آمریکایی ها گفت: ‘سفر نیست’ در خارج از کشور توسط وزارت امور خارجه در میان شیوع کروناویروس

ABC News Corona Virus Government. Response

این بالاترین هشدار صادر شده توسط این اداره به هزاران رشته

وزارت امور خارجه اصرار همه آمریکایی ها “نه سفر” در خارج از کشور به دلیل رمان coronavirus همه گیر و شدید محدودیت های مسافرتی و یا قرنطينه اعمال شده توسط دولت ها در سراسر جهان است.

در یک اقدام بی سابقه جهانی بهداشت مشورتی اداره صادر بالاترین سطح هشدار معمولا این سایت متعلق به مناطق جنگی و یا نقاط داغ مانند سوریه و کره شمالی و یا سومالی.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

اگر سفر تجاری است که هنوز هم در دسترس هستند در یک کشور داده می شود آمریکایی ها گفت: برای ایجاد ترتیبات برای بازگشت به ایالات متحده بلافاصله “مگر در مواردی که آنها آماده هستند به باقی می ماند در خارج از کشور برای مدت نامعلوم.”

اما از آن می آید خیلی دیر شده برای هزاران نفر از آمریکایی ها که در سمت چپ رشته در حالی که سفر در خارج از مرزها است که بسته شده اند, تجاری, سفر منع و قرنطينه نهاد با کوتاه توجه کنید.

دولت آمریکا اجاره پنج تخلیه پرواز از ووهان چین-اصلی چشمه از وقوع — و دو برای آمریکایی ها روی الماس شاهزاده کشتی کروز. اما در جدید مشورتی اداره تصریح کرد: آنچه در آن است گفت: آمریکایی ها برای هفته: “باید یک سفر برنامه ریزی می کند که تکیه بر دولت آمریکا برای کمک.”

جدید مشاوره ارائه می دهد هیچ راهنمایی های خاص برای این موارد در حال حاضر رشته فقط یک هشدار است که “برنامه سفر ممکن است به شدت مختل و شما ممکن است مجبور به ماندن در خارج از ایالات متحده برای یک بازه زمانی نامحدود.”

این بخش نیز تنها قبول درخواست صدور گذرنامه برای “زندگی یا مرگ اضطراری” که در آن کسی که در نظر دارد به سفر در عرض 72 ساعت آن پنج شنبه اعلام کرد — بخشی از یک انقباض شدید از خدمات به ویروس را از میان کنسولی کارکنان.

یک کارمند در سفارت آمریکا در جامائیکا تایید شد به رمان coronavirus شناخته شده به عنوان COVID-19 در حالی که چندین کارکنان در یک دفتر کنسولی در تل آویو, اسرائیل, قرار داده شده اند در قرنطینه پس از یک شهروند اسرائیلی در بازدید از دفتر و بعد تست مثبت است.

در مجموع از دولت مایک Pompeo گفت: یک گروه کوچک از بخش کارکنان باید آزمایش مثبت کرد و گفت او می تواند “تعداد آنها از یک سو” اگر چه یک اضافی رسمی از وزارت کنسولی امور اداری آزمایش مثبت یک مقام کرد و گفت: — اولین کارمند در واشنگتن تایید کرد که این ویروس.

قبل از گذرنامه سیاست تغییر سفارتخانه ها و کنسولگری ها در ده ها کشور در حال حاضر متوقف عمومی مواجه خدمات مانند صدور ویزا از سوی اورژانس شهروند آمریکایی خدمات. آمریکا کارکنان و یا اعضای خانواده در خارج از کشور که در معرض خطر مرگ ناشی از این ویروس نیز مجاز به بازگشت به ایالات متحده

اما با سفارتخانه های عامل در کاهش نیروی انسانی بسیاری از آمریکایی ها رشته توسط دولت های محلی محدودیت باید شکایت در مورد عدم ارتباط و یا کمک.

صدها نفر از آمریکایی ها سرگردان در مراکش پس از این دولت تعطیل تمام سفر در داخل و خارج از کشور در اوایل این هفته شنیده ام از سفیر ایالات متحده در روز پنج شنبه برای اولین بار. در یک پیام ویدئویی سفیر دیوید فیشر سابق auto اجرایی و عمده جمهوری خواه اهدا کننده گفت: سفارت و وزارت امور خارجه آمریکا در حال “بررسی همه گزینه ها” به آمریکایی ها اما از ارائه جزئیات جدید در مورد چگونه — باعث عصبانی پاسخ آنلاین.

هنر گلدبرگ همسرش Sarajane جانسون و گروه خود را از 12 آمریکایی گردشگران, گیر شده است, در نظر گرفتن یک اتوبوس از مراکش به کازابلانکا در روز پنج شنبه اما هنوز هم از دست رفته آخرین اضطراری پرواز مرتب توسط دولت بریتانیا در خارج از کشور است. پس از انتظار برای ساعت ها در فرودگاه تنها 59 از 108 مسافران با تور, گروه, ماجراجویی های خارج از کشور سفر کردم و پرواز کردن.

“از همه ظواهر ما موافق است که به نظر می رسد هیچ یک از کنسولگری یا سفارت ایالات متحده است که مراقبت در مورد این شهروندان ایالات متحده در تلاش برای دریافت صفحه اصلی” گلدبرگ گفت: ABC News در روز پنج شنبه در حالی که ستایش جو کارکنان و گفت: آنها تلاش خواهد کرد به هیئت مدیره پرواز در فرودگاه دوباره جمعه است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به سرزنش شهروندان آمریکایی در خارج از کشور برای مخمصه خود را. در طول یک جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید روز شنبه گفت که ارتش ایالات متحده خواهد کمک آمریکایی ها در پرو و بدون اینکه چگونه و یا چرا که نه در کشورهای دیگر.

“آنها گرفتار شدم. آنها اواخر با پروازهای خود را. ما به آنها یک دوره از زمان. آنها را ندارد اما ما به دنبال به دست آوردن آنها را با نظامی — احتمالا از طریق نظامی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ABC اخبار ارشد کاخ سفید خبرنگار جاناتان کارل.

پنتاگون فرماندهی جنوبی با اشاره سوال در مورد هر یک نقش نظامی به کاخ سفید است.

در حالی که ایالات متحده تا کنون مرتب تخلیه پرواز برای شهروندان در خارج از کشور, سپاه صلح کمک به برنامه ریزی حداقل یکی پس از بستن برنامه های آن در سراسر جهان و سفارش همه داوطلبان به ایالات متحده آمریکا, سفارت آمریکا در مولداوی گفت: هر آمریکایی در این کشور اروپای شرقی می تواند خرید یک صندلی در هواپیما و دیگر ترتیبات مشابه ممکن است به زودی در دسترس در برخی از کشورهای بزرگ با سپاه صلح برنامه های.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>