آمازون به نظر می رسد به self-driving آینده با کسب Zoox

آمازون در روز جمعه گفت که این خرید خود رانندگی شرکت فناوری Zoox که پیش بینی آینده ای که در آن مردم را درخواست سوار شدن بر روی تلفن های خود را و یک ماشین رانندگی کنید تا بدون راننده

نیویورک — آمازون در روز جمعه گفت که این خرید خود رانندگی شرکت فناوری Zoox که در حال توسعه مستقل وسیله نقلیه برای سوار شدن-نقطه خدمات است که مردم درخواست بر روی تلفن های خود را.

مستقر در سیاتل آمازون فاش نمی کند چه مقدار از آن برای پرداخت Zoox که تاسیس شد و شش سال پیش در شهرستان آلامدا, کالیفرنیا. تحلیلگران ثابت قیمت خرید در بیش از $1 میلیارد.

این غول خرده فروشی آنلاین گفت: Zoox را حفظ خواهد کرد در حال اجرا به عنوان یک کسب و کار جداگانه و همچنان به توسعه خود مختار خودرو.

“ما هیجان زده برای کمک به با استعداد Zoox تیم را به چشم انداز خود را به واقعیت در سال پیش رو گفت:” آمازون جف Wilke اجرا می شود که این شرکت در کسب و کار خرده فروشی.

این معامله می تواند درایو آمازون به یک کاملا جدید کسب و کار:: حمل و نقل مردم از یک مکان به مکان دیگر. اما برخی از تحلیلگران فکر می کنم آمازون هدف نهایی این است که به repurpose این Zoox خودرو برای کسب و کار اصلی آن ارائه بسته های به خریداران.

“من حدس می زنم خواهد بود در کوتاه مدت است که آمازون است که احتمالا بیشتر علاقه مند به در نظر گرفتن که پلت فرم و تطبیق آن را به عنوان یک جایگزین و یا مکمل آن موجود ناوگان تحویل وانت” گفت: سام Abuelsamid اصلی تحلیلگر Guidehouse بینش که به شرح زیر خودمختار خودرو تحولات است.

Abuelsamid می گوید Zoox خوب خودمختار سیستم و برنامه ریزی برای استقرار یک سوار-نقطه سرویس در سال آینده. همچنین ساختمان خود را وسیله نقلیه است که می تواند سفر در دو جهت آن را ایده آل برای شهری تحویل. او می بیند آمازون تبدیل وسایل نقلیه به همراه قالبهای است که توقف در تحویل سایت های برای مردم به انتخاب کنید تا بسته.

آمازون نیست به طور مستقیم پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا خودمختار تحویل بسته شد و هدف خود را, اما گفت Zoox خواهد “ادامه کار در راستای ماموریت خود را برای تبدیل تحرک به عنوان یک سرویس در حال توسعه به طور کامل مستقل است, هدف ساخته شده و وسیله نقلیه است.”

این شرکت هشدار داد که استفاده گسترده از وسایل نقلیه خودمختار است و هنوز سال های دور و نیاز به سرمایه قابل توجهی سرمایه گذاری در شلوغ میشه. معامله قرار می دهد آمازون است که به سرعت رشد کرده از آن به عنوان شروع یک آنلاین کتاب فروش 25 سال پیش در رقابت با گوگل self-driving تکنولوژی spinoff به نام Waymo و جنرال موتورز کروز خودمختار خودرو واحد.

خودمختار تحویل خواهد متناسب با آمازون قصد دارد به ارائه بیش از آن در بسته های خود را در آن و تکیه کمتر بر یو پی اس و ایالات متحده خدمات پستی. در سال های اخیر گسترش یافته است ناوگان خود را از هواپیما ساخته شده و بسته بندی مرتب سازی هاب در فرودگاه ها و راه اندازی برنامه ای است که اجازه می دهد تا مردم شروع کسب و کار است که ارائه بسته های در وانت با مهر آمازون آرم.

سرمایه گذاری می تواند تکمیل 700 میلیون دلار است که آمازون قرار داده و به برق خودرو راه اندازی Rivian در سال 2019. Rivian با عملیات در حومه دیترویت و کالیفرنیا یک قرارداد را 100,000 برقی تحویل وانت برای آمازون. این شرکت همچنین دارای یک کارخانه در حالت عادی بد., با ظرفیت اضافی است که می تواند مورد استفاده برای ساخت Zoox وسایل نقلیه برای آمازون Abuelsamid گفت.

آمازون کسب تغییرات چشم انداز در بخش خودمختار خودرو کسب و کار با آوردن در جیب رقیب Abuelsamid گفت. این افزایش فشار بر شرکت های کوچکتر که در حال ساخت تحویل وسایل نقلیه, او گفت:.

آمازون با استفاده مستقل از تکنولوژی برای دریافت سفارشات به خریداران: self-driving روبات های تصادفی محصولات در اطراف آن انبارها و کولر به اندازه ربات با شش چرخ تحویل سفارشات در سیاتل و حومه. آن را نیز در کار خود سرنشین هواپیماهای بدون سرنشین که پرواز کالا به مشتریان خانه.

—-

Krisher گزارش از دیترویت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>