در میان coronavirus برلین تانگو صحنه مبارزات به ماندن در آن پا

آرژانتین رقص شناخته شده برای شرجی صمیمیت است که در حال حاضر دیده می شود توسط برخی به عنوان چیزی کاملا متفاوت است: یک با ریسک بالا فعالیت است. در برلین جهانی تانگو hotspot رقصنده در حال تلاش برای نگه داشتن علاقه خود را زنده در طول بیماری همه گیر.

در بسیاری از پیش همه گیر تعطیلات آخر هفته مونا ایزابل Schröter خواهد بود فکر کردن به آینده را روزهای یکشنبه در Tangoloft. شروع و اواسط بعد از ظهر 450 متر مربع فضا (4,843 فوت مربع) سابق مهندسی مکانیک کارخانه در برلین عروسی محله را زنده به عنوان یکی از بزرگترین “milongas” یا تانگو گردهمایی در برلین — و شاید اروپا است.

“همه چیز خواهد بود روشن با هزاران شمع وجود دارد خواهد بود موسیقی و گل همه جا” Schröter این Tangoloft مالک توضیح داد: در طول یک غیررسمی تور در اواخر ماه مه. “ما را تا 500 نفر در هر آخر هفته از سراسر جهان از آمدن به اینجا برای رقص تانگو.”

Couples dance tango at Nou Tango in Berlin (Ishka Michocka)

یک milonga مانند بالا در Nou تانگو در قبل از همه گیر بار شد غیر ممکن است هنگامی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار

این روزها در Tangoloft و بسیاری دیگر از تانگو سالن در سراسر برلین عملا متوقف شده است. آلمان با احتیاط بازگشایی پس از اولین موج coronavirus آمار در بهار اما برای برلین نهادهای فرهنگی مانند تانگو, باشگاه, آینده نامشخص باقی مانده است — و آن را می تواند به خطر اندازد چه بسیاری ادعا می کنند که جهان در تانگو سرمایه خارج از بوئنوس آیرس.

“برلین است که واقعا مهم دیگ ذوب برای تانگو در جهان می گوید:” توماس Rieser صاحب Nou تانگو یکی دیگر از برجسته محل. “تاج تا به حال تاثیر بر تمام تانگو جوامع در جهان است. اما زمانی که برلین پایین می رود آن را می تواند ویرانگر باشد. پنج سال پیش ما می dance again اما اگر ما سالن های رقصنده, دی جی همه از آن خواهد شد که واقعا دشوار است برای انتخاب کنید تا دوباره.”

برلین تانگو صحنه در بحران

این ملودی های فراموش نشدنی از شرجی رقص متولد شد در طبقه کارگر محله بوینس آیرس در نوبه خود از قرن 19. تانگو در نهایت گرفتار در شهرهای اروپایی مانند پاریس و لندن و برلین که در آن برای اولین بار موجب علاقه گسترده در هوریزونته جشنواره در سال 1982.

خودی برآورد سرمایه در تانگو صحنه در حال حاضر دهانه ده ها هزار نفر از, بیشتر, از علاقه مندان و همچنین به عنوان حرفه ای معلمان رقصندگان و نوازندگان. قبل از همه گیر های متعدد milongas و کلاس زد هر شب از هفته و رویدادهای برجسته مانند معاصر تانگو جشنواره به خود جلب کرد صدها نفر از رقصنده ها را از سراسر جهان است.

People fill Berlin's central train station and dance tango (picture-alliance/dpa/F. Gentsch)

در سال 2019 معاصر تانگو جشنواره دیدم بسیاری از رقصندگان به نوبه خود از تانگو در برلین ایستگاه قطار مرکزی. این 2020 حوادث لغو شده است.

چند ماه گذشته بوده است وهم آور اکو که میراث با توقیف مدارس لغو milongas خارج از کار نوازندگان و معلمان تکاپوی به سنگ فرش با هم هر چه درآمد آنها می توانند و نا امید رقصنده — به خصوص تک آهنگ بدون تاسیس رقص همکاران که بخش قابل توجهی از برلین تانگو جامعه است.

اسکن یک گروه صفحات رسانه های اجتماعی, و شما تقریبا تضمین شده است برای دیدن گرم تفسیر در مورد مجرد بودن از سمت چپ و همچنین به عنوان استدلال بیش متفاوت خطر برداشت و اقدامات احتیاطی.

