AMC را هل سینما بازگشایی توسط 2 هفته

AMC تئاتر کشور بزرگترین زنجیره هل دادن خود به آغاز طرح بازگشایی تئاتر دو هفته

AMC تئاتر کشور بزرگترین زنجیره هل دادن خود به آغاز طرح بازگشایی تئاتر توسط دو هفته پس از بسته شدن به دلیل COVID-19. این شرکت روز دوشنبه گفت که این امر باز حدود 450 مکان های ایالات متحده در جولای 30 و باقی مانده 150 هفته بعد.

این شرکت در حال برنامه ریزی برای شروع به افتتاح تئاتر در اواسط ماه جولای اما هفته گذشته جولای اکران تقویم به طور موثر پاک پاک زمانی که دیزنی و برادران وارنر تصمیم به تاخیر در انتشار “مولان” و “شعار” به اوت خرما.

AMC مدیر عامل و رئیس جمهور آدم آرن گفت که آن به طور کلی مدیران در سراسر ایالات متحده شروع به کار تمام وقت دوشنبه به ساختمان های خود را آماده برای بازگشایی شده است.

“ما همچنان به اختصاص منابع فوق العاده ای به طرح ما به کار ما در تئاتر با بیش از حد تعهد به ایمنی و سلامت مهمانان و همکاران” آرن در بیانیه ای گفت.

بیشترین داخلی ایالات متحده تئاتر بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اما هر دو مستقل از مکان و عمده زنجیره ای در حال آماده بازگشایی در ماه آینده.

این برنامه می تواند همچنان به تغییر با توجه به افزایش موارد در تعدادی از کشورهای. هفته گذشته رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: نیویورک خواهد تاخیر بازگشایی سینما در حالی که آن را در ادامه به تحقیقات امنیت داخلی مطبوع سالن.”

AMC انتظار آن حدود 1 ، 000 مکان در سراسر جهان به باز کردن در اوایل ماه اوت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>