در میان کمبود پنس می گوید میلیون ها نفر از ماسک در دسترس در حال حاضر برای بیمارستان ها برای خرید

ABC News Corona Virus Government. Response

CDC می گوید bandanas می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان ” آخرین راه چاره است.”

معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز پنج شنبه گفته شده است وجود دارد گسترده ای افزایش در عرضه علوم پزشکی ماسک صورت با وجود شکایت های که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر نبود به اندازه کافی لازم است تجهیزات حفاظتی برای درمان افزایش رمان coronavirus بیماران.

“Honeywell به تنهایی repurposing یک کارخانه بود که به مقصد مکزیک به تولید یکی دیگر از 120 میلیون ماسک در هر سال است. 3M است که افزایش خروجی به 420 میلیون ماسک در هر سال است. ما واقعا — ما قرار داده اند یک اولویت در رئیس جمهور جهت در ساخت مطمئن شوید کسانی که در حال ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به آمریکا باید حفاظت برای حفظ خود و خانواده خود را امن” پنس گفت.

وقتی پرسید: ماسک خواهد بود آماده پنس گفت: “3M است که افزایش خروجی های خود را به 420 میلیون دلار در سال است. در تولید در ماه ژانویه آنها ساخته شده 35 میلیون در هر ماه در آن مرکز.”

“و ما اولویت توزیع آن اما نکته دیگر — و ما بر این با فرمانداران این بعد از ظهر است — ما در حال کار با فرمانداران به مطمئن شوید که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بیمارستان ها و کلینیک ها در دولت خود را با قرار دادن دستور در حال حاضر که این افزایش فوق العاده ای در تامین, به خصوص با ماسک صنعتی است که در حال حاضر در دسترس,” او اضافه شده است.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

Scott Steiner, مدیر عامل شرکت قمر Putney نظام سلامت در گرجستان قبلا گفته ABC اخبار که آنها فرار از شش ماه به ارزش حفاظتی تجهیزات PPE یا در هفت روز است. و در روز دوشنبه پرستاران ملی ایران, مدیر اجرایی, بانی کاستیلو در بیانیه ای گفت که در حال حاضر این مقدار از تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی است که “به شدت کوتاه از آنچه مورد نیاز است برای جلوگیری از خطر آلوده شدن و افشای بیماران و اعضای خانواده و دیگر کارکنان بهداشتی درمانی.”

“به جای نورد به عقب استاندارد به عنوان مراکز کنترل بیماری و انجمن بیمارستان های آمریکا هستند پیشنهاد ما نیاز به افزایش قابل ملاحظه عرضه از بالاترین استاندارد تجهیزات حفاظتی. که شامل طراحی تصفیه هوا ماسک N95 ماسک و لباس محافظ مناسب و دنده” Castillo گفت.

پنس تصریح کرد که در صورت ماسک در حال حاضر در بازار “ما در حال رفتن به آن را حذف به فرمانداران به عنوان ما روشن ساخته است به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در کنفرانس تلفنی روز گذشته که این منابع در حال حاضر وجود دارد,” او گفت:.

پنس و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین خواسته شد در مورد راهنمایی های صادر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در نحوه مقابله با عرضه محدود در دست است.

CDC ارشاد “ارائه می دهد مجموعه ای از استراتژی ها و یا گزینه های برای بهینه سازی منابع ماسک صورت در تنظیمات بهداشت و درمان زمانی که عرضه محدود است.”

آن را می گوید که “به عنوان آخرین چاره” در شرایطی که هیچ ماسک صورت در دسترس کارکنان مراقبت های بهداشتی “ممکن است استفاده از ماسک های خانگی (به عنوان مثال گلدار شال) برای مراقبت از بیماران مبتلا به COVID-19.”

“این ماسک های خانگی محسوب نمی شوند PPE (personal protective equipment) از توانایی خود را برای محافظت از عبور ناشناخته است” CDC ارشاد گفت:, و اضافه کرد که “احتیاط باید اعمال شود که با توجه به این گزینه است.”

“ماسک های خانگی ایده آل باید در ترکیب با استفاده از یک سپر صورت را پوشش می دهد که کل جلو (که گسترش به چانه یا پایین) و دو طرف صورت” با توجه به راهنمایی.

هنگامی که به طور خاص در مورد راهنمایی های صادر شده توسط CDC مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال آن را دیده.

“ما بسیار افزایش عرضه از ماسک های پزشکی و ما قصد داریم در ادامه به قرار دادن یک اولویت در ساخت مطمئن شوید که ما در حال تماس در صنعت در هر سطح و خواستار تامین کنندگان عمده که رئیس جمهور با این هفته به مطمئن شوید که تجهیزات حفاظت فردی وجود دارد” پنس بعد گفت.

ABC News’ مت Gutman کمک به این گزارش

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>