AMC Theatres تاخیر بازگشایی تا جولای 30

تاریخ منتقل شده دو هفته بعد از تاریخ 15 ژوئیه قبلی هدف است.

فقط بیش از یک هفته پس از AMC اعلام کرد اهداف خود را برای بازگشایی 450 از آن 600-plus ایالات متحده تئاتر در 15 ژوئیه زنجیره ای قرار دادند که در تاریخ دو هفته به 30 جولای.

“ما همچنان به اختصاص منابع فوق العاده ای به طرح ما به کار ما در تئاتر با بیش از حد تعهد به ایمنی و سلامت مهمانان و همکاران به ویژه در ایالات متحده از طریق ما جدید AMC امن و پاک ابتکار” آدم آرن مدیر عامل و رئیس AMC Theatres گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

“تئاتر ما به طور کلی مدیران در سراسر ایالات متحده شروع به کار تمام وقت دوباره [جمعه] و در خود تئاتر دنده به ساختمان های خود را به طور کامل آماده است فقط چند هفته از هم اکنون برای علاقمندان به سینما,” او اضافه شده است. “این روز مبارک که ما می توانیم خوش آمدید مهمان را به بسیاری از ما ایالات متحده تئاتر خواهد بود دوشنبه, جولای 30.”

جدید بازگشایی تاریخ راستا با به روز رسانی انتشار زمان بندی به صورت عمده و تئاتر فیلم های پرفروش از جمله کریستوفر نولان در “شعار” در اوت. 12 و دیزنی “مولان” در اوت. 21.

در ابتدا پس از اعلام آنها نمی نیاز به علاقمندان به سینما به پوشیدن ماسک زمانی که تئاتر شروع بازگشایی AMC Theatres ناگهان معکوس و موقعیت آن است.

زنجیره ای را بازگشایی طرح همچنین شامل کاهش آن صندلی ظرفیت برای کمک به اجتماعی فاصله اجرای جدید روش های تمیز کردن نصب دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه در سراسر آن تئاتر و تشویق مخاطب کمتر و پول نقد-رایگان تعاملات در سازش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>