امریکا نمی تواند سخنرانی آفریقایی حقوق بشر

نشسته در unenviable کثافت کاری از من متواضع کم مبله, اتاق نشیمن, عمیق در انتهای جنوبی “shithole آفریقا” را به عنوان رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معمولی توصیف آن در ژانویه 2018, من شما را به این شرکت نتیجه رسیدند که امریکا واجد شرایط است به سخنرانی من قاره در حقوق بشر و دموکراسی است. من به تماشای فیلم های غم انگیز, مرگ نابهنگام جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا و باقی مانده اند وحشت زده در بی پروایی نشان دادن رفتارهای غیر انسانی نشان داده شده توسط پلیس در یک “جهان اول” دموکراسی.

من در وحشت بی شماری در رسانه های اجتماعی پست به قلم pained, سیاه, قهوه ای و سفید مردمی در آخرین بحث مرگ یک مرد سیاه پوست در آمریکا که از کشتن Ahmaud Arbery در نیوبرانزویک گرجستان و Breonna تیلور در لوئیزویل ،

هر پست شده است هولناک با آشکار فراوانی از سکوت و صلح آمیز خشم و دلسردی در خشونت آمیز و نژاد پرستی نفوذ در هر جنبه ای از زندگی در جهان پیشرو دموکراسی است. کاملا شوکه شده در آنچه که من شده اند با دیدن من تا به حال بارها و بارها به خودم یادآوری کنم که این امریکا است.

این همان کشور است که در واکنش با فوری خشم اخلاقی هر چیزی می رود وحشتناکی کثیف و کسی می میرد در دست پلیس و در برای مشاهده کامل متن و عمومی در آفریقا است.

هر زمان که شبح دولتی بی عدالتی اعیان بیش از آفریقا و آمریکا و همیشه باعث می شود آن خشن و بی ادب, unapologetic صدای شنیده قاره ظاهرا گرسنگی از حقوق بشر است.

امریکا همیشه افتخار را محکوم و “خشونت بی رحمانه توسط بزدلانه و باطل گروههای مسلح” و “نامتناسب استفاده از زور” توسط نیروهای امنیتی در آفریقا است. در واقع قابل پیش بینی جریان مهربان دیپلماتیک خود عدالت است که قطعا حیاتی امریکا را در همه جا حضور در آفریقا را جوان و هنوز هم در حال توسعه دموکراسی.

آن است که نه تنها امریکا است که برای همیشه غرقه شدن در این ساخته شده برای تلویزیون moralising جنگهای صلیبی هر زمان که یک زندگی است که متاسفانه به سرقت رفته است. بقیه از غرب نیز سازیاموسیقی زنگی با یک گروه کر از پر زرق و برق, طراحی صداقت.

بنابراین از روز شنبه هنگامی که اخبار فلوید مرگ برای اولین بار ظاهر شده اند مشتاقانه در انتظار شنیدن یک سیل از condemnations از این بسیار قابل احترام کشورهای غربی.

من امیدوار به دیدن فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی برگزاری یک کنفرانس خبری در درخواست از مقامات آمریکایی به حمایت از دموکراسی و پایان دادن به سیل از مرگ غم انگیز از مردم سیاه و سفید.

من امیدوار به گرفتن اطمینان soundbite از کانادا نخست وزیر جاستین ترودو ابراز مخالفت امریکا سوء استفاده سیستمیک آفریقایی-آمریکایی است.

من امیدوار به تماشای آلمان فرشته مرکل اعلام او عمیق اتمی با امریکا طولانی و رکورد شرم آور از نقض حقوق بشر از خود شهروندان است.

اما من شنیده ام هیچ چیز: نه بیانیه و نه یک توییت آمده است جهان را “پیشرو دموکرات” و حقوق بشر طرفداران.

حقیقت این است که غرب واقعا نمی مراقبت در مورد حقوق بشر به ویژه حقوق بشر آفریقایی-آمریکایی و آفریقایی; آن را فقط در مورد مراقبت موعظه در مورد حقوق بشر و striding صحنه جهانی با ریاکارانه غرور و پرشکوه هوا. اگر آن را واقعا نمی مراقبت در تمام آمریکا نمی خواهد شاهد در سراسر کشور تظاهرات امروز و آن دیگر “جهان اول” سازمان ملل خواهد بود بنابراین نه سکوت در مورد آن.

جورج فلوید مرگ غم انگیز حادثه جدا نیست و نه یک اشتباه و یا یک استثنا. آن را نشانه ای از یک سیستمیک عدم رعایت حقوق اقلیت ها و مهاجران در امریکا است.

اقلیت مهاجر و جوامع صورت بیشتر اجتماعی و اقتصادی precarity ناکافی بهداشت و درمان, زندگی کوتاه تر از دهانه و بالاتر حبس نرخ بیش از سفید آمریکایی است. در عین حال پاسخ دولت آمریکا به این مشکلات سیستمیک شده است برای افزایش policing نه به سعی کنید به حل و فصل آنها.

تعداد زیادی از اقلیت رای دهندگان به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین تبارها نیز تلاش برای شرکت در انتخابات ملی و صدای خود را شنیده در صحنه سیاسی. رای دهندگان سرکوب در این جوامع حاکم است و برخی نیروهای سیاسی ادامه داد: بلوک تلاش برای enfranchise این رای دهندگان.

در عین حال آمریکا با بلند گو حرف زدن دیپلماسی در آفریقا همواره اصرار بر انتخابات آزاد و عادلانه و brandished سیستم آمریکایی به عنوان یک مدل به دنبال دارد.

که امریکا با آن مواجه است از جمله یک بحران حقوق بشری در خانه شاید باید به عنوان یک شگفتی آمده. برای چند دهه با وجود آنچه در آن بوده است موعظه آن است هدفمند تضعیف قوانین بین المللی و ایجاد یک قوی بین المللی حقوق بشر رژیم که تحت فشار دولت ها در سراسر جهان (از جمله ما) به رعایت حقوق بشر در داخل و خارج کشور.

این در خدمت امریکا به خوبی آن را به عنوان تضمین مصونیت قضایی برای سربازان خود را سیاسی و عوامل ارتکاب جرایم خشونت آمیز در خارج از کشور و حمایت از تشویق و همکاری رژیم های دیکتاتوری که victimised خود شهروندان است. امریکا هیچ کاری برای تحت تعقیب قرار دادن قبر نقض حقوق بشر و کشتار توسط سربازان خود را در عراق و رفته است تا آنجا که تهدید به دادگاه جنایی بین المللی است که باز یک تحقیق به ما جنایات در افغانستان است. آن را نیز به طور مداوم نادیده گرفته شده قبر نقض حقوق بشر توسط آن به نزدیک ترین متحدان اسرائیل و عربستان سعودی است.

در واقع پیشرو ملت از “جهان آزاد” است اخلاقی که از آن به سخنرانی آفریقایی حقوق بشر است.

در عین حال به عنوان نا امید من با امریکا مشکوک طرز عمل و اسفناک حقوق بشر در من پیدا کرده اند آفریقا قوی و صریح محکومیت فلوید دردناک مرگ واقعا خوش آمدید مثبت و توسعه است. بدون سایه شک آفریقایی هستند به طور فزاینده متقاعد شده است که راه رو به جلو برای کشور خود نمی کند و حمایت از سیستم به عنوان یک مدل اما به عنوان یک داستان عبرت انگیز.

نظرات بیان شده در این مقاله هستند که خود نویسنده است و لزوما منعکس کننده Al Jazeera سرمقاله موضع.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>