ملی آمریکا درگذشت در انگلستان ترور سلاح سرد سفیر تایید

سه نفر کشته و سه مجروح در خواندن انگلستان در روز شنبه.

لندن — یک ملی آمریکا بود در میان سه قربانیان تروریست در حومه انگلستان شنبه شب سفیر وودی جانسون را تایید کرد.

“من پیشنهاد من عمیق ترین تسلیت خود را به خانواده های کشته شدگان در این حمله در ژوئن 20,” سفیر جانسون نوشته شده در توییتر. “به ما غم و اندوه بزرگ این شامل یک شهروند آمریکایی. افکار ما هستند با تمام کسانی که تحت تاثیر قرار است. ما با محکوم کردن این حمله کاملا و ارائه کمک های ما به اجرای قانون است.”

سه نفر کشته و بیشتر از سه مجروح شدند در جرم سلاح سرد در Forbury باغ خواندن یک شهر فقط در خارج از لندن در روز شنبه. یک دختر 25 ساله دستگیر شده در ارتباط با این حمله است.

نیل باسو, معاون کمیسر پلیس متروپولیتن گفت که سلاح سرد تا به حال اعلام شده است که یک حادثه تروریستی به عنوان یک نتیجه از یک شب بررسی است.

“یک مرد حمله اعضای عمومی با چاقو او گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه صبح. “اعضای عمومی ارائه کمک های اولیه. عملیات ماموران همچنین با حضور در صحنه بلافاصله. من می توانم تایید می کنند این اعلام شد در یک حادثه تروریستی به عنوان یک نتیجه از تحقیقات از طریق شب. 25 سال, پیر مرد بازداشت شده بود شب گذشته به ظن قتل است.”

مظنون در بازداشت بوده است و به عنوان Khairi Saadallah در رسانه های بریتانیا.

مرد اعتقاد بر این بود که عمل به تنهایی او اضافه شده است.

“من وحشت زده و بیمار است که مردم باید از دست دادن زندگی خود را در این راه” نخست وزیر بوریس جانسون گفت. “من وحشت زده و بیمار است که مردم باید از دست دادن جان خود در این راه است. افکار ما با خانواده ها و دوستان قربانیان. با تشکر از شما به دره رودخانه تیمز پلیس برای شجاعت خود را در مقابله با شک دارم.”

کارآگاه ارشد سرپرست Kath بارنز رئیس مبارزه با تروریسم پلیس در جنوب شرق انگلستان گفت: تحقیقات در حال حرکت است در یک “سرعت” در یکشنبه شب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>