در میان coronavirus زنگ سیاستمداران مخالف کارشناسان بهداشت و هشدارهای

کوالالامپور مالزی – این بیماری همه گیر کوروناویروس انتظار می رود که بدتر قبل از آن بهتر می شود, یک کارشناس بهداشت جهانی هشدار داد و تأکید کرد بهترین راه افراد می توانند با محدود کردن گسترش است به شدت رعایت اجتماعی فاصله – تمرین اجتناب از تماس نزدیک با افراد دیگر.

Swee Kheng خور یک دکتر که در مطالعات بهداشت جهانی سیاست در دانشگاه آکسفورد ساخته شده ارزیابی و حتی به عنوان برخی از جهان رهبران سیاسی همچنان به سرپیچی از توصیه های خود را در حالی که اعمال محدودیت های مشابه در کشور خود.

بیشتر:

“در حال حاضر واکسن حداقل 12 تا 18 ماه به دور است و هیچ درمانی برای کروناویروس گفت:” دکتر خور که دارای تجربه ی گسترده در فاجعه امداد.

“درمان تنها حمایتی و ممکن است نیاز به مراقبت های ویژه در اقلیتی از بیماران. بنابراین بدون یک واکسن یا درمان موثر اجتماعی فاصله برای جلوگیری از coronavirus بهترین راه برای مبارزه با آن است.”

به عنوان بخشی از دستورالعمل های بهداشتی در اجتماعی فاصله انبوه تجمعات – از تظاهرات و کنسرت به رویدادهای مذهبی – به اجتناب شود و به افراد توصیه می شود برای حفظ حداقل یک متر (سه پا) فاصله از دیگران است.

اما حتی اگر علم پشت های اجتماعی فاصله قوی است دولت “پیدا کردن آن را دشوار برای تحمیل” عمل به دلیل آن می رود در برابر “غریزه انسان” و آن را با آن حمل سیاسی و اقتصادی و هزینه های, اشاره,,,,, Dr خور که همچنین یک عضو ارشد در سیاست های بهداشت در دانشگاه مالایا در کوالالامپور.

دست دادن و عکس های سلفی

بیماری است که در چین نشات گرفته است در ادامه به گسترش در سراسر جهان با عفونت تایید در حداقل 165 کشور جهان است. به عنوان روز پنج مرگ و میر نزدیک شدن 9,000 در حالی که عفونت بودند حدود 220000. برخی از 84,000 قربانیان را بهبود عمدتا در چین است.

سلامت اورژانس را ترک کرده است بسیاری از رهبران سیاسی دست و پنجه نرم برای موثر ترین پاسخ, در حالی که دیگران باقی می ماند بی اعتنا از تهدید جهانی.

CORONAVIRUS-COVID-19

حامیان رئیس جمهور برزیل Bolsonaro شرکت در تظاهرات روز یکشنبه در سائو پائولو در نزدیکی یک نشانه است که می خواند ‘COVID-19 – جلوگیری از جمعیت’ [فایل: نلسون Almeida/خبرگزاری فرانسه]

یکشنبه, مارس 15 خشم فوران در برزیل پس از رئیس جمهور Jair Bolsonaro پیچ و مهره ای خارج از خود را گزارش قرنطینه به استقبال هواداران, دست دادن و عکس گرفتن با آنها را در پایتخت, Brasilia. این با وجود زودتر هشدار که او ممکن است شده اند در معرض coronavirus خود را از طریق ارتباطات, منشی, Fabio Wajngarten که تا به حال آزمایش مثبت است.

Bolsonaro که ادعا کرد که آزمایش منفی برای این ویروس در اوایل تشویق هواداران را به خیابان ها علیه این کشور در کنگره و دیوان عالی کشور – نادیده گرفتن هشدارها از مقامات بهداشتی در مورد اجتماعات بزرگ و توصیه های اجتماعی فاصله. او به نام coronavirus تهدید یک “فانتزی”.

او همچنین عنوان وحی در Wajngarten وضعیت سلامت در حالی که پسر خود را به شدت به عقب رانده برابر گزارش از ایسنا و چند رسانه های برزیلی است که رئیس جمهور خود را آلوده شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن ‘نیست’

Wajngarten همراه Bolsonaro در دیدار با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در فلوریدا در هفته اول ماه مارس. حداقل 14 نفر از Bolsonaro ما همراهان بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به گزارش.

جمعه, مارس 13 تهمت خار حدس و گمان در مورد خطر مبتلا شدن به این بیماری پس از دیدار با Bolsonaro و دیگر مقامات برزیلی.

به عنوان او دست تکان داد با خروجی ایرلندی نخست وزیر لئو Varadkar در طول جلسه خود را در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “نه نگران” پس از جلسه Wajngartenکه در یک عکس نشان داده شد ایستاده در کنار رئیس جمهور آمریکا و معاون رئیس جمهور.

