آمازون ‘out-of-سهام’ ظهور و تحویل گرفتن دیگر با توجه به کروناویروس مربوط به تقاضا

Amazon.com Inc. می گوید: خریداران باید انتظار بیشتر “out-of-سهام” در خانواده محصولات اساسی و طولانی شدن زمان تحویل با توجه به افزایش تقاضا در طول شیوع کروناویروس.

این شرکت هشدار می دهد که برخی از تحویل بیش از معمول عضو نخست وعده از یک روز تحویل.

برای آن دسته از مشتریان نگران اجتماعی فاصله زايمان آمازون AMZN, +4.27% می گوید: مشتریان می توانید بپرسید برای یک “مراقب تحویل” برای همه موارد دستور داد در روز نخست در حال حاضر تمام مواد غذایی در بازار و آمازون تازه به جز الکل.

آمازون در حال تجربه چه بسیاری از فروشندگان سنتی شده اند در تلاش برای مدیریت در آجر و ملات فروشگاه: تقاضای بالا برای coronavirus-موارد مربوط از جمله مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب ضد عفونی کننده دست و حوله کاغذی.

ببینید: Walmart کاهش ساعت فروشگاه تا اطلاع ثانوی در پاسخ به بیماری کروناویروس

آمازون همچنین می گوید: این اقدام برابر قیمت سنگ آهن در بازار, از بین بردن ارائه می دهد که نقض سیاست های خود.

و در آن فروشگاه وجود دارد اقدامات بیشتری برای تمیز کردن و پاکسازی سطوح مختلف.

همه گیر باعث شده است تا تعدادی از خرده فروشان از استارباکس Corp. SBUX, +0.24% به هدف شرکت TGT و +4.98% و Walmart, Inc. WMT, +4.16% به افزایش تمیز کردن اقدامات قرار دادن محدودیت در میزان برخی موارد فرد خریداران می توانند خرید و مکان های نزدیک و یا کاهش ساعت از افزایش احتیاط.

Nike, Inc. NKE, +1.68% , Lululemon Athletica, Inc. لولو +2.77% و Under Armour, Inc. UA +0.60% UAA, +0.76% در میان مارک های که بسته فروشگاه در آمریکای شمالی و دیگر مناطق.

آمازون را لغو کرده است تحقق تور مرکز بزرگ حوادث و مجازی انجام مصاحبه در محل چهره به چهره نشست.

جزئیات: Kroger را وحشت-خرید محدودیت در شراب خواری-خرید coronavirus-موارد مربوط کمک می کند تا جلوگیری از قیمت درآوردن بازار سیاه, کارشناسان می گویند

آمازون کارگران دستور داده شده است که برای کار از خانه در صورت امکان. کسانی که نمی توانند هنوز واجد شرایط معمول خود را پرداخت شده و پرداخت نشده زمان خاموش مزایای. هر کسی تست مثبت برای Covid-19 دریافت خواهد کرد تا دو هفته پرداخت در حالی که در قرنطینه و نامحدود پرداخت نشده زمان برای ساعتی کارکنان از طریق پایان ماه مارس.

آمازون صندوق امداد راه اندازی شد و با $25 میلیون سهم کمک خواهد کرد که کارگران فصلی رانندگان و دیگران در پریشانی مالی. متقاضیان می توانند درخواست برای کمک های مالی شروع در $400 و رسیدن به $5,000.

از دست ندهید: تنسی مرد نشسته بر روی تقریبا 18,000 بطری ضد عفونی کننده دست می گوید او انجام خدمات عمومی

محله کسب و کار کوچک صندوق امداد نیز راه اندازی شده است با 5 میلیون دلار برای کمک به کسب و کارهای کوچک است که در حال مبارزه در طول شیوع بیماری است. این شرکت همچنین اهدا مبلغ 1 میلیون دلار به بنیاد سیاتل صندوق کمک می کند که سازمان های غیر انتفاعی و اعضای جامعه. محلی شرکت می گوید: همچنین اهدای کارت های هدیه و دیگر منابع مانند موارد کودک.

آمازون همچنین دسترسی به حمایت و محتوای آن آمازون در آینده مهندس برنامه در دسترس است برای کودکان از 6 طریق 12th نمرات مدارس مختل در سراسر کشور. مطالب با تمرکز بر علوم کامپیوتر موضوعات.

آمازون سهام است تا نزدیک به 3 درصد بیش از سال گذشته است. S&P 500 شاخص SPX +2.04% به عنوان کاهش یافته است 13.3% برای 12 ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>