خطوط هوایی آمریکا گسترش تعلیق پرواز به هنگ کنگ و چین در میان coronavirus

خطوط هوایی آمریکا تمدید پرواز خود را تعلیق به سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ از طریق اواخر مارس با استناد به “کاهش تقاضا” شرکت کرد.

“ما همچنان به بررسی این برنامه و هر گونه تنظیمات لازم است” آمریکا در بیانیه ای گفت.

ایالات متحده دیگر حامل های مشابه به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین به عنوان coronavirus شیوع همچنان ادامه دارد. خطوط هوایی دلتا لغو پرواز به سرزمین اصلی چین از طریق اواخر ماه آوریل در حالی که ایالات خطوط هوایی به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین از طریق اواخر ماه مارس و هنگ کنگ از طریق اواخر فوریه.

در ژنو, بالا, مقامات بهداشتی باید در نهایت نام رمان coronavirus است که بیمار دهها هزار نفر از مردم در سراسر جهان است.

Coronavirus در حال حاضر به نام COVID-19, Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد در طول پنج شنبه در کنفرانس خبری.

“شرکت” می ایستد برای coronavirus “ششم” است که برای ویروس ها و “د” است که برای بیماری Tedros توضیح داد. مقامات بهداشت به عمد اجتناب نامگذاری COVID-19 بعد از یک موقعیت جغرافیایی حیوانات و یا گروهی از مردم است.

“داشتن یک اسم مهم برای جلوگیری از استفاده از نام های دیگر است که می تواند نادرست و یا stigmatizing,” او گفت:.

در ایالات متحده, Dr. آن Schuchat اصلی معاون مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: آمریکایی ها که تخلیه شدند در اولین پرواز چارتر از ووهان چین انتظار می رود که در منتشر شد, خانه سه شنبه پس از اتمام 14 روز در قرنطینه.

آن دسته از افراد در حال حاضر در حال ارزیابی برای اطمینان حاصل شود که آنها باقی می ماند علامت-رایگان Schuchat گفت: در باشگاه مطبوعات ملی در روز سه شنبه.

CDC همچنین در حال بررسی این که آیا 14 روز مناسبی مدت برای آینده coronavirus قرنطينه به عنوان دانشمندان اطلاعات بیشتر در مورد این ویروس و چگونه عفونی ممکن است قبل از بيماران علائم نشان می دهد.

“وجود دارد مقدار زیادی از متفاوت فکر کردن در حال حاضر از این حکایات از تجارب کشورهای مختلف,” او اضافه شده است.

Schuchat همچنین خطاب طولانی سوال در مورد کوروناویروس’ مرگ و مير تصور می شود حدود 2 درصد.

“ما کاملا فرض کنیم که موارد گزارش شده هستند دست کم نگیرید,” او گفت: از coronavirus موارد در چین است.

پس مریض تر تمایل افراد به دنبال مراقبت های بهداشتی درمان اول coronavirus’ میزان مرگ و میر ممکن است رها کردن اضافی موارد گزارش شده است.

از سوی دیگر در شرایط دیدن چگونه پیشرفت بیماری در افرادی که بیمار هوبئی و ووهان را چند هفته’ سرب در بقیه جهان است. ما نمی دانند ممکن است برای چند هفته که آیا این بیماران که بیمار در خارج از چین در نهایت بهبود می یابند و یا اگر شرایط را بدتر خواهد شد.

Coronavirus آلوده ساکنان در طبقات مختلف آپارتمان, ساختمان, افزایش ترس از بیماری را گسترش

در ضمن یک صد نفر شده اند قرنطینه در هنگ کنگ پس از تخلیه از یک ساختمان که در آن دو ساکنان زندگی در طبقه های مختلف تشخیص داده شد با رمان coronavirus, مقامات گفت.

