امریکا در بازار مسکن نشان برای اولین بار نشانه هایی از مشکل از این بیماری همه گیر کوروناویروس

مارس آغاز شده به عنوان یک ماه برای بازار مسکن ایالات متحده — اما در نیمه دوم از ماه اولین نشانه ای که از بیماری همه گیر کوروناویروس خواهد وزن در خانه-فروش فعالیت شروع به ظهور, با توجه به یک گزارش جدید از Realtor.com.

در پایان هفته 21 مارس و آوریل 28 شماره از تازه های ذکر شده خواص کاهش 13.1 درصد و 34 درصد بود که در مقایسه با مدت مشابه سال پیش ، Realtor.com یافت می شود. این نشان میدهد که فروشندگان صفحه اصلی ممکن است نگه داشتن در لیست خواص خود را در حال حاضر.

با سرعت از خانه-رشد قیمت نیز کاهش قابل توجه در نیمه دوم سال با توجه به گزارش. صفحه اصلی لیست قیمت بودند و تنها 3.3 درصد در سال بیش از سال برای هفته پایان مارس 21 و 2.5% برای هفته بعد. این نشان کمترین سرعت از لیست قیمت پس از رشد Realtor.com شروع به ردیابی این اطلاعات در سال 2013.

ادامه مطلب:این وام گیرندگان وام مسکن خواهد بود ‘اولین قناری در معدن زغال سنگ” برای coronavirus سوخت بحران سلب حق اقامه دعوی تنظیم کننده می گوید:

(Realtor.com توسط اخبار پارسیان NWSA, -0.24% فرعی حرکت Inc., و MarketWatch یک واحد از داو جونز که آن هم یک شرکت تابعه از اخبار Corp.)

“ما موجودی و لیست داده ها می تواند به ارائه برخی از بینش چگونه بازار مسکن ممکن است نهفته COVID-19 اما وضعیت و واکنش به آن را هنوز هم به سرعت در حال تحول” Realtor.com اقتصاددان ارشد دانیل هیل در گزارش خود نوشت:.

“بازار مسکن ایالات متحده تا به حال یک شروع خوب برای سال. هنوز هم با وجود محدود خانه برای فروش خریداران به خرید و سازندگان ساختمان,” او نوشت. “همه گیر و ویروس-مبارزه با اقدامات به نظر می رسد اخلال که شتاب اولیه به هر دو خریداران و فروشندگان اتخاذ محتاط تر ببيند.”

املاک و مستغلات شرکت گرفته گام به بریس برای تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس. به اصطلاح iBuyers از جمله Zillow ZG, +1.64% و Redfin RDFN, -1.18% که خرید خانه از فروشندگان و سپس فروش آنها را برای سود به حال زخم خود را خرید و فروش خانه در عملیات پیش بینی رکود اقتصادی. املاک و مستغلات کارگزاران incuding Redfin و Re/Max RMAX, -10.83% حال نیز منتقل شده به سمت خانه مجازی تورهای به عنوان خانه باز شد, بدنساز در پی اجتماعی-فاصله توصیه.

و دیگر گزارش های اخیر نشان داده اند که نشانه های اضافی از رکود در بازار مسکن. LendingTree درخت -8.33% منتشر تجزیه و تحلیل گوگل GOOG -2.04% جست و تحليل داده ها از محبوبیت جستجوی عبارت “خانه برای فروش” در سراسر کشور 50 بزرگترین مناطق مترو. جستجو برای “خانه برای فروش” کاهش یافته است در تمام 50 شهرستانها در این مطالعه از سطوح اوج خود در سال 2020 تا کنون.

LendingTree تخمین زده است که این جستجوهای گوگل می تواند رها کردن برخی از 63 درصد در مقایسه با سال گذشته اگر تاثیر COVID-19 شیوع قابل توجهی باقی مانده است برای دو ماه آینده. یک قطره در جستجوهای وب می تواند presage کاهش خرید و فروش خانه.

همچنین نگاه کنید به:‘صاحبخانه فقط در تلاش برای پرداخت صورتحساب مانند هر کس دیگری است.’ Coronavirus می تواند ضربه mom-and-pop صاحبخانه به مستاجر پرداخت اجاره بها از دست ندهید

نشانه دیگری است که فروش خانه خواهد شد و رکود در بهار امسال: برنامه های کاربردی وام مسکن. حجم وام های کاربردی برای وام های مورد استفاده برای خرید خانه پایین بود 24 درصد در مقایسه با یک سال پیش برای هفته پایان مارس 27 با توجه به داده ها از وام مسکن بانکداران انجمن. که با وجود نرخ وام مسکن در حال نزدیکی پایین تاریخی. نسبتا حجم تشکیلات جدید بکار تجاری برنامه های کاربردی بود 168 درصد بالاتر از یک سال پیش.

قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس هایش تا بازار مسکن ایالات متحده بود نسبتا جامد امان باشد. در حالی که تعداد خانه های برای فروش باقی مانده است کم و محدود فعالیت خرید و فروش به میزان تقاضا در میان خریداران هنوز هم بسیار بالا است. نرخ وام مسکن کم کرده بود سوخت اولیه شروع به بهار خرید و فروش خانه در فصل فروش خانه چهار روز سریع تر در ماه مارس که در مقایسه با سال 2019 سطح Realtor.com یافت می شود.

پرش در رفع بیکاری دامن زده است نگرانی از تکرار رکود اقتصادی و بحران سلب حق اقامه دعوی است که قبل از آن. اما مسکن اقتصاددانان استدلال می کنند که این بعید است که به صورت.

اعزام از یک بیماری همه گیر:‘آیا شما در معرض خطر زندگی خود را برای یک نان شیرینی حلقوی?’ نیویورکر 5-راهنمای نقطه به بازمانده فروشگاه های مواد غذایی در بیماری همه گیر کوروناویروس

“در حالی که مسکن منجر به رکود در 2008-2009 این زمان ممکن آماده ما را از آن” علامت فلمینگ اقتصاددان ارشد برای شرکت بیمه عنوان اولین آمریکایی Financial Corporation FAF, -3.04% نوشت: در گزارش این هفته است.

بر خلاف در 2000s, بازار مسکن در ایالات متحده است overbuilt فلمینگ استدلال کرد و آن را کمتر احتمال دارد که یک نوار زیادی از خواص خالی خواهد دهانه ارزش خانه برای صاحبخانه است. افزایش ارزش خانه و سختگیرانه استانداردهای وام نیز بدان معنی است که مالکان در حال نشستن در طول تاریخ مقادیر بالایی از عدالت خانه.

“بازار مسکن را نمی خواهد صدمه ندیده به عنوان مصرف کننده اعتماد به نفس و قوی بازار کار ضروری در تصمیم گیری برای خرید یک خانه” فلمینگ نوشت. “اما این مسکن است و یک مصدوم از بحران بهداشت عمومی تبدیل شده اقتصادی است نه علت بحران اقتصادی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>