در میان همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می پرسد دیوان عالی کشور برای سرنگونی Obamacare

قضات را بشنود شفاهی به عنوان به زودی به عنوان اکتبر.

در میان همه گیر و بدون جایگزین طرح بهداشتی خود را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور رسمی به نام در دیوان عالی ایالات متحده به طور کامل اعتصاب کردن قانون مراقبت مقرون به صرفه.

دولت در این مورد در کوتاه حقوقی ظ روز شنبه در این مورد آورده 20 جمهوری خواه به رهبری ایالات متحده است که می خواهید به طور کامل ابطال قانون است.

قضات را بشنود شفاهی به عنوان به زودی به عنوان اکتبر است که تنها چند هفته قبل از انتخابات عمومی.

دو پایین تر فدرال دادگاه حکم داد که ACA فردی دستور خلاف قانون اساسی است پس از مذاکرات در سال 2017 zeroed از مجازات برای رفتن بدون بیمه. هر دو دادگاه به سوال نامیده می شود درصد زنده بودن در کل قانون و بدون حکم.

“فرد دستور نمی توان قطع از بقیه ACA” می نویسد: مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل ژنرال نوئل فرانسیسکو. “کل ACA بنابراین باید با فرد دستور.”

کالیفرنیا و 19 سایر دموکرات به رهبری متحده در حال دفاع از قانون است.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن دفاع Obamacare پنج شنبه در کمپین جلوگیری از تمرکز بر مراقبت های بهداشتی و گفت: انجام دور با ACA در طول یک بیماری همه گیر می تواند به خصوص مضر برای بسیاری است که نیاز به مراقبت های بهداشتی بیشتر است.

“من فکر می کنم آن را بی رحمانه است. آن را بی عاطفه. آن را سنگدلانه. و این همه به خاطر نظر من او نمی تواند رعایت فکر اجازه ایستادن روی یک رئیس جمهور اوباما بزرگترین دستاوردهای قانون مراقبت مقرون به صرفه” بایدن گفت: از دولت’ طرح دعوی در دادگاه.

بایدن هشدار داد کسانی که جان سالم به در COVID-19 و پس از آن مسائل مربوط به سلامت می تواند به خصوص در خطر است.

“آنها زندگی می کنند زندگی خود را گرفتار در یک گیره بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوقلو میراث: شکست خود را برای محافظت از مردم آمریکا از coronavirus و بی عاطفه جنگهای صلیبی به مراقبت های بهداشتی حمایت دور از خانواده های آمریکایی می شود.”

این ACA شدت کاهش می یابد تعداد بیمه آمریکایی ها از سال 2010 پوشش 20 میلیون نفر بیشتر از اگر قانون گرفته نشده بود, اثر, با توجه به حزبی قیصر بنیاد خانواده.

مجلس نانسی پلوسی با صدور بیانیه ای در اواخر پنج شنبه شب در تماس تلفنی با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم “unfathomably ظلم و ستم” به “rip دور حمایت و مزایای قانون مراقبت مقرون به صرفه در وسط coronavirus بحران است.”

“وجود دارد هیچ توجیه قانونی و نه اخلاقی بهانه ای برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فاجعه بار تلاش به دور از آمریکایی ها مراقبت های بهداشتی,” او گفت:.

گروه صنعت و مستقل مراقبت های بهداشتی تحلیلگران می گویند ناگهان پاک کردن Obamacare به معنی بسیار مخرب تغییر در مراقبت های بهداشتی از میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

حدود 52 میلیون آمریکایی موجود شرایط پزشکی که بیمه می تواند محروم تحت پوشش به قبل از ACA قوانین در بسیاری از کشورهای بنیاد گفت.

وضعیت موجود حمایت و Obamacare بیمه یارانه ها در محل باقی می ماند, در حال حاضر, به عنوان مورد همچنان ادامه دارد اما می تواند در معرض خطر.

مورد علائم بار سوم قضات را در نظر بگیرید اساسی از قانون مراقبت مقرون به صرفه پس از آن امضا شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2010. قاضی جان رابرتز در سال 2012 معروف بازیگران رأی قاطع جانبداری با دادگاه لیبرال قضات به رعایت قانون است.

ABC News’ Molly Nagel و ویلیام منسل کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>