در طول یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه مقامات از هنگ کنگ مرکز برای حفاظت از بهداشت و درمان گفت: دو ساکنان آلوده از هم جدا شدند 10 طبقه و تصمیم گیری به حدی تخلیه عمومی املاک و مسکن در این شهر دانشگاه یی منطقه ساخته شده بود پس از کشف یک unsealed لوله در پایین آپارتمان, افزایش نگرانی در مورد چگونه به تازگی شناسایی virus ممکن است گسترش بین دو واحد است.

تا کنون حداقل پنج ساکنان دیگر از چونگ هنگ و مستغلات نشان داد که علائم رمان coronavirus تمام شده است آزمایش منفی برای این بیماری با توجه به مرکز بهداشت حفاظت از مدیر وانگ Ka-hing. اگر همه آزمایشات بازگشت منفی Ka-hing گفت: قرنطینه ساکنان می تواند منتشر شده توسط این آخر هفته.

معیوب و لوله کشی در یک بلوک آپارتمانی منجر به عفونت صدها نفر از مردم در نیمه مستقل چینی شهر در طول مرگبار شیوع سارس در سال 2003.

جهانی مرگ و میر از این کروناویروس جدید شیوع — 1,017 — در حال حاضر پیشی گرفته است که از شیوع بیماری سارس. اما یکی از مرگ و میر رخ داده در چین است. تنها مرگ و میر ناشی از شیوع بیماری در خارج از چین در فیلیپین.

پس از اولین موارد تشخیص داده شد بازگشت در ماه دسامبر در چین در شهر ووهان کانون شیوع ملی چین کمیسیون بهداشت روز سه شنبه گفت که آن را ثبت کرده است در مجموع 42,638 تایید coronavirus موارد است. وجود دارد حداقل 319 مورد تایید در 24 کشورهای دیگر با توجه به سازمان بهداشت جهانی که اعلام کرده است شیوع این بیماری یک اورژانس بهداشت جهانی.

تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده علامت تا 13 روز دوشنبه با دیگر آمریکایی مبتلا به این رمان coronavirus در کالیفرنیا با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری سخنگو. بیمار وارد شده از چین در اولین تخلیه پرواز به Marine Corps Air Station میرامار در سن دیگو. پرواز فرود در پایگاه نظامی در فوریه. 5 و مسافران بود به قرنطینه برای 14 روز.

دیگر تایید موارد گزارش شده در ایالات آریزونا, و ایلینوی, ماساچوست واشنگتن و ویسکانسین. CDC حمل شده به تازگی مورد تایید coronavirus آزمون به آزمایشگاه های سراسر کشور بنابراین متحده می تواند خود را آغاز تست تشخیصی به جای حمل و نقل تمام نمونه ها به آژانس ستاد در آتلانتا.

قبل از دوشنبه گذشته را تایید کرد coronavirus مورد ایالات متحده شده بود Feb. 5 در ویسکانسین.

در ضمن پذیری پادشاهی را به وزارت بهداشت اعلام کرده است که ویروس “جدی و قریب الوقوع تهدید” قرار داده جدید قرنطینه محدودیت در محل در تلاش برای به تاخیر انداختن یا جلوگیری از گسترش این بیماری است. بلافاصله موثر هر فردی و عمومی بهداشت حرفه ای به نظر در معرض خطر ابتلا به کروناویروس خواهد بود موضوع را به 14 روز در قرنطینه. این محدودیت تنها اعمال در انگلستان است.

“من همه چیز را در قدرت من برای نگه داشتن مردم در این کشور امن” بریتیش وزیر بهداشت مت هنکاک در بیانیه ای گفت: روز شنبه در حالی که اعلام قوانین جدید. “ما در حال گرفتن در هر مرحله ممکن است به کنترل شیوع کروناویروس.”

حرکت در آمد که پس از یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه که در آن بالا مقامات بهداشتی به نام گزارش از انسان به انسان گسترش coronavirus در فرانسه “در مورد.” این انتقال رخ داد که در یک پیست اسکی در حال نگرانی موارد از “انتقال به بعد از مردم با سفر به چین گفت که مدیر کل Tedros.