بعد که همان روز در باغ گل رز تهمت خطاب کشور و اعلام اضطراری ملی را برای مبارزه با ویروس – برگشت از اوایل اظهارات که در آن او گفت که آن را “معجزه آسایی” برود “هنگامی که آن را کمی گرم” در ماه آوریل است.

پس از سخنرانی رئیس جمهور ایالات متحده دیده می شد نوازش پشت معاون رئیس جمهور مایک پنس و مسواک زدن و دست راست خود را با دست Dr Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به عنوان هر دو رسیده به میکروفون تنظیم برای کنفرانس خبری.

روز بعد به عنوان موارد عفونت و مرگ و میر ادامه داد: برای صعود در ما تهمت نوشت: در رسانه های اجتماعی “اجتماعی فاصله!”

به عنوان پنج شنبه, مارس 19 تعداد عفونت در آمریکا پیشی گرفته 8,300 با حداقل 150 مرگ و میر.

Bolsonaro - Trump

رئیس جمهور تهمت می لرزد دست قبل از صرف شام با همتای برزیلی Bolsonaro در Mar-a-لاگو در پالم بیچ فلوریدا در اوایل این ماه [فایل: Alex براندون/AP]

مجامع عمومی ادامه

در جای دیگر, در ایران, موارد عفونت های رسیده بیش از 18,000 در حالی که مرگ و میر آمار بیش از 1,284 در روز پنج شنبه – خروج از کشور در تلاش برای جلوگیری از سنگین مرگ و میر.

متوقف شده است که حسن روحانی رئیس جمهور از ریاست مجامع عمومی حتی به عنوان او دستور تعلیق نماز جمعه در مساجد سراسر کشور و همچنین سایر اجتماعات بزرگ در فروردین سال جدید آغاز روز جمعه است.

روز چهارشنبه روحانی دیده می شد ایستاده در کنار چند مقامات او به عنوان رونمایی از تمبر یادبود بزرگداشت بهداشت و درمان کارگران مبارزه با کروناویروس – یک رویداد panned در رسانه های اجتماعی. در این مراسم او نشان داده شده با دست برهنه حمل اندازه مهر و موم دست او را به یک دستیار.

Rouhani - Tehran

روحانی مرکز پیوست توسط خود مقامات دولت از جمله معاون رئیس جمهور در سرمقاله خود نوشت (به روحانی فوری راست) پس از آخرین جلسه به طور منظم قبل از سال نو ایرانی در روز جمعه [ایران در انتخابات ریاست جمهوری از طریق خبرگزاری فرانسه]

در میان گزارش های متعدد مقامات عالی رتبه در کابینه خود آلوده شدن روحانی نیز انجام شده خود را به طور منظم جلسه هیئت دولت در روز چهارشنبه. چند تن از مقامات دیده می شد با پوشیدن ماسک و دستکش بر خلاف ایران.

“من می خواهم یک آغوش’

در ضمن در فیلیپین جمهور رودریگو Duterte قرار می گیرد مترو مانیل در مستند موثر مارس 15 بود که بعد از گسترش به کل شمال جزیره Luzon پوشش 57 میلیون نفر است.

اما حتی به عنوان Duterte دستور انطباق دقیق اجتماعی و فاصله خود را یکی از دستیاران سابق و نزدیک ترین متحد سناتور بونگ برو جلو رفتم با امداد توزیع رویداد در Mindanao که جذب بیش از 100 نفر از قربانیان اخیر آتش که تخریب چند خانه.

در عکس های ارسال شده توسط دولتی فیلیپین اطلاعات آژانس رفتن دیده می شد خطاب به یک جمعیت که ایستاده بود و شانه به شانه.

Senator Bong Go

فیلیپین سناتور بونگ رفتن آدرس های جمعیت در امداد توزیع رویداد در Mindanao دو روز پس از رئیس جمهور Duterte صدور یک فرمان به کمک شامل گسترش coronavirus از جمله رعایت دقیق اجتماعی فاصله [فیلیپین آژانس اطلاعات]

در پاسخ به انتقاد به او نوشت: در رسانه های اجتماعی “در این زمان بحران اگر شما نمی تواند کمک کند فقط قرنطینه دهان خود را” بدون پاسخ دادن به سوالات خود را در مورد اتهام نقض اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

در اوایل ماه مارس Duterte همچنین گفت که او همچنان به لرزش دست حامیان او رد “بدون تماس” سیاست های در حال اجرا توسط خود پرسنل امنیتی برای محافظت از او را از عفونت ممکن است.

“من می خواهم در آغوش, چرا فقط یک دست دادن? که پروتکل حماقت است. من لرزش دست. اگر خداوند احضار من در حال حاضر آن است که زمان برای رفتن پس از آن من خواهد شد. من انجام می شود. من شده اند, رئیس جمهور بالاترین مقام یک فرد همیشه می توانید رسیدن. و فرزندان من هستند خوب در حال حاضر,” Duterte گفت.