“مردم پس از جان گذشته برای بازگشت به رقص می گوید:” کارلوس Libedinsky دو بار جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه نوازنده از بوئنوس آیرس در حال حاضر مستقر در برلین است. “نیمی از مردم بیشتر مراقب مایل به پوشیدن ماسک و نیم مردم به فکر هیچ خطر وجود دارد در همه.”

نشانه هایی از پیشرفت علائم از دست دادن

برخی از تشویق تحولات اخیر ممکن است ارائه دلیل به جشن می گیرند. برلین شهر دولت ادامه داد: به روز رسانی قوانین که مربوط به تانگو مدارس مانند افزایش تعداد زوج های مجاز در درس های گروه. عمومی تانگو حوادث شروع به بالا و دوباره هم البته با مقررات سختگیرانه.

The fassade of Nou Tango in Berlin (Rene Löffler)

Nou تانگو به قرار دادن یک تماس برای کمک در وب سایت خود را به منظور کمک به کسب و کار شناور ماندن

علاوه بر این تک رقصندگان در حال حاضر مجاز به رقص با یکی دیگر از “ثابت” شریک زندگی خارج از خانواده خود کسی که تبدیل خواهد شد به طور منظم خود را شریک. “است که دقیقا آنچه که ما در حال انتظار برای تمام تک رقصندگان نداشته رقص شرکای تا به حال” Rieser توضیح می دهد.

اما بسیاری از علاقه مندان به ادامه سوگواری تانگو را قبل از همه گیر جو است. پس از همه, جوهر یک milonga در حال رقص با شرکای چند به لحظهای ساعت: زودگذر صمیمی تعاملات های نفس حرکات و موسیقی با مردم شما ممکن است هرگز حتی به صحبت می کنند.

“شما فقط نگاه به چشمان شخص دیگری و به نوعی nod — این یک کلمه اسپانیایی, ‘cabaceo’ — وجود یک توافق فقط در چشم به رقص می گوید:” برلین-بر اساس فیلمساز Andreas Rochholl که مدیر شرکت هنری معاصر تانگو جشنواره است.

و در عین حال در طول یک جهانی ویروسی همه گیر چه چیزی باعث تانگو تا یاد و مست — در هم پیچیده بدن گونه به گونه تماس — همچنین باعث می شود آن خطرناک است. با ناشناخته جدول زمانی برای یک واکسن موثر و خود دولت آن را غیر ممکن است برای گفتن که — و یا اگر برخی از مردم راحت خواهد بود جمع آوری در گروه های مانند milongas دوباره.

“روح tango Argentino زنده خواهد ماند البته” Rochholl می گوید. “اما در حال حاضر ما از دست این وحشی آزادی فقط رقص. ما از دست این اعتماد است. برای من این غم انگیزترین تاثیر است.”

وداع به یاد محل

بسیاری در برلین تانگو جامعه نیز عزاداری یکی دیگر از از دست دادن: Tangoloft را بسته در جولای 31 بعد از 10 سال در آن محل عروسی. رو به یک نزدیک به دو برابر افزایش اجاره بها در ماه اوت سال 2020 Schröter و او را شریک کسب و کار Tangoloft بنیانگذار Henning Klose تصمیم گرفت برای یک فرصت مطالعاتی در حالی که آنها در جستجوی جدید دائمی در فضا.

Mona Schröter and Henning Klose of Tangoloft (Mona Isabelle Schröter)

Schröter و Klose, Tangoloft را صاحبان شرکت تصمیم به نزدیک محل با توجه به برلین افزایش اجاره

“در یک دست و من فکر می کنم این بهترین زمان برای, نزدیک به دلیل کرونا به دلیل آن را بسیار مسئولیت هر ماه فقط برای پرداخت اجاره بها می گوید:” Schröter است که در یک رویداد برنامه ریز و گل هنرمند. “اما قلب من است گریه. ما سرمایه گذاری زیادی در این محل و همه چیز در حال اجرا بود تا به خوبی و سپس چیزی شبیه به تاج اتفاق می افتد.”

همانطور که در حال حاضر Tangoloft تنها عمده تانگو محل در برلین به بسته درهای خود را; این سخت است برای گفتن که اگر دیگران را با سرنوشت مشابه.

در عین حال حتی در این زمان به چالش کشیدن تانگو جانبازان سعی کنید به ماندن امیدوار برای آینده ای روشن تر. “من نمی توانم صبر کنید برای رفتن به رقص دوباره” Schröter می گوید. “ما رقص تا طلوع خورشید است. از آن خواهد شد مانند خروش بیست — شما فقط می خواهید برای رفتن و رفتن و متوقف نمی شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>