“تشخیص تعداد کمی از موارد می تواند جرقه می شود که بزرگتر آتش” او اضافه شده است. “اما در حال حاضر آن را تنها یک جرقه.”

که برگزار شده در ژنو در روز سه شنبه برای یک تحقیق جهانی و نوآوری فروم برای شناسایی شکاف ها در دانشمندان دانش در مورد کوروناویروس و برای سرعت بخشیدن به توسعه مداخلات برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

“خط پایین این است که همبستگی همبستگی همبستگی” Tedros گفت: در سخنان افتتاحیه خود. “انتشارات اختراعات و سود نیست آنچه مهم است در حال حاضر. آنچه مهم است توقف شیوع و صرفه جویی در زندگی,” او گفت:.

در همان زمان پیشرفته تیم از که شروع کار خود را در چین. این تیم بین المللی کار خواهد کرد با کارشناسان چینی بر روی زمین به بررسی ریشه ها و شدت های جدید کروناویروس.

در ژاپن هزاران نفر از مردم باقی می ماند قرنطینه در الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در بندر یوکوهاما پس از ورود به وجود آمده است. 3. در میان 2,666 مهمانان و 1,045 خدمه در هیئت مدیره حداقل 135 نفر تست مثبت برای coronavirus از جمله 23 آمریکایی ها به گفته یک سخنگوی شاهزاده Cruises که در عمل کشتی.

تمام کسانی که با این بیماری آلوده شده اند آورده ساحل برای درمان, در حالی که دیگر مسافران باقی می ماند محدود به اتاق خود را در هیئت مدیره تا زمانی که دوره قرنطینه به پایان می رسد, با توجه به, ژاپن, وزارت بهداشت, کار و رفاه.

برخی از کارشناسان سوال که آیا کشتی کروز قرنطینه شد انجام بیش از آسیب خوب.

“این موضوع را با قرنطینه باقی می ماند عدم توانایی در یک محیط بسته مانند این برای حفظ پیشگیری از عفونت اقدامات در یک کشتی, گفت:” دکتر اریک Cioe-Pena, مدیر بهداشت جهانی در Northwell بهداشتی در نیو هاید پارک نیویورک است.

“بسیاری از مردم در محله های نزدیک که نیاز به مقادیر بالایی از منابع آب تمیز به آسانی در دسترس, مواد غذایی, بهداشت,” او گفت:.

“ما در حال دیدن اعداد طور چشمگیری افزایش دهد که به احتمال زیاد به این معنی است که وجود دارد در حال انجام است گسترش ویروس در این کشتی ها. که مربوط به آن ایجاد یک دوم کانون عفونت در بندر” Cioe-پنا اضافه شده است.

شهروندان ایالات متحده خوانده شده را علامت و جری Jorgensen که در میان مسافران در هیئت مدیره گفت: آنها احساس “خوبی مراقبت گرفته شده است.”

“ما تاکید بیش از حد” جری Jorgensen گفت: ABC News در یک مصاحبه تلفنی روز سه شنبه. “ما دارو. ما تازه منسوجات برای تخت ما. ما که در تاریکی باقی مانده است.”

“این یک چیز جدی داریم که,” او اضافه شده است. “ما سپاسگزار است که ما در حال به خوبی مراقبت گرفته شده است.”

شاهزاده Cruises یکشنبه اعلام کرد که از آن ارائه شده است هزینه کامل به تمام مهمانان در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم.

“آنها به ما کامل هزینه بلیط هواپیما و اعتباری برای یکی دیگر از سفر” جری Jorgensen گفت. “و مردم مثل شما رفتن به کروز دوباره ؟ و پاسخ این است که بله ما رزرو کرده ام یکی است.”

ABC News’ جسیکا Mendoza, کریستین Theodorou, Karson یی مینا Kaji و آن فلاهرتی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>