تاخیر ناکافی فیلیپین پاسخ

به عنوان روز پنج coronavirus عفونت در فیلیپین رسیده اند 217 با حداقل 17, مرگ و میر, با توجه به وزارت بهداشت ، در میان کسانی که آلوده شد سناتور میگوئل Zubiri دیگر متحد Duterte.

وزیر بهداشت فرانسیسکو دوقو سوم نیز قرار داده شده در قرنطینه و پس از او در معرض دیگر ارشد سلامت رسمی که قرارداد این ویروس. در روز سه شنبه دوقو دیده می شد نشسته در سمت چپ Duterte در طول یک جلسه در کاخ ریاست جمهوری در مانیل. سناتور رفتن نشسته بود به Duterte درست است.

JC Punongbayan یک فیلیپینی, مقاله نویس و آموزش به همکار در دانشگاه فیلیپین مدرسه اقتصاد گفت: Duterte پاسخ به همه گیر شده است “به تعویق افتاد و ناکافی” قرار دادن به سوال اثربخشی زمان “جامعه قرنطینه”.

“کارشناسان نشان داده اند که قرنطينه و مستندات پایین تر هستند به خوبی اجرا اجتماعی فاصله. به نظر می رسد Duterte دولت متوجه نیست که در عین حال. درست به اندازه کافی بسیاری از فیلیپینی از فرار در مترو مانیل قبل از این مستند به اجرا گذاشته شد و این می تواند به سرعت گسترش COVID-19 خارج از مترو مانیل” Punongbayan به الجزیره.

‘نمی تواند به طور کامل مسدود و زندگی’

برای گائیدن,,,, Roberto Bruzzone بازدید استاد دانشگاه هنگ کنگ دانشکده بهداشت گفت: در حالی که مهم این است که مردم به شدت رعایت اجتماعی فاصله, همچنین روشن است که جوامع “نمی تواند عملکرد به طور کامل در انزوا”.

“این چیزی است که ما نیاز به در نظر گرفتن که ما نمی توانیم به طور کامل مسدود و زندگی با داشتن همه در خانه ماندن و نه رفتن بیرون”,,,, Dr Bruzzone به الجزیره.

در مورد ایتالیا که در آن کامل و مستند در سراسر کشور دستور داده شد در هفته گذشته Bruzzone که مورد مطالعه پزشکی در رم با لا ساپلنزا دانشگاه گفته است که “تا اوایل” به ارزیابی اثربخشی “اقدامات شدید از محدودیت به آزادی های فردی از جنبش”.

“ما نیاز به این باور است که این موثر بود چرا که با کاهش شانس بودن در تماس با افراد دیگر آن است که به احتمال زیاد موثر است.”

به عنوان چهارشنبه, ایتالیا, ثبت نام 2,978 مرگ و میر در مقایسه با 3,249 مرگ و میر در چین است. ایتالیا نیز بیش از 35,000 موارد عفونت است.

با توجه به تجزیه و تحلیل آسوشیتد پرس خبرگزاری ایتالیا است که در مسیر به پیش افتادن از چین در تعداد coronavirus مرگ و میر ناشی از شنبه.

‘راه را برای دانشمندان و پزشکان

به عنوان کشورهای در تلاش برای دفع تعداد رو به رشد مرگ و میر و عفونت Dr خور از دانشگاه آکسفورد گفت: جدا از اجتماعی فاصله کشورها نیز باید پیاده سازی کافی تست و تهاجمی تماس با ردیابی – روند شناسایی هر کسی که ممکن است در تماس با فرد آلوده.

Coronavirus - Italy

صلیب سرخ کارگران بررسی بر روی یک فرد بی خانمان در رم در روز سه شنبه; ایتالیا است که در مسیر به پیش افتادن از چین در تعداد coronavirus مرگ و میر ناشی از مارس 19 [گولیلمو Mangiapane/رویترز]

هم سه اقدامات می تواند کمک به رسیدن به این دو هدف در طول شیوع: کاهش از تعداد کل موارد و توزیع موارد بیش از یک دوره طولانی تر از زمان, همچنین شناخته شده به عنوان مسطح منحنی او اضافه شده است.

Dr خور اشاره کرد که شیوع کروناویروس است که اتفاق می افتد در یک زمان از “کاهش اعتماد” در دولت ها در سراسر جهان است.

او پیشنهاد کرد که رهبران سیاسی باید راه را برای دانشمند و پزشکان برای کمک به حل این بحران است.

“تصمیم گیری در شیوع بیماری به مراتب بیش از حد مهم به سمت چپ به سیاستمداران به تنهایی. دانشمندان و پزشکان سزاوار بزرگتر و دائم صندلی در تصمیم گیری-ساخت جدول در زمان شیوع بیماری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>