه دیگران.

که تناقض بود در نمایش جمعه, روز مجلس سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور معمول نگه جداگانه مهمانی ناهار. اوباما منتقل شد وعده غذایی خود را به یک اتاق بزرگتر در مجلس سنا ساختمان اداری — مزین مجلسی که در آن عمده جلسات در مورد موضوعات مختلف از غرق شدن کشتی تایتانیک به واترگیت برگزار شده است. دموکرات ها انتخاب به سادگی به یک ناهار کنفرانس تماس بگیرید.

این ایده رای گیری از راه دور در حالی که نمی خواهد در حال حاضر از موانع مانند اطمینان که سیستم خود را امن است. قانونگذاران نیز باید برای غلبه بر بی میلی به دیده می شود به عنوان طفره رفتن شغل خود را اگر آنها در حال حاضر نیست برای رای.

همچنین شکستن نوک تیز از تاریخ است. در حال حاضر اعضای باید رأی طول رول تماس در فرد در مجلس نمایندگان و سنا طبقه است.

برای مثال سنا نه تنها مستلزم آن است که هر عضو “خود را اعلام موافقت یا مخالفت به این پرسش که” اما حتی منع هر گونه تلاش برای تعلیق این قانون.

هواداران می گویند از راه دور رای گیری را کاهش می دهد عفونت است که ممکن است اعضای متحمل می شوند و به خانواده و همکاران; کمک به قانونگذاران درک coronavirus’ تاثیر را در جوامع خود و اجازه دهید آنها را نشان می دهد آنها در حال تمرین رفتار با ملت و رهبران می خواهید به اتخاذ.

“هیچ دلیلی وجود ندارد به مدل برای کشور ما آنچه که ما در حال درخواست ما از شهروندان آمریکایی را به انجام در حال حاضر” گفت: Rep. کتی پورتر, D-کالیفرنیا.

هفته گذشته پلوسی رد آمریکا در یک بسته-درب جلسه که می خواهم پیشنهاد اجازه دادن به قانونگذاران ترک کنگره و رای به صورت الکترونیکی از خانه خود را در مناطق شرکت کنندگان در این جلسه گفت:.

“ما کاپیتان کشتی. ما آخرین به ترک” پلوسی گفت: با توجه به کسی که در توصیف جلسه خصوصی خواست نامش فاش نشود.

پورتر یک دانشجوی سال اول گفت که او مواجه می شوند مقاومت از Pelosi زمانی که او این ایده را با او هفته گذشته در مجلس نمایندگان است. پورتر در گردش است نامه ای خواستار تغییر قوانین اجازه می دهد تا از راه دور رای گیری در طول اضطراری همراه با مظنونان حمله به دانشگاه اریک Swalwell D-کالیفرنیا و ون تیلور, R-Texas.

پورتر گفت: هنگامی که او دست پلوسی یک کپی از پیشنهاد پلوسی “در زمان آن تا خورده آن را در نیم.” پورتر گفت که از شنبه شب در نامه ای به حال 45 cosponsors از جمله حداقل دو خواهان.

“من با احترام فکر می کنم که هدف این است که برای تخلیه کشتی به همه با خیال راحت” پورتر در مصاحبه ای گفت:.

در سراسر کشور, محدودیت های سفت هستند که تعداد گزارش شده عفونت و مرگ و میر کوه روزانه. در حالی که برخی از مقامات در ابتدا توصیه می شود در برابر حوادث با جمعیت بیش از 1,000 این تعداد به تدریج کاهش یافته است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه پیشنهاد اجتناب از تجمع بیش از 10 نفر.

چرا که ایده های در مورد پاسخ به شیوع تغییر دهید تا سریعا هیچ کس خاصی است که آیا مخالفان پلوسی و مک کانل ابراز داشته اند برگزار خواهد شد به عنوان ویروس گسترش می یابد.

“آنچه به نظر می رسد غیر واقعی امروز ممکن است به نظر می رسد بسیار غیر واقعی فردا” گفت: Rep. جرالد Connolly, D-Va.

قانونگذاران را مورد بحث داشتن کمتر در جلسات کمیته و یا نگه داشتن آنها را از راه دور. بسیاری از اعضای کنگره در حال حاضر محدود چهره به چهره جلسات با بازدید کنندگان و بسیاری از کارکنان خود در حال حاضر در حال کار از خانه.

Rep. رادنی دیویس ایلینوی بالا جمهوریخواه در مجلس اجرایی کمیته گفت: قانونگذاران باید ملاقات روزانه با کنگره پزشکان و دیگر مقامات به بحث در مورد چگونه خانه باید تابع در طول بحران. دیویس گفت: آنها به بحث ایده های مانند اغلب تمیز کردن دکمه بر روی دستگاه های الکترونیکی اعضا استفاده کنید برای ثبت رای خود را.

اما دیگران می گویند حتی با جمله مراحل این سفر به واشنگتن است که سخت ترین مشکل برای غلبه بر.

“بخش سخت تر شدن مردم با وجود گرفتن مردمی است که باید برای پرواز از سراسر کشور و یا فقط گرفتن مردمی در 70s, 80s یا 90s رانندگی از نیویورک و یا رانندگی از فلوریدا” گفت: تشکر. همین Beyer, D-Va.

با توجه به یک سال 2018 گزارش بگمارند خدمات تحقیقاتی کنگره متوسط سن از خانه, سال گذشته نزدیک به 58. آن را تقریبا 62 در سنای آمریکا که این مطالعه گفت: این اتاق در میان قدیمی ترین در تاریخ آن است.

آسوشیتد پرس نویسنده Padmananda راما کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>